Ă lităl idea.

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
[Lady]Bia

Re: Ă lităl idea.

Post by [Lady]Bia » Tue Mar 03, 2015 12:32 pm

Nu ştiu ce să zic despre ideea ta Miha, totuşi PRO .
Dany lasă tu ideile astea bune că nu îşi au rostul .

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: Ă lităl idea.

Post by [VIP]Adinna » Tue Mar 03, 2015 1:06 pm

[Lady]Bia wrote:Nu ştiu ce să zic despre ideea ta Miha, totuşi PRO .
Dany lasă tu ideile astea bune că nu îşi au rostul .
Taci fată că noi ne luăm [MISS] acolo da ? :lol:
Image

[Lady]Bia

Re: Ă lităl idea.

Post by [Lady]Bia » Tue Mar 03, 2015 1:12 pm

[MISS]Adinna wrote:
[Lady]Bia wrote:Nu ştiu ce să zic despre ideea ta Miha, totuşi PRO .
Dany lasă tu ideile astea bune că nu îşi au rostul .
Taci fată că noi ne luăm [MISS] acolo da ? :lol:
[DIVĂ], te rog :lol: !

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: Ă lităl idea.

Post by [VIP]Sophieee » Wed Mar 04, 2015 8:30 pm


T/C,vă rog.
Passe, passe, passera, la dernière restera

[Lady]Bia

Re: Ă lităl idea.

Post by [Lady]Bia » Thu Mar 05, 2015 12:49 am

Imperfecşăn wrote:
T/C,vă rog.
Da, sigur . T/C!

Locked

Return to “Sugestii si Sfaturi - Suggestions and Advices”