Înscrieri pentru gradul de H

Topicurile vechi importante, care numai de actualitate, sunt arhivate aici!
Locked
User avatar
[GM]Senzor
Site Admin
Posts: 135

Înscrieri pentru gradul de H

Post by [GM]Senzor » Sat Apr 04, 2020 2:13 pm

Model de Cerere [H] - Helper !

A

Code: Select all

Nume pe joc:
Nume si prenume: 
Minim 20k minute jucate + screen shot (ss): 
Cateva detalii personale (optional) :
Care crezi ca este munca unui H? :
Care crezi tu ca sunt caracteristicile unui bun Helper? :
De ce vrei sa fii H? : 
Skype (obligatoriu) :
Minim 20 de reclame facute pt sv nostru de cand va fii postat modelul+ link :

Reclamele pot fi trimise si pe skype la adresa : claudiu.birnoi !
'' Interviul '' ( in caz necesar ) va fi tot pe skype, la adresa claudiu.birnoi !
Acest interviu consta in intrebari legate de server ( aproximativ 20 la numar) !


ATENTIE!
Nu faci cerere inutil pentru [H] daca nu aveti un comportament adecvat pentru acest grad !
Vârsta minima pentru a fi HELPER este de 15 ani (+trebuie sa ne dați o dovada ca aveți 15 ani poza la buletin iar celelalte date inafara de ziua de naștere și numele le blurați) - pe SKYPE la adresa claudiu.birnoi


Un [H]~Helper trebuie sa fie activ...cei care vor primi [H]~Helper si sunt inactivi mai mult de 3 saptamani , risca sa isi piarda gradul !
Unde nu stiti ceva intrebati !

Trebuie sa aveti (ss) la fiecare reclama/player ajutat dupa va faceti un portofoliu cu ele pe [imgur]-sau alt site si va faceti portofoliu la sectiunea specifica acestei zone [avansari] cu titlul : '' Portofoliu '' + Numele vostru de pe joc!

[H]-Helper va beneficia si de un mod 50% [an 2014] pe luna !
Cine are smecherii si abuzeaza ca e helper pentru ca sa pacaleasca pe altii sa le dea iteme va avea ban+nu va mai putea niciodata sa aplice pentru postul de helper.
Image
Image
Image

SyLLenT
Posts: 1

Re: Înscrieri pentru gradul de H

Post by SyLLenT » Sun Apr 12, 2020 5:41 pm

Nume pe joc: [Dn]Drakside
Nume si prenume: Marinasi Gabriel Akemy
Minim 20k minute jucate + screen shot (ss): https://imgur.com/6Co9xY5
Cateva detalii personale (optional) : Pai sunt ironic mai mereu, imi place sa glumesc si sunt serios de fel cand e vorba de cv important
Care crezi ca este munca unui H? : Sa ajute playeri, este simplu.
Care crezi tu ca sunt caracteristicile unui bun Helper? : Activitate, sa nu fie neglijent, Ajutarea playerilor. Nu cred ca altcv mai este necesar.
De ce vrei sa fii H? : Pentru ca m-am plictisit stand, simplu.
Skype (obligatoriu) : Am Instagram, nu suport platforma skype. instagram : Akemy_x.x
Minim 20 de reclame facute pt sv nostru de cand va fii postat modelul+ link : Ok am inteles.

[H]THEMANONE
Posts: 21

Re: Înscrieri pentru gradul de H

Post by [H]THEMANONE » Wed Apr 15, 2020 2:07 am

Nume pe joc: THEMANONE
Nume si prenume: Danacu Catalin
Minim 20k minute jucate + screen shot (ss): https://imgur.com/a/G9K127i
Cateva detalii personale (optional) : Despre mine pot vorbi in privat :D :*
Care crezi ca este munca unui H? :Promovarea serverului, ajutarea playerilor noi cat si vechi cu diverse informatii legate de joc, chiar cu iteme, sfaturi etc........
Care crezi tu ca sunt caracteristicile unui bun Helper? : Imi place sa ajut playerii, este ceva nou pentru mine si interesant, si tot odata ceva consider ca pot ajuta serverul prin implicarea mea in diverse reclame si sustinerea playerilor.
De ce vrei sa fii H? : Deoarece doresc sa ma implic mai mult in acest server si sa ajut cu ce pot.
Minim 20 de reclame facute pt sv nostru de cand va fii postat modelul+ link : Le voi adauga pe parcurs, multumesc frumos si multa sanatate va doresc !

[H]Isolde
Posts: 33

Re: Înscrieri pentru gradul de H

Post by [H]Isolde » Wed Apr 15, 2020 3:38 am

Nume pe joc: [Dn]Isolde
Nume si prenume: Ana-Maria Jurma
Minim 20k minute jucate + screen shot (ss): https://imgur.com/LbyEAbO
Cateva detalii personale (optional) : Pentru detalii personale, pot fi contactata in privat.
Care crezi ca este munca unui H? : Promovarea server-ului, ajutarea jucatorilor cu informatii/ iteme, sa fie intermediar intre jucatori si membrii STAFF.
Care crezi tu ca sunt caracteristicile unui bun Helper? : Sa ajute si sa atraga jucatori pe server, prin intermediul reclamelor; sa aiba un comportament exemplar pe joc.
De ce vrei sa fii H? : Consider ca sunt o persoana folositoare si imi place sa invat lucruri noi. De asemenea, doresc sa ma implic mai mult in acest server.
Minim 20 de reclame facute pt sv nostru de cand va fii postat modelul+ link : Le voi posta pe parcurs. Multumesc pentru timpul acordat.

musationut
Posts: 2

Re: Înscrieri pentru gradul de H

Post by musationut » Thu Apr 16, 2020 7:41 pm

Nume pe joc:cekenfdsa
Nume si prenume: Mușat Cosmin
Minim 20k minute jucate + screen shot (ss):am doar 2654 de minute jucate,dar am contul din anul 2014
Cateva detalii personale (optional) :Sunt un tip meticulos,atent la detalii,am o multime de idei pentru event-uri pe acest server pe care îl consider cel mai frumos server privat din Romania la timpul actual.Am aproape 17 ani,sunt din Buzau,si imi doresc sa fac o cariera din a fi Helper pe acest server.Ma pricep la a scrie texte cu caracter formal si pot ajuta serverul in contextul unor documente cu caracter oficial.Anterior am mai propus un event care se aseamana cu jocul Triviador Romania si as putea sa mai derulez multe idei care sa prinda la public
Care crezi ca este munca unui H? :Sa ajute oamenii de pe server,sa fie un baiat bun si sa observe orice abatere de la bunul mers al jocului.
Care crezi tu ca sunt caracteristicile unui bun Helper? :Profesionalism,dedicare,daruire.
De ce vrei sa fii H? : Imi doresc sa fiu helper pentru a ma obisnui cu lucrul cu oamenii si cu nevoile lor deoarece doresc sa dau la UMF Carol Davila si trebuie sa ma deprind in a desfasura diferite activitati sociale si vad aceasta lansare ca helper o oportunitate buna de a ma forma
Skype (obligatoriu) :cosminmusat2442
Minim 20 de reclame facute pt sv nostru de cand va fii postat modelul+ link :Voi face reclamele in zilele care urmeaza

Pitbull
Posts: 10

Aplic pentu gradul H , Multumesc Frumos <3

Post by Pitbull » Sun Apr 19, 2020 2:38 am

Nume pe joc: [Dn]Pitbull
Nume si prenume: Danacu Alexandru
Minim 20k minute jucate + screen shot (ss): https://imgur.com/a/Yg4uTHN
Cateva detalii personale (optional) : Despre mine pot vorbi in privat :D :*
Care crezi ca este munca unui H? :Promovarea serverului, ajutarea playerilor noi cat si vechi cu diverse informatii legate de joc, chiar cu iteme, sfaturi etc........
Care crezi tu ca sunt caracteristicile unui bun Helper? : Imi place sa ajut playerii, este ceva nou pentru mine si interesant, si tot odata ceva consider ca pot ajuta serverul prin implicarea mea in diverse reclame si sustinerea playerilor, stau toata ziua acasa si nu am ce sa fac altceva :D
De ce vrei sa fii H? : Deoarece doresc sa ma implic mai mult in acest server si sa ajut cu ce pot.
Minim 20 de reclame facute pt sv nostru de cand va fii postat modelul+ link : Le voi adauga pe parcurs, multumesc frumos si multa sanatate va doresc !

[Dn]Qerro
Posts: 1

Vreau sa devin Helper!

Post by [Dn]Qerro » Sun Apr 19, 2020 11:34 am

Nume pe joc:[Dn]qQerro
Nume si prenume: Cristinel Bulgaru
Minim 20k minute jucate + screen shot (ss): am 14k minute jucate din pacate dar asta se datoreaza faptului ca am mai jucat pe un caracter. iertati ma
Cateva detalii personale (optional) :Sunt din Vaslui, sunt baiat bun la suflet, cu calitati supraomenesti , ajut oamenii, {daca toti oamenii ar fi ca mine, lumea ar da inainte}
Care crezi ca este munca unui H? :Munca unui helper consta in mentinerea chat ului curat,de ai ajuta pe playeri care au nevoie de ajutor, si cam asta e rolul unui helper.
Care crezi tu ca sunt caracteristicile unui bun Helper? :Caracteristicile unui bun helper sunt: Helperul nu trebuie sa injure, sa isi bata joc de gradul pe care la dobandit, un helper bun, asculta playerul care e la nevoie si incearca sa l ajute, un helper bun e mereu alaturi de server la bine si la rau !
De ce vrei sa fii H? : Vreau sa devin helper pt ca mi se pare cool , + reclama fac mereu si chestii d astea, mie dor de steelu de odata, cand map1 rosii era plin nu aveai loc sa stai in mapa, si as vrea cu ajutoru tuturor bineinteles sa readucem steelu la vremurile de odata
Skype (obligatoriu) :n am skype am wapp, fb,instagram, dar imi fac si skype nu i problema
Minim 20 de reclame facute pt sv nostru de cand va fii postat modelul+ link : Sincer, acum n am nici una , dar ... ma apuc imediat de facut si voi da edit la topicul meu si voi monta linkul propus ! multumesc de intelegere !

User avatar
Raducuu.
Posts: 86

Re: Înscrieri pentru gradul de H

Post by Raducuu. » Sun Apr 19, 2020 8:39 pm

Nume pe joc:[Dn]Raducu
Nume si prenume: Marius Sălăgeanu
Minim 20k minute jucate + screen shot (ss): https://imgur.com/hFhPFSd
Cateva detalii personale (optional) :un baiat de treabă,finuț încerc să ajut pe toți ce îmi cer ajutorul,om cu simțul umorului
Care crezi ca este munca unui H? :să răspundă la întrebări si să ajute orice player indiferent de situație
Care crezi tu ca sunt caracteristicile unui bun Helper? :să fie bun la suflet,să nu fie indiferent adică să nu citească nici măcar mesajele,să-si facă datoria, în 3 cuvinte să fie serios
De ce vrei sa fii H? :zilnic primesc mesaje de genul:*Hey îmi poți spunde si mie unde cresc la nivelul X* , sau *ce fac cu materialul X* iar eu îi ajut cu cea mai mare plăcere,de accea îmi doresc această funcție
Skype (obligatoriu) :marius.raducu
Minim 20 de reclame facute pt sv nostru de cand va fii postat modelul+ link : o să le postez pe parcurs.
Muțumesc de timpul alocat pentru a citit cererea mea!
Image

User avatar
[GM]Senzor
Site Admin
Posts: 135

Re: Înscrieri pentru gradul de H

Post by [GM]Senzor » Tue Apr 21, 2020 1:11 am

[Dn]Raducu-[Dn]qQerro-in cateva zile se va lua o decizie in privinta voastra, multumesc pt interesul acordat gradului de H :D, peste aproximativ 2 luni se vor redeschide inscrierile pt gradul de H, Multumesc!!!
Image
Image
Image

Locked