Page 1 of 1

Furt

Posted: Thu Aug 30, 2018 3:20 am
by KhajuTheBest
Numele tău : KhajuTheBest
Numele vinovatului : XtOpZ, NoRiXx, Racitor
Motivul reclamatiei : furt vampaier night 150
Dovada : o dovadă clară nu am, dar inainte să se reseteze ăsta, am postat reclamatia cu dovezile clare.
Poză cu modul :https://imgur.com/a/dFfUw6J

Re: Furt

Posted: Thu Aug 30, 2018 3:22 am
by NoRiX
am dat clopot tull si pose 50 eu nu am furat
a zis unu ca sia loat teapa ca costa mai mult si a vrut back si eu nu i-am mai dat

Re: Furt

Posted: Thu Aug 30, 2018 10:10 am
by [MOD]Lorena
văd că ai 2 reclamații la fel, o sa o lăsăm deschisa pe cealalta si pe asta O închidem că-s la fel.t/C.