Imi vreau pana nu ma inereseaza

Aici se afla topicurile inchise !
[Dn]SarpeHoT
Posts: 33

Imi vreau pana nu ma inereseaza

Post by [Dn]SarpeHoT » Sat Nov 17, 2018 9:41 pm

► Numele tău de caracter: [Dn]SarpeHoT
► Nume vinovat : ProDeath
► Motivul reclamaţiei: Mi.a furat pana 115 set sura reflexie sparta 6-7 + ca mie trebuie sa mi dea mba 50 dintr-un negot, Nu ma intereseaza eu imi vreau freza. Si in + chiar ma simnt putin ne indreptatit daca stau sa ma gansesc in 2014/2015 se lua ban Ip pentru furt de itm. si acum ati ajuns la caoncluzia ca nu va ai intereseaza de iteme furate Bravooo asa trebuia sa fi facut in 2014/2015 unde treaba chiar mergea foarte bine atunci (ESTE EXACT CA MELODIA AIA--am gresit si eu dar cine nu greseste, ai gresit si tu gresala se plateste :)))) )
► Dovada: sa se verifice pe cont la el asa are ala atat de multe moduri
Image
Image
Image

SamSunGs8
Posts: 88

Re: Imi vreau pana nu ma inereseaza

Post by SamSunGs8 » Sun Nov 18, 2018 12:41 am

a. Membrii STAFF NU răspund de itemele pierdute/imprumutate/furate !
Uite ce zice regulamentul.
Pe langa asta, ce dovada ai tu ca el a furat? Cum poti dovedi asta?

Si eu pot sa vin sa zic ca x mi-a furat ce stiu eu ce iteme si sa nu am nici o dovada.

[Dn]SarpeHoT
Posts: 33

Re: Imi vreau pana nu ma inereseaza

Post by [Dn]SarpeHoT » Sun Nov 18, 2018 1:00 am

SamSunGs8 wrote:
a. Membrii STAFF NU răspund de itemele pierdute/imprumutate/furate !
Uite ce zice regulamentul.
Pe langa asta, ce dovada ai tu ca el a furat? Cum poti dovedi asta?

Si eu pot sa vin sa zic ca x mi-a furat ce stiu eu ce iteme si sa nu am nici o dovada.
Ce dracu comentezi ampulea freza se gaseste dupa bns. La el e si gata nu te mai baga aiurea si in + am martori
Image
Image
Image

SamSunGs8
Posts: 88

Re: Imi vreau pana nu ma inereseaza

Post by SamSunGs8 » Sun Nov 18, 2018 1:18 am

[Dn]SarpeHoT wrote:
SamSunGs8 wrote:
a. Membrii STAFF NU răspund de itemele pierdute/imprumutate/furate !
Uite ce zice regulamentul.
Pe langa asta, ce dovada ai tu ca el a furat? Cum poti dovedi asta?

Si eu pot sa vin sa zic ca x mi-a furat ce stiu eu ce iteme si sa nu am nici o dovada.
Ce dracu comentezi ampulea freza se gaseste dupa bns. La el e si gata nu te mai baga aiurea si in + am martori
Iti cer sa-mi areti un item in negot, ii fac screenshot si dupa iti zic ca mi-ai furat-o. Simplu, nu? O sa-ti pot spune si bonusurile dupa;)

[Dn]SarpeHoT
Posts: 33

Re: Imi vreau pana nu ma inereseaza

Post by [Dn]SarpeHoT » Sun Nov 18, 2018 1:45 am

Ba prostu dracu ce nu intelegi ca sunt martori cand mia furato
Image
Image
Image

User avatar
WithStyle
Posts: 69

Re: Imi vreau pana nu ma inereseaza

Post by WithStyle » Sun Nov 18, 2018 2:58 pm

[Dn]SarpeHoT wrote:Ba prostu dracu ce nu intelegi ca sunt martori cand mia furato

Nu ca m-ar intresa, dar, in situatia de fata, nu ai dreptate. Cum a zis si omu inainte, la cati hoti sunt in Mt asta, nu cred ca e cineva obligat sa te creada pe tine ca ti-a furat ti-e o freza + ce daca ai martori? daca te intelegi bine cu Alan sau nu mai stiu eu cu cine si iti tine partea sau chiar daca au fost de fata, fara dovada nu faci nimic. Frate daca ai fi destept nu ai da si gata,acum sper ca Who sa faca ceva, daca nu asta sa iti fie invatatura de minte. Eu cum kakat nu patesc nimic? pentru ca am grija de Itm mele, ca am muncit pentru ele(da am donat,si am cumparat cu banii reali munciti de mine!).

P.S: Eu nu tin cu nimeni, ca stiu foarte bine cum e sa pierzi ceva. ;)
Image

ProDeath
Posts: 9

Re: Imi vreau pana nu ma inereseaza

Post by ProDeath » Sun Nov 18, 2018 3:46 pm

In primul rand nu am furat nimic si in al doilea rand arata dovezile si adu-mi martori cu dovezi...nu ma mai invinuiti pe degeaba...in trecut am furat si am primit acuma unban asta nu inseamna ca o sa mai fur...asa ca nu mai faceti raport degeaba ...Si nu ma mai invinuiti...ca nu am facut nimic



Sii am atatea moduri pentru ca am muncit ... nu mai invinuiti fara dovezi...sunteti penibili..

[Dn]Phill
Posts: 10

Re: Imi vreau pana nu ma inereseaza

Post by [Dn]Phill » Sun Nov 18, 2018 3:56 pm

Stie tot server ul ca furi... chiar nu trebuie dovezi, nu mint 3 persoane ca le ai furat, nu ar avea un motiv, si chiar daca nu iei ban, o sa stie toata lumea cum esti..

ProDeath
Posts: 9

Re: Imi vreau pana nu ma inereseaza

Post by ProDeath » Sun Nov 18, 2018 4:11 pm

Am furat acus mult timp si am returnat moadele....asa ca nu mai faceti tam tam ...nu repet greselile stai lin...si nu ma mai acuzati pe nedrept

[Dn]SarpeHoT
Posts: 33

Re: Imi vreau pana nu ma inereseaza

Post by [Dn]SarpeHoT » Sun Nov 18, 2018 4:15 pm

ProDeath wrote:In primul rand nu am furat nimic si in al doilea rand arata dovezile si adu-mi martori cu dovezi...nu ma mai invinuiti pe degeaba...in trecut am furat si am primit acuma unban asta nu inseamna ca o sa mai fur...asa ca nu mai faceti raport degeaba ...Si nu ma mai invinuiti...ca nu am facut nimic



Sii am atatea moduri pentru ca am muncit ... nu mai invinuiti fara dovezi...sunteti penibili..
Daca tu zici ca nu ai furat ce cauta pana mea la tine?
Image
Image
Image

Locked