Petitie va rog aruncati un ochi.Multumesc!

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
Puiutz
Posts: 4

Re: Petitie va rog aruncati un ochi.Multumesc!

Post by Puiutz » Wed Sep 03, 2014 9:44 pm

AndyPsk wrote:Ba eu nu injur dar asculati pic Yako e singuru care ma ascultat si nu doar pe mn daca voi sunteti inapoiati si nati luat legatura cu el.
1 la mana a luat ban de pomana si nu mu se pare corect sa dau un ban si sa il pierzi
2 nu va bagati voi vedetiva de modurile voastre ca daca va vad inr ealitate e vai de voi
3 am zis semnezi nu comentezi daca era spuneam sus comenteaza am inteles nu vr nu vr pa drum bun dute frate gasesc ca voi si la Magazin Mix
4 la mana si cu asta incehi lasati comentariile de genu cu Andy ca vreau si eu ,si eu VIP Dl Yako merita ridicat inapoi si o sami cer scuze de la urmatori membri staff: Bia nu face nimic nu stie nici sa faca OX (scz bia )
Daniel cand ii dau pm :scz andy fa print nu ies camera de gm(scz frt)
Adinna face si ea ce poate nu zic ca sta de pomana
Cosmin facea comert (bine ca sa dus )
SilenT respect frate pt eu nam ce reprosa
Twist (ciprian) au baiat de gasca respect frate Ever
Iulian merge uneori mai calca pe bec
Disayer nici un repros
Fifty merge destul de bn dur si increzator place Like Boss
Voi fratiorilor sunteti catei aveti grija ce comentati ca se rasfrange asupra voastra "Cand urci pe o scara ai grija ce faci ca sar putea cand cobori sa dai de aceasi oamnei" (vorba spusa de Bunica mea R.I.P ) si deci atat am avut de zis.
E o noua limba sau ce?
Bai baiatule eu ma p*s pe tine din mers , si ma f*t in propunerile tale /
Te astept la numarul de telefon 0756459617 sa vorbim intre 2 "Barbati" .
Semi-agramat + putin analfabetism , dar nu e problema , ca oricine greseste in viata asta dar cu prostia nu poti gresii asa ca ... imi pare rau pentru tine , exista spitale specializate .
Era sa uit , ba tu crezi ca daca mi prinde in real mi su*e p*la ?
Al dracu de mare samaritean , se da smecher ca e format din pixeli .

User avatar
AndyPsk
Posts: 66

Re: Petitie va rog aruncati un ochi.Multumesc!

Post by AndyPsk » Thu Sep 04, 2014 10:30 am

Va rog sa dea cineva T/C deja mam saturat sa aud cocalari(nu dau nume) care se baga asa ca na li sa sculat lor purcica.Ma prostule (Puisor) daca erai tu destept si mare smardoi faceai tu ma panarama eu am vrut sa ajut pe cineva ma cainele societati ce nai curaj sa o dai parte in parte cu mn ma in metin te bat numa pe jos in real te mananc cu totu ma! :evil: :twisted:
Ai grija frate viata te ia in grija dar nu si in spate !!!
Image
Image

User avatar
[VIP]Pixie
Posts: 54
Location: Las Vegas

Re: Petitie va rog aruncati un ochi.Multumesc!

Post by [VIP]Pixie » Thu Sep 04, 2014 1:05 pm

AndyPsk wrote:Va rog sa dea cineva T/C deja mam saturat sa aud cocalari(nu dau nume) care se baga asa ca na li sa sculat lor purcica.Ma prostule (Puisor) daca erai tu destept si mare smardoi faceai tu ma panarama eu am vrut sa ajut pe cineva ma cainele societati ce nai curaj sa o dai parte in parte cu mn ma in metin te bat numa pe jos in real te mananc cu totu ma! :evil: :twisted:
Andi, da' ce rău eşti tu. Ce-i faci, îl înjuri în PM? Apropo, mersi de PM, mi-ai dovedit că eşti mai prost decât credeam. :) Image Ce-ai dragule, te-ai ofticat că ţi-am zis că Yako e un jeg de om? Păi ăsta e adevărul, dragă. Cum a mai zis cineva: Dacă ajunge Yako SGA se duce de râpă toată munca lui Fifty. Mi te lauzi în pm că-l ştii de când era VIP? Păi felicitări, ce să-ţi fac eu? Să-ţi dau premiul Nobel pentru prostie absolută?
Image
Image -By Afinuţ

Puiutz
Posts: 4

Re: Petitie va rog aruncati un ochi.Multumesc!

Post by Puiutz » Thu Sep 04, 2014 1:53 pm

Oare chiar trebuie sa ajunga serveru asa intr-un hal ? Deci ma rad aici la PC cand il vad pe acest "Inteligent " .
Bai baiatule , esti prea obsedat de acest joc , calmeaza-te , ca ai de abea 15 ani si te rupi aici in figuri de parca cuiva i-ar pasa ca ai tu fite de Dorobanti .
Tu crezi ca daca le spui la astia in PM ca il cunosti pe Yako de cand era VIP , o sa iti dea PRO ?
Tu esti doar o marioneata care il s*ge de p*la toata ziua pe Yako si il pupa in p*la .

PS: Pixie , nu stiu de ce te deranjezi asa intr-un hal ... asta e prea prost ca sa inteleaga .

Ba asta pupa in anus tot STAFF-U sa imi bag p*la de nu =)))

User avatar
liviu3d
Posts: 161

Re: Petitie va rog aruncati un ochi.Multumesc!

Post by liviu3d » Thu Sep 04, 2014 2:12 pm

Omul care ajuta srv-ul viewtopic.php?f=10&t=2043 ,dar ce sa zis scuza exista mereu... Ma andy eu din cate vad esti un "copil distrus".. care nu are ce face numa sa se mai bage si el in seama ne face si pe noi "cocalari" macar sti ce inseamna ma acest cuvant? Incerci sa ai un limbaj decent ,dar mi se pare imposibil sa-l poti avea cu cnv ca tn.
DECI MI SE PARE SI O PROSTIE CA UN OM CA TINE SA IL REPREZINTE PE YAKO. EU TI-AM SPUS SA IMI ADUCI NISTE ARGUMNTE SA IL POT SUSTINE PE YAKO ,TU INCEPI SA MA INJURI , nu mai am ce sa spun .
P.S.Scuze pentru limbaj dar nu stiu cine putea sa aiba un limbaj mai decent dupa ce a fost injurat atata...
În viaţă trebuie să fii deştept 5 minute!
Image
Image

User avatar
aL3xiSs
Posts: 6

Re: Petitie va rog aruncati un ochi.Multumesc!

Post by aL3xiSs » Fri Sep 05, 2014 12:24 am

Bai [VIP]Yako nu este fostul [A]Yako??
Image

User avatar
AndyPsk
Posts: 66

Re: Petitie va rog aruncati un ochi.Multumesc!

Post by AndyPsk » Fri Sep 05, 2014 1:02 am

Da e fostu [A]Yako da ma dar nu vam facut pe toti scz daca am dat impresia dar frate cand vad unu gen Puiosru si sa ma injure el.Nam vrut sa zic ca toti si da stiu ce inseamna cocalcar nu m-am nascut ieri.Ce se baga un anamorf in
seama puisorule veziti acolo de itm-urile tale si mai dute si plimba ursu.
Nu ca il reprezint dar frate gandestete asa oleaca ba cine facea ox zi de zi,cine facea frate eventuri PVM.Ce sa zic [Diva]Bia neee ma aia e de forma numi raspunde la pm nu ma baga in seama si la event pvp da arkuri ce pica in v2 macar Yako dadea pap de flori ceva util.Alegeti intre a avea un membru staff incapabil si a avea un "veteran".
Argumente zici:
1 Joaca de 3 ani cel putin. :)
2 Facea ox zi de zi,eventuri nu mai zic. 8-)
3 Na abuzat nici o data(comenzi/grad).
4 Mi-a raspuns la Pm de fiecare data.
5 Ma taxat cand am incalcat legea si na am meritat-o.
6 Frate zimi si mie daca Bia a venit map 1 sa vorbeasca cu voi despre metin.
Vrei sa mai continui ? :?:
Ai grija frate viata te ia in grija dar nu si in spate !!!
Image
Image

[Dn]GhostSpace
Posts: 38

Re: Petitie va rog aruncati un ochi.Multumesc!

Post by [Dn]GhostSpace » Fri Sep 05, 2014 2:00 am

Nu vreau sa-ti stric toata munca pe care ai depus-o scriind acest topic , dar am vorbit recent cu Andrei( Yako ) si a spus ca va lua gradul de SGA vineri , 05.09.2014 , adica , in decursul zilei de astazi , cel mai probabil , in timpul donatiilor bancare :)
Respectă-mă şi te voi respecta , înjură-mă şi o să ai de pierdut .
[Dn]GhostSpace is here !

Image
Image
Image

[VIP]tbcck
Posts: 20
Location: Bucuresti

Re: Petitie va rog aruncati un ochi.Multumesc!

Post by [VIP]tbcck » Fri Sep 05, 2014 4:50 am

[VIP]tbcck
„In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma.“

[Lady]Bia

Re: Petitie va rog aruncati un ochi.Multumesc!

Post by [Lady]Bia » Mon Sep 08, 2014 5:25 pm

Vai de capu' meu, incep sa plang ca nu stiu sa fac OX. Ma inveti tu ?
Stii tu ca nu am mers in map 1? Na, zau. Zilnic verific mapele .
Pentru ce te enervezi daca Puiut si cine si-a mai dat cu parerea au scris CONTRA? E parerea lor, sau cine comenteaza aici tre' sa dea PRO neaparat altfel intrii pe joc si-i injuri ?
Daca toti nu ne facem treaba si doar Yako face, as vrea sa vad cum s-ar descurca serveru' cat timp e doar el in staff.

Yako are deja SGA.

T/C .

Locked