Intrebare

Aici ajung topicurile ce nu sunt postate unde trebuie sau nu au respectat modelul dat !
User avatar
[VIP]Andru
Posts: 523
Location: Voi fi cel mai bun tată vitreg

Re: Intrebare

Post by [VIP]Andru » Thu Aug 02, 2018 6:23 pm

https://imgur.com/a/Z4TJoyP - 1 l-am ginit, LL

Kito?
Thor?
Bad?

que pasa?
"Și-și freacă fofoloanca live pe chat de zici că-i balalaică, pentru un căcat de like, bă, mai că v-aș duce pă toți la Bălăceanca, bă taică." - Maestrul Cedry2k

User avatar
[VIP]LL
Posts: 172

Re: Intrebare

Post by [VIP]LL » Thu Aug 02, 2018 6:26 pm

hai skype andrut ca iti dau eu poza recenta nu te chinui sa cauti ?

Eu i-am propus sa ma sune video :-s mai mult de atat ce vrea ?

P.S imi scrii cand ai timp sa iti las poza recenta , aia e poza veche :P
Image

User avatar
[VIP]Kito
Posts: 344

Re: Intrebare

Post by [VIP]Kito » Thu Aug 02, 2018 6:35 pm

[VIP]Andru wrote:Eu vr sa il vad pe LL, pe Kito, pe Thor, pe Bad. Menilor, pls fratilor, o poza cu voi sa va vad si eu chipurile. O fi Alan cum o fi, dar voi cf? Pe voi cine va stie? Va sfiiti sa va aratati, da' chiar asa frumosi sunteti?

Pai da-o-n slobozu' meu de treaba, sunteti pe ici si pe colo mari laudarosi ca domle aveti 180 si 70 kg, 6 pack si parul castaniu, valvoi, dar stati anonimi. Nu va cere ma nimeni facebooku, puneti o poza cu voi, si si daca nu sunteti voi in ea, macar puneti o poza in care sustineti ca sunteti voi, inainte sa vorbiti de altii. Zic sio. Macar de Admir stie lumea cum arata si nu ii e rusine cu el, dragilor.

Eu nu intervin sa ma cert, nu-mi pasa ce discutii aveti. Da' nu vorbiti de x si y ca e gras, slab, urat, curat, murdar, tigan, ungur, nespalat, cacat la cur, cat timp voi sunteti compusi dintr-o poza cu un lup sau cu Arrow.

Va zice tata Andru prieteneste.
Nu se cearta nimeni ma, cel putin aici.
Dar din moment ce mananca cacat, face gura mare sa mergem pe skype, ii da omu` add si dupa zice ca nu are WIFI?
Azi zice ca are 17 ani, maine cand il intrebi are 22.
Azi zice ca are 1.80 maine cand il intrebi zice ca are 1.96

La el toata lumea minte, el e smecher ca nu ii lipseste pl din gura la fiecare propozitie.

Faza cu inaltimea, cu baru`, cu golfu` 5, cu greutatea, cu ani sunt chestii spuse de el. Nu le-a inventat nimeni.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Intrebare

Post by [VIP]Admir » Thu Aug 02, 2018 7:10 pm

[VIP]Kito wrote:
[VIP]Andru wrote:Eu vr sa il vad pe LL, pe Kito, pe Thor, pe Bad. Menilor, pls fratilor, o poza cu voi sa va vad si eu chipurile. O fi Alan cum o fi, dar voi cf? Pe voi cine va stie? Va sfiiti sa va aratati, da' chiar asa frumosi sunteti?

Pai da-o-n slobozu' meu de treaba, sunteti pe ici si pe colo mari laudarosi ca domle aveti 180 si 70 kg, 6 pack si parul castaniu, valvoi, dar stati anonimi. Nu va cere ma nimeni facebooku, puneti o poza cu voi, si si daca nu sunteti voi in ea, macar puneti o poza in care sustineti ca sunteti voi, inainte sa vorbiti de altii. Zic sio. Macar de Admir stie lumea cum arata si nu ii e rusine cu el, dragilor.

Eu nu intervin sa ma cert, nu-mi pasa ce discutii aveti. Da' nu vorbiti de x si y ca e gras, slab, urat, curat, murdar, tigan, ungur, nespalat, cacat la cur, cat timp voi sunteti compusi dintr-o poza cu un lup sau cu Arrow.

Va zice tata Andru prieteneste.
Nu se cearta nimeni ma, cel putin aici.
Dar din moment ce mananca cacat, face gura mare sa mergem pe skype, ii da omu` add si dupa zice ca nu are WIFI?
Azi zice ca are 17 ani, maine cand il intrebi are 22.
Azi zice ca are 1.80 maine cand il intrebi zice ca are 1.96

La el toata lumea minte, el e smecher ca nu ii lipseste pl din gura la fiecare propozitie.

Faza cu inaltimea, cu baru`, cu golfu` 5, cu greutatea, cu ani sunt chestii spuse de el. Nu le-a inventat nimeni.
Si care e problema? Ce plm te tot f**e grija de ce are sau nu are? Iar esti invidios? Si daca are golf 5, ai tu alta mai buna? Zi-ne si noua ce ai tu.

DeepInYourMouth
Posts: 204

Re: Intrebare

Post by DeepInYourMouth » Thu Aug 02, 2018 7:40 pm

sa va dau clanta=)) cred ca bat vreo 20 ca voi ma fetitelor

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Intrebare

Post by [VIP]Admir » Thu Aug 02, 2018 7:42 pm

Păi ai mai batut pe cineva vreodată ca sa ne bati si pe noi?

DeepInYourMouth
Posts: 204

Re: Intrebare

Post by DeepInYourMouth » Thu Aug 02, 2018 7:43 pm

ca tn ma 2 bete infipte-n cur aparat de mers pe drum multi

ala2123456789
Posts: 275

Re: Intrebare

Post by ala2123456789 » Thu Aug 02, 2018 7:56 pm

are si el un pistolas de jucarie cu bile si se da smq
Image

Image

DeepInYourMouth
Posts: 204

Re: Intrebare

Post by DeepInYourMouth » Thu Aug 02, 2018 8:08 pm

eu zic sa taci in pla mea de moldovean prost ca pe skype nu mai erai asa smardoi lua.ti.as cerebelul ala de moldovean inteligent in pruna.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Intrebare

Post by [VIP]Admir » Thu Aug 02, 2018 8:11 pm

DeepInYourMouth wrote:ca tn ma 2 bete infipte-n cur aparat de mers pe drum multi
Ba firar ma-ta a dracu de neandertalu dracu. Ho în morții ma-tii ca împachetează ma-ta hartie igienică la cur ca sa iti plateasca netu si tu iti bati joc de ea. D-aia iti plătește ma-ta netu bagamias pula in ma-ta aia bolnavă, ca sa bati oamenii pe net? Taci în morții ma-tii ca am auzit eu ca ăștia de pe Metin sunt smardoi prin oras dar nici chiar asa. Firar ma-ta a dracu de copil ambulant. Marsh sa nu te mai văd, marsh acasa laba imputita pana nu iti tai netu te-n morții ma-tii.

Locked