Page 1 of 1
Re: Magnificul [VIP]Alan
Posted: Sat Apr 06, 2019 11:39 pm
by [VIP]Thor
Hmmm mai era un prost pe aici care posta cam aceleași lucruri.
Tu cu ce ești mai bun ca el? Și ce încerci să arăți?
Re: Magnificul [VIP]Alan
Posted: Sat Apr 06, 2019 11:46 pm
by Kazinsky
[VIP]Thor wrote:Hmmm mai era un prost pe aici care posta cam aceleași lucruri.
Tu cu ce ești mai bun ca el? Și ce încerci să arăți?
Poi băi nenea Thor, baiatul e smecher, e bazat, ma tot cauta pe joc si zice ca is anorexi/bulangiu/urat etc si sa-l sun pe web ca el e frumos. Am evitat de 2-3 ori dar nerviii mei nu's din otel. Si cand il sun ce sa vad? Juma de cap?Ca nici nu-mi incape in cadru?Care injura apoi stinge lumina? Poi stai fratica sa vada si lumea din ce rasa faci parte.
#Libera exprimare, daca am gresit cu ceva imi asum.
#*Discutii Libere ' Discutam si eu subiectul 'Mr Alan aka Bombardierul' care e zmeu pe server dar in realitate bate tona.
Re: Magnificul [VIP]Alan
Posted: Sat Apr 06, 2019 11:50 pm
by [GM]Lexx
Char dacă este zona de dicutii libere, conform regulamentului:
Discutii Libere
Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
Pentru jigniri și limbaj licențios, ai T/C + Coș!