Page 1 of 1

Cerere unban

Posted: Sat Dec 21, 2019 10:28 pm
by Cezarel2345
► Numele carcterului : Nu mai tin minte.. A trecut f mult timp dar imi stiu datele de logare
► Motivul banării: Nu stiu.. Probabil inactivitate lunga
► De ce meriţi unban? : Consider ca n am facut nimic rau care sa afecteze serverul

Re: Cerere unban

Posted: Mon Dec 23, 2019 12:29 pm
by [SGA]Ursu
Logheazate pe site cu contul banat si fa o cerere acolo. Primesti raspuns in maxim 24h.
T/C.