Page 1 of 1

Unban xFane - Vreau sa vad si eu reclamatia

Posted: Wed Aug 01, 2018 8:12 pm
by xFane
viewtopic.php?f=58&t=27512&p=140625#p140625
[GA]Red mi-a raspuns ca am confiscat iteme, va rog frumos sa-mi aratati si mie niste dovezi, eu nu am confiscat niciodata nimic...
Si sa mi se arate unde scrie in regulament asa cv...

Re: Unban xFane - Vreau sa vad si eu reclamatia

Posted: Wed Aug 01, 2018 8:22 pm
by [S]Red
Motivul asta mi l-a zis Who, si ti-am zis sa ii dai PM sa il intrebi daca nu ma crezi, fiindca eu nu raspund asa de nebun la cererile de unban ale voastre. Intai intreb apoi mi se zice, x se debaneaza , y nu se debaneaza. Iar reclamatia asta va merge la cos ca nu isi are rostul si nici model nimic.