Aplicatie "Android" Metin2Steel [UPDATE]

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
User avatar
[VIP]Dany
Posts: 631
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Aplicatie "Android" Metin2Steel [UPDATE]

Post by [VIP]Dany » Tue May 05, 2015 10:01 pm

Contra !!!
Nefolositor ...
Cât timp ai stat sa faci post,ul mai bine aruncai PC-ul la gunoi ;]
Image

Sau pe geam ;]
Image
Image
[̲̅A̲̅][̲̅N̲̅][̲̅A̲̅] ◑෴◐ ̿ ̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\ ◢ ◤ ►▼◄ "Set mod v5 2014/2015" http://i67.tinypic.com/a27rcg.png Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ®҉๖ ❻❾ ♧ ☆ ¤ •● •ิ.•

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: Aplicatie "Android" Metin2Steel [UPDATE]

Post by [VIP]Sophieee » Tue May 05, 2015 10:06 pm

[VIP]Dany. wrote:Contra !!!
Nefolositor ...
Cât timp ai stat sa faci post,ul mai bine aruncai PC-ul la gunoi ;]
Image

Sau pe geam ;]
Image
Urlă foamea-n tine. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Passe, passe, passera, la dernière restera

User avatar
Rhymes
Posts: 77

Re: Aplicatie "Android" Metin2Steel [UPDATE]

Post by Rhymes » Tue May 05, 2015 11:25 pm

Proo !! Dany lasa invidia ca unii au postari mai bune ca tine pe forum :))

[MOD]Mistic

Re: Aplicatie "Android" Metin2Steel [UPDATE]

Post by [MOD]Mistic » Wed May 06, 2015 1:44 am

[VIP]Dany. wrote:Contra !!!
Nefolositor ...
Cât timp ai stat sa faci post,ul mai bine aruncai PC-ul la gunoi ;]
Image

Sau pe geam ;]
Image
1. Eu zic sa nu mai comentezi aiurea pentru ca tu ai venit doar cu ideei nefolositoare, sau de pokemon.
2. Mai bine te arunci tu la gunoi ca din pc-ul meu mancai 15 ani .
3. Vezi ca iti trebuie putin cap sa faci o aplicatie . Nu cred ca intelegi tu ceva din printu asta. Trebuie sa cunosti C++ si apropo nu sunt ceva tocilar, cine ma cunoaste stie, chiar nu mi-a placut deloc scoala, dar cand stau in fata pc-ului, nu imi place sa stau degeaba.
Image
4. Ti-am mai zis si o repet, cat timp stai sa faci un post aiurea doar pentru un +1, mai bine te dai cu capul de perete, sau monitor..
Image

User avatar
[Dn]Kazii
Posts: 61

Re: Aplicatie "Android" Metin2Steel [UPDATE]

Post by [Dn]Kazii » Wed May 06, 2015 9:03 am

Tu esti smk+ca i-ai dat keylogger si lu seba.
p.s: sclav,te fu.ti in cur pentru 8 moduri,iti mai dau un set mi-o dai pe ma-ta ?
Image
Image
Image
Image

User avatar
[VIP]Seba.
Posts: 275
Contact:

Re: Aplicatie "Android" Metin2Steel [UPDATE]

Post by [VIP]Seba. » Wed May 06, 2015 12:43 pm

Bine baa! =))))))
Image
Image
Image

User avatar
Sowato
Posts: 41
Location: |¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|×ღ×|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯| ~ LiquriciHD # Sowato ~ |__________|×ღ×|__________|

Re: Aplicatie "Android" Metin2Steel [UPDATE]

Post by Sowato » Wed May 06, 2015 1:30 pm

[Dn]Kazii wrote:Tu esti smk+ca i-ai dat keylogger si lu seba.
p.s: sclav,te fu.ti in cur pentru 8 moduri,iti mai dau un set mi-o dai pe ma-ta ?
Image

Esti handicapat rau, omu face ceva bun pentru server si tu vii cu acuzatii ca i-a dat keylogger lu Seba/ ca ti-o furat nustiu ce moduri...
Du-te la relamatii playeri fa un post sau suna-l pe Bogdan si milogeste-te ca ti-o furat moduri da nu fii aici si faci panarama.
+
[Dn]Kazii wrote: p.s: sclav,te fu.ti in cur pentru 8 moduri,iti mai dau un set mi-o dai pe ma-ta ?

Te crezi interesant ca injuri pentru un joc? Decat sa suferi atat mai bine ai citi o carte. :roll:
|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|×ღ×|¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯|
~ LiquriciHD # Sowato ~
|__________|×ღ×|__________|

Image
Image

User avatar
[Dn]Kazii
Posts: 61

Re: Aplicatie "Android" Metin2Steel [UPDATE]

Post by [Dn]Kazii » Wed May 06, 2015 1:34 pm

Tu n-ai o chifla in stomac si vi sa-mi suferi pe forum ?
Ai grija sa nu-ti cada mucii in gura
Image
Image
Image

[MOD]Mistic

Re: Aplicatie "Android" Metin2Steel [UPDATE]

Post by [MOD]Mistic » Wed May 06, 2015 4:17 pm

Auzi ba, daca tot am dat eu keylogger lu' seba de ce inca joc pe server ? De ce nu am ban ip ? Eu stiam ca odata ce dai key si intri pe un cont iti ramane ip-ul acolo indiferent daca ai ip dinamic sau nu, si uite ca inca joc si nu am avut ban pentru keylogger, de ce? simplu NU AM DAT, daca dadeam key, cand a fost banat seba imi gasea Alexandra si ip-ul meu presupun.. Asa ca vezi-ti manca-ti-as te treaba ta ca poate te fac si pe tine de ras cum l-am facut pe deyu ca sa-i inchid gura, suferiti ca am luat unban :lol: vai de capu vostru, ca sunteti niste "tradatori" dupa ce v-a ajutat omu' si v-a tinut N war-uri noapte de noapte cand voi dormeati ati incercat sa imi dati mie war de pe alte conturi :))
SI SA ADUC AMINTE CA SEBA A DAT KEY SA ISI FACA SETU ? Multa lume stie ca seba a dat key de multe ori, asa ca vezi-ti de viata ta virtuala, stiu ca te roade grav ca sunt debanat, ca d-aia ma stresati sa dau war cu voi :lol: . Pentru ca eu am breasla cat de cat sus, si voi nu mai puteti sa ridicati bresle din blat-uri ca vede Bogdan.
-Apropo, draga "Smoke" manca-te-ar ciuma. Tu cauta-ti setu tau pe la Ion (SilenT) adica pe la Only ca toate modurile lu Silent sunt la Only acum. Eu daca erai baiat cu cap si nu iti bagai ce n-ai tu, si nu ma injurai degeaba iti dadeam alt set facut de mine sa vezi ca nu sunt bulangiu cum ma crezi, dar daca esti prost de gura pe burta goala, du-te si joaca-te-n nisip . De ce nu pui ma pendejo si printul in care ma injurai? Da trebuia sa dau war cu deyu, dar cand ai o viata sociala intervine altceva mai important. Inainte sa fiti voi smqueri Only si tu cand ceream cate un mod nu il dadeam ma mereu inapoi ? Only mi-a dat de N ori si setul lu nadin cu ref cand aveam war-uri, Nadin mi-a dat contu pe care era Dalmatienii. Dar ce sa faci, s-au smequerit bajetii au facut cojones mari .

User avatar
[Dn]Kazii
Posts: 61

Re: Aplicatie "Android" Metin2Steel [UPDATE]

Post by [Dn]Kazii » Wed May 06, 2015 5:11 pm

Nu te mai caca pe tine ca deja pute.
1 la mana war iti dau cand vrea cucu tau,ai uitat cand plangeai sa ies de la war cand ai dat cu mary?
2 la mana nu cred ca te-am injurat pana acum cateva zile :))
3 la mana silent ti-a dat 7x115 pe set
4 la mana nu-mi mai trebuie vere niciun set stai calm,vreau doar sa inteleaga lumea ce fel de "om" esti.
Tu n-aveai bani sa-ti faci un set calumea,aveai set cu hh si atac magic,si mi-am facut mila de tine sa te ajut si acum faci pasarica mare.
Nu cred ca mi-ai stat tu mie la niciun war si chiar daca ai stat am stat si eu pentru tine.
nu ma intereseaza "trecutul" Eu vreau sa-mi dai setu inapoi daca tot te caci atat pe tine ca ai moduri si etc.
Te dai mare smar2,dar defapt n-ai nici 300 de le idonati.
Image
Image
Image

Locked

Return to “Sugestii si Sfaturi - Suggestions and Advices”