Cerere unban
Posted: Sat Dec 21, 2019 10:28 pm
► Numele carcterului : Nu mai tin minte.. A trecut f mult timp dar imi stiu datele de logare
► Motivul banării: Nu stiu.. Probabil inactivitate lunga
► De ce meriţi unban? : Consider ca n am facut nimic rau care sa afecteze serverul
► Motivul banării: Nu stiu.. Probabil inactivitate lunga
► De ce meriţi unban? : Consider ca n am facut nimic rau care sa afecteze serverul