Page 1 of 3
Cufarul ucenic :D
Posted: Mon Aug 11, 2014 1:45 pm
by Ginx
Pai zic ca din 10 in 10 levele sa fie cufar ucenic si sa se opreasca la lvl 250 macar de asta sa facem level
--------------------->>>Astept pareri PRO-CONTRA<<<--------------------
Re: Cufarul ucenic :D
Posted: Mon Aug 11, 2014 1:46 pm
by oSurvivaL
Prooo.
Re: Cufarul ucenic :D
Posted: Mon Aug 11, 2014 6:21 pm
by Gabryella
Pro , pro , pro ! Încă un motiv ca toți playerii să vor să facă un level cât mai mare !

Re: Cufarul ucenic :D
Posted: Wed Aug 13, 2014 1:18 am
by [Lady]Bia
PRO, o idee buna .
Re: Cufarul ucenic :D
Posted: Wed Aug 13, 2014 2:29 am
by Hellena
Pro !
Re: Cufarul ucenic :D
Posted: Wed Aug 13, 2014 6:52 am
by [VIP]Anesthesia
PRO.
Dar itemele/bonusurile sa nu fie exagerate.
Re: Cufarul ucenic :D
Posted: Wed Aug 13, 2014 8:16 pm
by Ginx
Fiecare cu limitele lui ... dar mi sa spart contu

Re: Cufarul ucenic :D
Posted: Wed Aug 13, 2014 10:48 pm
by FrozyJR
Re: Cufarul ucenic :D
Posted: Thu Jan 29, 2015 3:30 am
by [VIP]Dany
Re: Cufarul ucenic :D
Posted: Tue Mar 03, 2015 6:29 pm
by Goa
PRO