Portofoliul lu` nea poRRc.

Portofolii vechi, arhivate!
User avatar
[MOD]poRRc
Posts: 190
Location: I`m not here to make friends, i`m here to make MONEY

Re: Portofoliul lu` nea poRRc.

Post by [MOD]poRRc » Sat Oct 30, 2021 12:29 am

Topic actualizat în data de 30.10.2021

User avatar
[MOD]poRRc
Posts: 190
Location: I`m not here to make friends, i`m here to make MONEY

Re: Portofoliul lu` nea poRRc.

Post by [MOD]poRRc » Sun Oct 31, 2021 2:07 pm

Topic actualizat în data de 31.10.2021

User avatar
[MOD]poRRc
Posts: 190
Location: I`m not here to make friends, i`m here to make MONEY

Re: Portofoliul lu` nea poRRc.

Post by [MOD]poRRc » Mon Nov 01, 2021 2:25 pm

Topic actualizat în data de 01.11.2021

User avatar
[MOD]poRRc
Posts: 190
Location: I`m not here to make friends, i`m here to make MONEY

Re: Portofoliul lu` nea poRRc.

Post by [MOD]poRRc » Tue Nov 02, 2021 11:58 am

Topic actualizat în data de 02.11.2021

Beibi stiu ca vrei
Posts: 53

Re: Portofoliul lu` nea poRRc.

Post by Beibi stiu ca vrei » Sat Nov 06, 2021 4:44 am

[VIP]poRRc wrote:
Wed Mar 17, 2021 12:08 pm
[VIP]Thor wrote:
Tue Mar 16, 2021 9:59 am
[VIP]poRRc wrote:
Mon Mar 15, 2021 10:09 pm


Pt. simplul fapt ca mi s-a luat de GM care farmeaza minute, nu ajuta cu nimic sv., daca n`am dreptate sa imi spui.
Pt cateva reclame au luat grad, dar cam atat, apoi activitate 0 !
Ști când mi-ai spus că de ce mă oftic, pentru că are tipul ăla mai multe moduri decât mine?

Așa și tu, la ce te mai strădui și-ți mai bați capul când vezi interes 0 în jurul tău?
Nu vezi că s-a ales praful definitiv de server?
Fifty ne aburește din 2015 că va fi mai bine, a băgat sute de iteme cu rezistente de a futut orice set posibil ba mai mult a mai adăugat iteme bonusabile la modate.
Nu poți să ai playeri pe un astfel de server, ai mai multe iteme la donații decât ptr. playeri normali.
Am repetat de atâtea ori și mi s-a acrit, interes 0, interese pentru bani și pupincurisme fără număr.
Salut și baftă, eu îți sugerez să uiți ce bani ai băgat aici și să îți cauți un server unde ai ce face și unde poți fi apreciat pentru munca ta.
Da, ai dreptate, 5-10playeri/zi nu e cea mai bună variantă pt. sv., dar cu puţină muncă revin şi playerii uşor, uşor. Sunt mai multe iteme la donaţii, da, ai dreptate, dar poţi să le faci şi pe joc pe unele 2013-2014, in schimb ai de farmat ceva....ştii prea bine că mi`am făcut şi cont nemod eu, ai 80% rase din 2 iteme cască, respectiv papucii olimp + incă ceva rase pe 6/7 la restul itemelor ajungi lejer la 170kpv + 140 vs fiecare rasă şi circa 1k int pt. sura nemod, ceea ce zic eu că e ok.
Nu e vorba de bani, e vorba de tot timpul "investit" în sv.
Be Vali bine ca ai pus investit între ghilimele și ești conștient ca e timp pierdut. Nu înțeleg nici eu și nici tu nu cred ca înțelegi de ce mai încerci sa resuscitezi un "om" mort de 4 ani, îngropat și cu toate praznicele la zi :lol: :lol: :lol:

User avatar
[MOD]poRRc
Posts: 190
Location: I`m not here to make friends, i`m here to make MONEY

Re: Portofoliul lu` nea poRRc.

Post by [MOD]poRRc » Sun Nov 07, 2021 4:10 pm

Topic actualizat în data de 07.11.2021

User avatar
[MOD]poRRc
Posts: 190
Location: I`m not here to make friends, i`m here to make MONEY

Re: Portofoliul lu` nea poRRc.

Post by [MOD]poRRc » Mon Nov 08, 2021 12:39 am

Topic actualizat în data de 08.11.2021

User avatar
[MOD]poRRc
Posts: 190
Location: I`m not here to make friends, i`m here to make MONEY

Re: Portofoliul lu` nea poRRc.

Post by [MOD]poRRc » Wed Nov 10, 2021 8:47 pm

Beibi stiu ca vrei wrote:
Sat Nov 06, 2021 4:44 am
[VIP]poRRc wrote:
Wed Mar 17, 2021 12:08 pm
[VIP]Thor wrote:
Tue Mar 16, 2021 9:59 am


Ști când mi-ai spus că de ce mă oftic, pentru că are tipul ăla mai multe moduri decât mine?

Așa și tu, la ce te mai strădui și-ți mai bați capul când vezi interes 0 în jurul tău?
Nu vezi că s-a ales praful definitiv de server?
Fifty ne aburește din 2015 că va fi mai bine, a băgat sute de iteme cu rezistente de a futut orice set posibil ba mai mult a mai adăugat iteme bonusabile la modate.
Nu poți să ai playeri pe un astfel de server, ai mai multe iteme la donații decât ptr. playeri normali.
Am repetat de atâtea ori și mi s-a acrit, interes 0, interese pentru bani și pupincurisme fără număr.
Salut și baftă, eu îți sugerez să uiți ce bani ai băgat aici și să îți cauți un server unde ai ce face și unde poți fi apreciat pentru munca ta.
Da, ai dreptate, 5-10playeri/zi nu e cea mai bună variantă pt. sv., dar cu puţină muncă revin şi playerii uşor, uşor. Sunt mai multe iteme la donaţii, da, ai dreptate, dar poţi să le faci şi pe joc pe unele 2013-2014, in schimb ai de farmat ceva....ştii prea bine că mi`am făcut şi cont nemod eu, ai 80% rase din 2 iteme cască, respectiv papucii olimp + incă ceva rase pe 6/7 la restul itemelor ajungi lejer la 170kpv + 140 vs fiecare rasă şi circa 1k int pt. sura nemod, ceea ce zic eu că e ok.
Nu e vorba de bani, e vorba de tot timpul "investit" în sv.
Be Vali bine ca ai pus investit între ghilimele și ești conștient ca e timp pierdut. Nu înțeleg nici eu și nici tu nu cred ca înțelegi de ce mai încerci sa resuscitezi un "om" mort de 4 ani, îngropat și cu toate praznicele la zi :lol: :lol: :lol:
Da, ştiu bine ca nu se aduce mortul de la groapă, dar aici am zis să mai încerc o dată cu ajutor oferit playerilor noi informatii, ceva update-uri, ce se poate acolo, în ultima perioadă, aproape ultimile 2 săptămâni, nr. jucătorilor a mai crescut cât de cât, s-au apucat si unii noi, alţii vechi au revenit, pana mea...Te-am mai întrebat parcă, când jucai pe sv, nu ţi s-a luat de toţi care s-au perindat prin staff fără sa facă absolut nimic?!

Topic actualizat în data de 10.11.2021

Beibi stiu ca vrei
Posts: 53

Re: Portofoliul lu` nea poRRc.

Post by Beibi stiu ca vrei » Thu Nov 11, 2021 4:07 am

Oho, și încă cum... Se apucă acum în iarnă ca e frig afară și mai inchid ăștia și terasele și mai rău e că trebuie și certificat verde, ce sa facă și ei...se refugiază în metin momentan dar nu știu ce sa cred, nici nu vreau sa cred ceva despre serveru asta și nici despre altele, bine ca mi-am scos drogu asta din sânge :lol: :lol: :lol: mai vin așa din când în când sa va mai înăduș de forum da nu va supărați ca visez noaptea urat dacă va supărați...

Si mai e ceva dublu post ma doaren **** printre virguli și puncți eu le pun aici și le puneti voi unde trebuie ,.-?:!'
Cred ca tu te ai rău și cu ****** ăștia din staff ca am văzut unii cu mult mai putina activitate în portofoliile astea și au luat up, down iar up iar down ce plm e asta? Îți zic tot eu sa nu te țin în suspans: favoritisme, ********** și multe altele despre care am mai zis eu și i-am luat pe toți din staff cu nume și fapte *****

Postări unite (Dublu post) si Edit pentru limbaj by Lexx (WARN) !
Last edited by [GM]Lexx on Thu Nov 11, 2021 2:50 pm, edited 2 times in total.
Reason: Warn + Edit pentru limbaj by Lexx

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Portofoliul lu` nea poRRc.

Post by [VIP]Thor » Fri Nov 12, 2021 8:32 pm

Frate Lexx dacă aveai 9k de playeri activi pe forum , înțelegeam motivul.
dar să mor eu de nu ești de 10 ani pe sv ăsta și tot tăntălău ai rămas.
Dai warn într-un topic vizitat doar de creator, pe un forum vizitat mai mult de tine și de ruși, la niște cuvinte care sunt obscene pentru ochii tăi , că pe noi ne doare în **** cum se vorbește aici.
Mai ieși din scoica asta a pubertății celibatare în care ai rămas și nu mai face ***** de-astea de mare GeMeu pe nuș ce ***** de sv extrapopulat.
#aide****mea

Warn + Edit pentru limbaj by Lexx
Last edited by [GM]Lexx on Sat Nov 13, 2021 11:58 am, edited 1 time in total.
Reason: Warn + Edit pentru limbaj by Lexx

Locked