Cerere unban :D
Posted: Sun Dec 13, 2020 4:31 pm
► Numele carcterului : [VIP]Tezew
► Motivul banării: nu stiu, cred ca pt inactivitate.
► De ce meriţi unban? : casa ma joc
► Motivul banării: nu stiu, cred ca pt inactivitate.
► De ce meriţi unban? : casa ma joc