Page 1 of 1

Furt

Posted: Thu Aug 30, 2018 3:20 am
by KhajuTheBest
Numele tău : KhajuTheBest
Numele vinovatului : XtOpZ, NoRiXx, Racitor
Motivul reclamatiei : furt vampaier night 150
Dovada : o dovadă clară n-am, dar am martori
Poză cu modul :https://imgur.com/a/dFfUw6J

Re: Furt

Posted: Thu Aug 30, 2018 3:22 am
by [VIP]Alan
Aprob. Fura mult copilu' si feelingu' meu crede ca nu-i nici donator. 8-)

Re: Furt

Posted: Thu Aug 30, 2018 3:37 am
by NoRiX
am dat clopot tull si pose 50 si a acceptat si pe urma a ia zis un player ca sia loat teapa ca costa mai mult a vrut back si nu am mai dat plus dovada ?? aia e dovada martor ?

Re: Furt

Posted: Thu Aug 30, 2018 4:17 am
by NoRiX
[VIP]Alan wrote:Aprob. Fura mult copilu' si feelingu' meu crede ca nu-i nici donator. 8-)
am donat 40 de euro am dovada in telefon

Re: Furt

Posted: Thu Aug 30, 2018 9:50 am
by [MOD]Lorena
warn+warn dublu post. Dacă
a fost negoț nu se numește furt.

Re: Furt

Posted: Thu Aug 30, 2018 4:54 pm
by [Diva]Diabla
a fost negoț nu se numește furt
T/C!