Pentru membrii staff/ FĂRĂ T/C

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
User avatar
[Dn]Berila
Posts: 69

Pentru membrii staff/ FĂRĂ T/C

Post by [Dn]Berila » Wed Jul 06, 2016 5:24 pm

Sincer acum unii sunteţi jalnici, faceti event cu aceleaşi întrebări mereu, aveti doar aceeaşi câstigători la fiecare event, Loreno tu cazi piază rea azi, fără supărare, dar la evenimentul tau cu capitale, din7 ţări 5le pui mereu, exemplu` azi. :)Au avut timp băieţii să le noteze pe toate pân` acum d`aia doar unu` îţi câstigă mereu.
La ăla cu muzică nu mai vorbesc, mereu,mereu aceleaşi piese.

La OX la fel, întrebările notate pe foi, printuri ş.a.m.d, poate reuşeste cineva să schimbe întrebările de la OX.
Apoi "finalele" de la evenimente, aceleaşi iteme cu valori atac, etc, etc.
Hai mă, ocupaţi-vă de server calumea dacă vreţi playeri...cei care sunt apucaţi acum n`au săracii nici cea mai mică şansă să facă ceva pe server.
La belitu` ăla de ox daţi ca participare Limbi/GLoburi/Dinţi/Coliere Milionar pana mea.. se duce românu` la farmat vine unu` cu mod îl omoară, ăla micu` înjură, mute, se lasă... playeri ioc.
Adinuţă şi tu la ghiceşte item`ul doar de rubin şi evantai diavol/demon ştii să pui? Numai p`ăstea le`am văzut..


Să NU mi`o luaţi în nume rău, dar dacă o faceţi, puteţi să mi`o luaţi în gură. :D

Oricum ideea e : SCHIMBAREA întrebărilor la toate evenimentele.
Image

"Frumoaso", foloseşti o tonă de machiaj ca să pari frumoasă, dar produci numa` greaţă, strângi din c*r ca o domnişoară, dar joacă p**a`n tine ca o scobitoare`n cană.

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: Pentru membrii staff/ FĂRĂ T/C

Post by [VIP]Adinna » Wed Jul 06, 2016 5:54 pm

[Dn]Berila wrote:
Adinuţă şi tu la ghiceşte item`ul doar de rubin şi evantai diavol/demon ştii să pui? Numai p`ăstea le`am văzut..
De când ai revenit pe server am făcut o singură dată acel event, până acum câteva zile nu am mai prea făcut deloc deoarece aveam probleme la pc.

:arrow: Da, la OX ar trebui schimbate întrebările din ce în ce mai des, la o anumită perioadă de timp..

:arrow: Nu sunt chiar aceleaşi întrebări mereu şi mereu şi mereu.. Da, se repetă, dar mna, se mai şi schimbă. Depinde de membru staff.

:!: pro.
Image

User avatar
[Dn]Berila
Posts: 69

Re: Pentru membrii staff/ FĂRĂ T/C

Post by [Dn]Berila » Wed Jul 06, 2016 5:57 pm

[A]Adinna wrote:
[Dn]Berila wrote:
Adinuţă şi tu la ghiceşte item`ul doar de rubin şi evantai diavol/demon ştii să pui? Numai p`ăstea le`am văzut..
De când ai revenit pe server am făcut o singură dată acel event, până acum câteva zile nu am mai prea făcut deloc deoarece aveam probleme la pc.

:arrow: Da, la OX ar trebui schimbate întrebările din ce în ce mai des, la o anumită perioadă de timp..

:arrow: Nu sunt chiar aceleaşi întrebări mereu şi mereu şi mereu.. Da, se repetă, dar mna, se mai şi schimbă. Depinde de membru staff.

:!: pro.
Grohii, ştii că pe tine te ador. :* :)) Dar l`ai făcut de 2ori, de 2 ori cât am fost eu on, restul nu ştiu. Daca te superi, primeşti Milka şi-ţi trece. :*
Eu mi-am spus punctul de vedere, atâta tot. :D
Image

"Frumoaso", foloseşti o tonă de machiaj ca să pari frumoasă, dar produci numa` greaţă, strângi din c*r ca o domnişoară, dar joacă p**a`n tine ca o scobitoare`n cană.

User avatar
[VIP]Eve
Posts: 292

Re: Pentru membrii staff/ FĂRĂ T/C

Post by [VIP]Eve » Wed Jul 06, 2016 6:14 pm

Da, asta ar fii problema.
Trebuie schimbate întrebările ca să mai câştige şi alţii :lol:
Pro Wăly
→ '' #Monoton, simţ uşor, dezinvolt. Un copil pierdut sau mort.
Într-o lume psihopată, dereglată, înnecată.
Într-o artă fără pată, dar la capăt colorată! '' ♥

User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5875
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: Pentru membrii staff/ FĂRĂ T/C

Post by [GM]Lexx » Wed Jul 06, 2016 7:37 pm

Ce intrebari/evente se fac depinde doar de membrii staff.



PRO pentru intrebari noi si cat mai diversificate.
Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Pentru membrii staff/ FĂRĂ T/C

Post by [Diva]Diabla » Wed Jul 06, 2016 7:55 pm

pro la toate, grohii :lol:

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: Pentru membrii staff/ FĂRĂ T/C

Post by [VIP]Sophieee » Wed Jul 06, 2016 9:25 pm

ai uitat de eventele de pe forum, în toate cerându-se ba câte o umbrelă că e vremea schimbătoare și o poezie să alunge ploaia, ba câte niște roșii, brânză, castraveți și de compus o rugăciune de spus înaintea mesei, că doar suntem oameni credincioși :ugeek:

+ că nu aș avea cv personal cu Dany, da mai bine punea să îi aducă cnv o pereche de ochelari frmși alea alea decât să facă eventul ăla......

:arrow: pro.
Passe, passe, passera, la dernière restera

User avatar
[Dn]Berila
Posts: 69

Re: Pentru membrii staff/ FĂRĂ T/C

Post by [Dn]Berila » Wed Jul 06, 2016 11:57 pm

Lexx , las`o în p**a mea, cine linge`n cur, boom ştie`ntrebările, iar pe lângă asta se avansează tot pe mozoale anale. Dau un exemplu`, tu "youtuber" ce zici de asta? Ce`nseamnă? N`am nimic personal cu tine fiule, dar totuşi.


Depinde de ei să NU pună mereu aceleaşi întrebări, dar mai citeşte inc`odată poate înţelegi mesajul.

Merci.
Image

"Frumoaso", foloseşti o tonă de machiaj ca să pari frumoasă, dar produci numa` greaţă, strângi din c*r ca o domnişoară, dar joacă p**a`n tine ca o scobitoare`n cană.

User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5875
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: Pentru membrii staff/ FĂRĂ T/C

Post by [GM]Lexx » Thu Jul 07, 2016 12:51 am

Daca tu consideri ca *aceat nume colorat de pe forum* nu mi se cuvine sau crezi ca aduce cine stie ce beneficii sa stii ca pot cere eliminarea lui.

Doar am incercat sa ma fac util si sa ajut unde am putut si unde mi s-a permis.

Acest *grad* este mai mult simbolic.
Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

User avatar
[Dn]Berila
Posts: 69

Re: Pentru membrii staff/ FĂRĂ T/C

Post by [Dn]Berila » Thu Jul 07, 2016 2:29 am

[Dn]Lexx wrote:Daca tu consideri ca *aceat nume colorat de pe forum* nu mi se cuvine sau crezi ca aduce cine stie ce beneficii sa stii ca pot cere eliminarea lui.

Doar am incercat sa ma fac util si sa ajut unde am putut si unde mi s-a permis.

Acest *grad* este mai mult simbolic.
E ok să te faci util, dar toţi au un interes ascuns în final.
Image

"Frumoaso", foloseşti o tonă de machiaj ca să pari frumoasă, dar produci numa` greaţă, strângi din c*r ca o domnişoară, dar joacă p**a`n tine ca o scobitoare`n cană.

Post Reply

Return to “Sugestii si Sfaturi - Suggestions and Advices”