
poi dupa ce ai tupeu sa spui una ca asta trebuie sa iti asumi. Nu sa stai cu lumina stinsa ca'n pestera ca iti e rusine cu fata ta.
ATENTIE !!! IMAGINI CE VA POT AFECTA EMOTIONAL! [Se includ, cosmaruri/varsaturi/diaree/etc]







Poi băi nenea Thor, baiatul e smecher, e bazat, ma tot cauta pe joc si zice ca is anorexi/bulangiu/urat etc si sa-l sun pe web ca el e frumos. Am evitat de 2-3 ori dar nerviii mei nu's din otel. Si cand il sun ce sa vad? Juma de cap?Ca nici nu-mi incape in cadru?Care injura apoi stinge lumina? Poi stai fratica sa vada si lumea din ce rasa faci parte.[VIP]Thor wrote:Hmmm mai era un prost pe aici care posta cam aceleași lucruri.
Tu cu ce ești mai bun ca el? Și ce încerci să arăți?
Discutii Libere
Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !

