Bun deschid acest topic pentru a face o propunere inedita sa imbunatatim aspectul forumului respectiv pagini de pornire pentru a castiga mai multi playeri pe sv ....In 4 ani de zile de cand lucrez ca designer am observat ca aceste chesti chiar ii atrag pe jucatorii din lumea intreaga daca imi este perims in 2-3 zile pot face niste lucrari pentru forum respectiv pagina de pornire + un intro al sv-ului ... astept deci cu nerabdare sa vad raspunsurile voastre ... app deoarece tot am deschis acest topic vreau sa VA SALUT PE TOTI SI SA VA SPUN Guritaz IS BACK haideti impreuna sa facem din acest sv ceva si mai FRUMOS !!!
am modificat ceva la a imaginea de la concursul de pe fb sper sa va placa :http://www.girlshare.ro/33788537.2
Metin2Steel un nou inceput
-
GuritzaTaa
- Posts: 2
Metin2Steel un nou inceput
Last edited by GuritzaTaa on Tue Jul 22, 2014 3:32 pm, edited 1 time in total.
Re: Metin2Stell un nou inceput
Nu descarcati nimic , poate e keylogger !!
Daca tot ai modificat imaginea , de ce n-o pui cu [img]LINK[/img] ?
Daca tot ai modificat imaginea , de ce n-o pui cu [img]LINK[/img] ?


Re: Metin2Stell un nou inceput
- Attachments
-
- Salutari de la D3vilMan
- D3vilMan.JPG (34.88 KiB) Viewed 4337 times
-
TwisTLeMoN
- Posts: 45
Re: Metin2Stell un nou inceput
Nu înţeleg cum ai putea tu să ajuţi serveru' , când nici măcar nu-i şti numele -_- . Este Metin2Steel , nu Stell , nici Stil .
- New.


-
GuritzaTaa
- Posts: 2
Re: Metin2Steel un nou inceput
bun gresala mea eram obosit abea venisem acasa de la munte am facut un drum de aproape 24 si chiar nu prea am fost atent la gramatica si la punctoatie ...deci in cer scuze pentru aceasta ...
pentru a evita chesti de genul keylogger postezi acest site cu acele 2 lucrari +niste lucrari mia vechi
http://postimg.org/gallery/dhd3xtqs/b87187d1/ si app daca noi ca oameni care jucam pe acest server ajungem sa ne furam intre noi atunici sincer suntem pierduti pentru societate ... sincer chiar m-am simtit foarte jignit de cele spuse mai sus ....app mz Devil
imaginea cu turnul eiffel http://postimg.org/image/c9l3huxct/
pentru a evita chesti de genul keylogger postezi acest site cu acele 2 lucrari +niste lucrari mia vechi
imaginea cu turnul eiffel http://postimg.org/image/c9l3huxct/
- [VIP]Anesthesia
- Posts: 134
- Location: Don't quit.
- Contact:
Re: Metin2Steel un nou inceput
Opinie personală - OFF-TOPIC : 4 ani de PS.. ? Şi intrai în PS doar de sărbători.. sau cum? Nu vreau să fiu impertinentă, dar mai mult de 2 săptămâni nu ţi-aş da în PS nici să mă plăteşti..GuritzaTaa wrote:bun gresala mea eram obosit abea venisem acasa de la munte am facut un drum de aproape 24 si chiar nu prea am fost atent la gramatica si la punctoatie ...deci in cer scuze pentru aceasta ...
pentru a evita chesti de genul keylogger postezi acest site cu acele 2 lucrari +niste lucrari mia vechihttp://postimg.org/gallery/dhd3xtqs/b87187d1/ si app daca noi ca oameni care jucam pe acest server ajungem sa ne furam intre noi atunici sincer suntem pierduti pentru societate ... sincer chiar m-am simtit foarte jignit de cele spuse mai sus ....app mz Devil
imaginea cu turnul eiffel http://postimg.org/image/c9l3huxct/
ON-TOPIC : Aspectul forumului este destul de atrăgător şi aşa, nu ca toate celelalte forumuri de tip phpBB3, etc.
Nu înţeleg ce modificări ai vrea tu să aduci.. But still, ok. You can try .