AM FOST FURAT .

Aici se afla topicurile inchise !
Locked
World345
Posts: 1

AM FOST FURAT .

Post by World345 » Mon Apr 27, 2020 11:21 pm

Numele tău de caracter: WorldWar3

► Nume vinovat : As vrea sa știu ...
► Motivul reclamaţiei: Mi-au dispărut toate modurile de pe cont după ce nu am intrat o perioada pe metin și nu înțeleg de ce și cine le-a luat ...din câte am vazut când intru pe site și ma loghez apare acolo “Ultimul Ip logat “ și m am gândit ca se poate cumva afla cine le a furat ...mai exact aveam set sura 115 full plus armura 150 Și încă un coif 110 set ninja pietrat pe plus .. Contul îl știam doar eu ,nimeni altcineva și nici nu l-am dat cuiva doamne ferește .As vrea sa știu dacă se poate face ceva in privința asta și dacă se poate afla sunt dispus sa plătesc. Încă ceva mi-am dat seama ca cel mai probabil o fii un player deoarece coiful 110 set ninja era tot in inventar ..ideea e ca era coif epic și probabil a crezut ca e item normal ...am donat niște bani și am investit in primul rând și timpul meu. Fiind 50k minute ,va rog nu treceti cu vederea și măcar acordați mi putina atenție sunt dispus sa și plătesc ,aștept un răspuns
► Dovada: nu as avea de unde sa am dovada pentru ca nu mi a trecut prin cap nici o secunda ca voi fii furat ,dacă măcar îmi trece prin cap făceam poza la fiecare mod in parte !
Nume caracter :WorldWar3

kenonl32
Posts: 1

Re: AM FOST FURAT .

Post by kenonl32 » Thu Aug 13, 2020 5:45 pm

eu ti-am furat itemele da nu ti le mai dau oricum nu se mai ocupa nimeni de server si nu ai ce sa faci cu ele

User avatar
[GM]Senzor
Site Admin
Posts: 135

Re: AM FOST FURAT .

Post by [GM]Senzor » Tue Sep 01, 2020 2:35 pm

Caută-mă dupa ora 19:00 azi si vedem ce se poate face
Image
Image
Image

Locked