Intrebare

Aici ajung topicurile ce nu sunt postate unde trebuie sau nu au respectat modelul dat !
User avatar
[VIP]LL
Posts: 172

Re: Intrebare

Post by [VIP]LL » Thu Aug 02, 2018 5:25 pm

Admir iti raspund eu
Din moment ce ma suni si cand dau ochii cu tine esti tare in gura e normal ca daca ma suni sa stiu si eu cine ma suna nu ? Acum ca vad , mai bine nu mai suna :)))

Thor , printesa mica , daca ii vorbesti frumos lu' alan iti ofera virginitatea lui , te pune capra si isi pierde pe tine virginitatea! Bagator de seama ce esti
Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Intrebare

Post by [VIP]Admir » Thu Aug 02, 2018 5:49 pm

Da ma dar eu vreau sa raspunda Kito asta ca el cand ii ceri numărul de telefon zice ca nu implica viata reala pe joc.

User avatar
vip badddddddddd
Posts: 24

Re: Intrebare

Post by vip badddddddddd » Thu Aug 02, 2018 5:49 pm

dc pu** mea va certati aici ma labelor , Kito a pus o intrebare , daca nu stii cn e nu te bagi fu**** familia ta sa iti f**

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Intrebare

Post by [VIP]Kito » Thu Aug 02, 2018 5:57 pm

[VIP]Admir wrote:Da ma dar eu vreau sa raspunda Kito asta ca el cand ii ceri numărul de telefon zice ca nu implica viata reala pe joc.
Bai asta
Specimenu` asta cere numarul de telefon la tot serveru`, exista si alte modalitati de a discuta, nu numa cu numaru` personal de telefon.
Ma cheama pe Skype, ii dau add si dupa jumate de ora zice "Nu am WIFI". Scuze penibile.
Intreaba pe toata lumea "Cati ani ai?" si cand ii raspunzi si il intrebi tu cati ani are, zice "Mai multi ca tine".

Te astept si pe tine pe Discord/Skype sa discutam daca doresti.

bag un xan
Posts: 1

Re: Intrebare

Post by bag un xan » Thu Aug 02, 2018 5:58 pm

metin in 2018 ba wtf

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Intrebare

Post by [VIP]Thor » Thu Aug 02, 2018 5:58 pm

vip badddddddddd wrote:dc pula mea va certati aici ma labelor , Kito a pus o intrebare , daca nu stii cn e nu te bagi fututi familia ta sa iti fut
Mars ma milogule.

User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5872
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: Intrebare

Post by [GM]Lexx » Thu Aug 02, 2018 6:09 pm

Parcă erau "Discuții libere" nu "Înjurături libere".
Păstrați si voi un dialog civilizat, oameni buni...
Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Intrebare

Post by [VIP]Admir » Thu Aug 02, 2018 6:11 pm

[VIP]Kito wrote:
[VIP]Admir wrote:Da ma dar eu vreau sa raspunda Kito asta ca el cand ii ceri numărul de telefon zice ca nu implica viata reala pe joc.
Bai asta
Specimenu` asta cere numarul de telefon la tot serveru`, exista si alte modalitati de a discuta, nu numa cu numaru` personal de telefon.
Ma cheama pe Skype, ii dau add si dupa jumate de ora zice "Nu am WIFI". Scuze penibile.
Intreaba pe toata lumea "Cati ani ai?" si cand ii raspunzi si il intrebi tu cati ani are, zice "Mai multi ca tine".

Te astept si pe tine pe Discord/Skype sa discutam daca doresti.
admirtenmm

User avatar
[VIP]Andru
Posts: 523
Location: Voi fi cel mai bun tată vitreg

Re: Intrebare

Post by [VIP]Andru » Thu Aug 02, 2018 6:12 pm

Eu vr sa il vad pe LL, pe Kito, pe Thor, pe Bad. Menilor, pls fratilor, o poza cu voi sa va vad si eu chipurile. O fi Alan cum o fi, dar voi cf? Pe voi cine va stie? Va sfiiti sa va aratati, da' chiar asa frumosi sunteti?

Pai da-o-n slobozu' meu de treaba, sunteti pe ici si pe colo mari laudarosi ca domle aveti 180 si 70 kg, 6 pack si parul castaniu, valvoi, dar stati anonimi. Nu va cere ma nimeni facebooku, puneti o poza cu voi, si si daca nu sunteti voi in ea, macar puneti o poza in care sustineti ca sunteti voi, inainte sa vorbiti de altii. Zic sio. Macar de Admir stie lumea cum arata si nu ii e rusine cu el, dragilor.

Eu nu intervin sa ma cert, nu-mi pasa ce discutii aveti. Da' nu vorbiti de x si y ca e gras, slab, urat, curat, murdar, tigan, ungur, nespalat, cacat la cur, cat timp voi sunteti compusi dintr-o poza cu un lup sau cu Arrow.

Va zice tata Andru prieteneste.
"Și-și freacă fofoloanca live pe chat de zici că-i balalaică, pentru un căcat de like, bă, mai că v-aș duce pă toți la Bălăceanca, bă taică." - Maestrul Cedry2k

ala2123456789
Posts: 275

Re: Intrebare

Post by ala2123456789 » Thu Aug 02, 2018 6:16 pm

[VIP]Andru wrote:Eu vr sa il vad pe LL, pe Kito, pe Thor, pe Bad. Menilor, pls fratilor, o poza cu voi sa va vad si eu chipurile. O fi Alan cum o fi, dar voi cf? Pe voi cine va stie? Va sfiiti sa va aratati, da' chiar asa frumosi sunteti?

Pai da-o-n slobozu' meu de treaba, sunteti pe ici si pe colo mari laudarosi ca domle aveti 180 si 70 kg, 6 pack si parul castaniu, valvoi, dar stati anonimi. Nu va cere ma nimeni facebooku, puneti o poza cu voi, si si daca nu sunteti voi in ea, macar puneti o poza in care sustineti ca sunteti voi, inainte sa vorbiti de altii. Zic sio. Macar de Admir stie lumea cum arata si nu ii e rusine cu el, dragilor.

Eu nu intervin sa ma cert, nu-mi pasa ce discutii aveti. Da' nu vorbiti de x si y ca e gras, slab, urat, curat, murdar, tigan, ungur, nespalat, cacat la cur, cat timp voi sunteti compusi dintr-o poza cu un lup sau cu Arrow.

Va zice tata Andru prieteneste.
taci grasanule
Image

Image

Locked