Pentru membrii staff/ FĂRĂ T/C

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Pentru membrii staff/ FĂRĂ T/C

Post by [MOD]Lorena » Thu Jul 07, 2016 10:49 pm

Eu de 2 ori am făcut event "capitale" odată cu 7 runde , a doua oară cu 5 , şi nu m-am repetat cu intrebările. Am pus mai "uşoare " deoarece pe server sunt şi copii cu vârstă de 10 ani şi ei nu ştiu ..dar pro pentru celelalte idei.
[Dn]Berila wrote:Sincer acum unii sunteţi jalnici, faceti event cu aceleaşi întrebări mereu, aveti doar aceeaşi câstigători la fiecare event, Loreno tu cazi piază rea azi, fără supărare, dar la evenimentul tau cu capitale, din7 ţări 5le pui mereu, exemplu` azi. :)Au avut timp băieţii să le noteze pe toate pân` acum d`aia doar unu` îţi câstigă mereu.
La ăla cu muzică nu mai vorbesc, mereu,mereu aceleaşi piese.

La OX la fel, întrebările notate pe foi, printuri ş.a.m.d, poate reuşeste cineva să schimbe întrebările de la OX.
Apoi "finalele" de la evenimente, aceleaşi iteme cu valori atac, etc, etc.
Hai mă, ocupaţi-vă de server calumea dacă vreţi playeri...cei care sunt apucaţi acum n`au săracii nici cea mai mică şansă să facă ceva pe server.
La belitu` ăla de ox daţi ca participare Limbi/GLoburi/Dinţi/Coliere Milionar pana mea.. se duce românu` la farmat vine unu` cu mod îl omoară, ăla micu` înjură, mute, se lasă... playeri ioc.
Adinuţă şi tu la ghiceşte item`ul doar de rubin şi evantai diavol/demon ştii să pui? Numai p`ăstea le`am văzut..


Să NU mi`o luaţi în nume rău, dar dacă o faceţi, puteţi să mi`o luaţi în gură. :D

Oricum ideea e : SCHIMBAREA întrebărilor la toate evenimentele.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[Dn]Berila
Posts: 69

Re: Pentru membrii staff/ FĂRĂ T/C

Post by [Dn]Berila » Fri Jul 08, 2016 6:36 pm

Bucureşti a fost de două ori, Norvegia la fel, Bulgaria la fel, doar cele pe care l`am văzut Lorena. :)
Image

"Frumoaso", foloseşti o tonă de machiaj ca să pari frumoasă, dar produci numa` greaţă, strângi din c*r ca o domnişoară, dar joacă p**a`n tine ca o scobitoare`n cană.

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Pentru membrii staff/ FĂRĂ T/C

Post by [MOD]Lorena » Fri Jul 08, 2016 6:46 pm

Norvegia?: :lol: :lol: nu am pus aşa ceva.. doar "România şi Bulgaria" o singură dată.
[Dn]Berila wrote:Bucureşti a fost de două ori, Norvegia la fel, Bulgaria la fel, doar cele pe care l`am văzut Lorena. :)
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Pentru membrii staff/ FĂRĂ T/C

Post by [VIP]Admir » Mon Apr 10, 2017 10:49 pm

Up here!!!

User avatar
[Dn]CarliG
Posts: 50

Re: Pentru membrii staff/ FĂRĂ T/C

Post by [Dn]CarliG » Wed Apr 12, 2017 1:23 am

BIG PRO

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Pentru membrii staff/ FĂRĂ T/C

Post by [VIP]Admir » Wed Apr 12, 2017 2:57 pm

[MISS]Lorena wrote:Eu de 2 ori am făcut event "capitale" odată cu 7 runde , a doua oară cu 5 , şi nu m-am repetat cu intrebările. Am pus mai "uşoare " deoarece pe server sunt şi copii cu vârstă de 10 ani şi ei nu ştiu ..dar pro pentru celelalte idei.
[Dn]Berila wrote:Sincer acum unii sunteţi jalnici, faceti event cu aceleaşi întrebări mereu, aveti doar aceeaşi câstigători la fiecare event, Loreno tu cazi piază rea azi, fără supărare, dar la evenimentul tau cu capitale, din7 ţări 5le pui mereu, exemplu` azi. :)Au avut timp băieţii să le noteze pe toate pân` acum d`aia doar unu` îţi câstigă mereu.
La ăla cu muzică nu mai vorbesc, mereu,mereu aceleaşi piese.

La OX la fel, întrebările notate pe foi, printuri ş.a.m.d, poate reuşeste cineva să schimbe întrebările de la OX.
Apoi "finalele" de la evenimente, aceleaşi iteme cu valori atac, etc, etc.
Hai mă, ocupaţi-vă de server calumea dacă vreţi playeri...cei care sunt apucaţi acum n`au săracii nici cea mai mică şansă să facă ceva pe server.
La belitu` ăla de ox daţi ca participare Limbi/GLoburi/Dinţi/Coliere Milionar pana mea.. se duce românu` la farmat vine unu` cu mod îl omoară, ăla micu` înjură, mute, se lasă... playeri ioc.
Adinuţă şi tu la ghiceşte item`ul doar de rubin şi evantai diavol/demon ştii să pui? Numai p`ăstea le`am văzut..


Să NU mi`o luaţi în nume rău, dar dacă o faceţi, puteţi să mi`o luaţi în gură. :D

Oricum ideea e : SCHIMBAREA întrebărilor la toate evenimentele.
Si asta era prin 2016, de atunci pana acum Spania, Germania, Romania, Franta au devenit tarile de baza. Adica deh, au fost momente cand le stiam si ordinea :lol:

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Pentru membrii staff/ FĂRĂ T/C

Post by [Diva]Diabla » Fri Apr 14, 2017 2:57 am

e bine dacă ați rămas cu ceva..

User avatar
[VIP]Valy
Posts: 356
Location: #DPAS

Re: Pentru membrii staff/ FĂRĂ T/C

Post by [VIP]Valy » Tue Apr 18, 2017 1:05 pm

[MISS]Diabla wrote:e bine dacă ați rămas cu ceva..
=))) ce legătură are?
"Dacă Dumnezeu există, va trebui să-mi implore iertarea" !

Image

Post Reply

Return to “Sugestii si Sfaturi - Suggestions and Advices”