Petitie va rog aruncati un ochi.Multumesc!

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
xRockBoy
Posts: 107

Re: Petitie va rog aruncati un ochi.Multumesc!

Post by xRockBoy » Mon Sep 01, 2014 1:18 pm

E o sugestie . . e in topicul "sugestii si sfaturi" deci de la mine e un mare CONTRA la asa ceva sa nu stau sa-ti explic nu stiu ce teorie.
Image

Puiutz
Posts: 4

Re: Petitie va rog aruncati un ochi.Multumesc!

Post by Puiutz » Mon Sep 01, 2014 10:41 pm

Bai ce ar fi ca sa facem o petitie in care playerul X/Y sa primeasca moduri /Vip ?
Cred ca near placea la toti .
Bai baiatule , sau cum pi**a ma** vrei sa iti zic , nu suntem la piata sa negociem un grad ... eu pe forum nu l-am vazut niciodata pe acest "Yako"
De asta se lasa multi playeri / Staff din cauza astora ca voi , care ne f*t jocul zi de zi , si fac propuneri aberante , pupicuriste pe care sa i avantajeze ..

User avatar
liviu3d
Posts: 161

Re: Petitie va rog aruncati un ochi.Multumesc!

Post by liviu3d » Tue Sep 02, 2014 12:26 am

Contra ! nu il cunosc pe Yako si nu lam vaz nici o data pe forum . Dupa cum spunea si puiutz daca as face o ''petitie'' pentru a deveni vip . Ar fi cineva de acord ? Si la sugesti si sfaturi toata lumea poate sa isi spuna parerea din cate stiu .
BAFTA !
În viaţă trebuie să fii deştept 5 minute!
Image
Image

User avatar
AndyPsk
Posts: 66

Re: Petitie va rog aruncati un ochi.Multumesc!

Post by AndyPsk » Tue Sep 02, 2014 12:34 pm

Ba amaratilor gura amandoi puiutzule ai grija ca deja ma scoti din pepeni dute la tarla lu mata si injura nu pe forum boschetarule si am specificat mai sus fara PRO/CONTRA doar semnezi cu numele tau de pe metin ce sa fac daca sunteti niste inapti sociali sunteti si chiori pe deasupra uitate domle pe tot forumu ca vil dau de cap la amandoi oricum puiutzule dami pm pe metin nu te da mare pe forum sa vedem care e smecher !!! Rasa voastra de inapti
Ai grija frate viata te ia in grija dar nu si in spate !!!
Image
Image

xRockBoy
Posts: 107

Re: Petitie va rog aruncati un ochi.Multumesc!

Post by xRockBoy » Tue Sep 02, 2014 12:38 pm

:lol: si tu mai prost ca Puiu. . zici de el ca injura da tu ce faci ma? =))). . cel putin el stie si putina romana.
Image

User avatar
liviu3d
Posts: 161

Re: Petitie va rog aruncati un ochi.Multumesc!

Post by liviu3d » Tue Sep 02, 2014 2:19 pm

Ma andy iti dau la orice ora pm si pe metin.. Tu vorbesti de inapoiat? Akm ai ajuns sa conduci tu forumul ? Faci tu regulile? Decand nu avem voie sa ne exprimam parerea in topicul "Sugesti si Sfaturi"? Cand mi se pare ca propui o anomalie.... Yako SGA.. vi se pare normal ca un membru staff care nu ajuta cu absolut nimic srv-ul sa mai si creasca in grad ?... nu mi se pare normal.
Si Andy ai putea sa ai un limbaj mai adecvat ca totusi nu te-am injurat.. pur si simplu nu am fost de acord cu propunerea ta.
În viaţă trebuie să fii deştept 5 minute!
Image
Image

User avatar
AndyPsk
Posts: 66

Re: Petitie va rog aruncati un ochi.Multumesc!

Post by AndyPsk » Tue Sep 02, 2014 8:28 pm

Ba eu nu injur dar asculati pic Yako e singuru care ma ascultat si nu doar pe mn daca voi sunteti inapoiati si nati luat legatura cu el.
1 la mana a luat ban de pomana si nu mu se pare corect sa dau un ban si sa il pierzi
2 nu va bagati voi vedetiva de modurile voastre ca daca va vad inr ealitate e vai de voi
3 am zis semnezi nu comentezi daca era spuneam sus comenteaza am inteles nu vr nu vr pa drum bun dute frate gasesc ca voi si la Magazin Mix
4 la mana si cu asta incehi lasati comentariile de genu cu Andy ca vreau si eu ,si eu VIP Dl Yako merita ridicat inapoi si o sami cer scuze de la urmatori membri staff: Bia nu face nimic nu stie nici sa faca OX (scz bia )
Daniel cand ii dau pm :scz andy fa print nu ies camera de gm(scz frt)
Adinna face si ea ce poate nu zic ca sta de pomana
Cosmin facea comert (bine ca sa dus )
SilenT respect frate pt eu nam ce reprosa
Twist (ciprian) au baiat de gasca respect frate Ever
Iulian merge uneori mai calca pe bec
Disayer nici un repros
Fifty merge destul de bn dur si increzator place Like Boss
Voi fratiorilor sunteti catei aveti grija ce comentati ca se rasfrange asupra voastra "Cand urci pe o scara ai grija ce faci ca sar putea cand cobori sa dai de aceasi oamnei" (vorba spusa de Bunica mea R.I.P ) si deci atat am avut de zis.
Ai grija frate viata te ia in grija dar nu si in spate !!!
Image
Image

Zeus
Posts: 17

Re: Petitie va rog aruncati un ochi.Multumesc!

Post by Zeus » Wed Sep 03, 2014 12:01 am

[Dn]LikeMods ce ne mai jucam dati odata gradu de ,SGA, sau SGM si gata

User avatar
liviu3d
Posts: 161

Re: Petitie va rog aruncati un ochi.Multumesc!

Post by liviu3d » Wed Sep 03, 2014 1:44 am

Deci aici nu vreau sa fac un chat dar , man eu sa-i dau pm la yako ? poi el ar trebui sa se implice nu eu . Pe forum nu l-am vaz niciodata si TU TOT REPETI CA SA NU RASPUNDEM LA ACEST TOPIC DAR DACA TOTI AM FACE CE AI ZIS TU [adika sa ne scriem numele si sa fim de acord sa il ridice in grad ] ATUNCI ADM/OWN AR FI INFLUENTAT SA SE I-A DUPA TINE . Asa ca toti trebuie sa ne exprimam parerea ca asa se duce server-ul . Daca yako se implica si facea ceva pentru acest server eram de acord dar nici macar nu cere el marirea in grad...Si ce ar trebui sa ii dau pm sa incep sa discut cu el sa vad ce fel de persoana e? AS VREA SA VAD NISTE FAPTE ...NU CA IL LAUDA UN PRIETEN SAU... ADUMI SI MIE NISTE ARGUMENTE PENTRU CARE YAKO MERITA SGA .NU CA ESTE O PERSOANA BUNA SAU CHESTI DEASTEA CA NU MA INCALZESTE CU NIMEC CAT TIMP NU SE IMPLICA PENTRU ACEST SERVER ,EU CONSIDER CA NU MERITA SGA.Eu mi-am spus parerea nu trebuie sa ti neaparat cont de ea.
SI "FRATE" SA STI CA NU MA ASCUND IN SPATELE UNOR CUVINTE.. cum spui tu ca e vai de noi in realitate daca ne vezi... nu vorbi in necunostinta de cauza...POATE SA FIE CHIAR INVERS DECAT CEEA CE SPUI TU .
In fata unui pc nu poti sa judeci pe altul.
În viaţă trebuie să fii deştept 5 minute!
Image
Image

xRockBoy
Posts: 107

Re: Petitie va rog aruncati un ochi.Multumesc!

Post by xRockBoy » Wed Sep 03, 2014 5:08 am

AndyPsk wrote:Ba eu nu injur dar asculati pic Yako e singuru care ma ascultat si nu doar pe mn daca voi sunteti inapoiati si nati luat legatura cu el.
1 la mana a luat ban de pomana si nu mu se pare corect sa dau un ban si sa il pierzi
2 nu va bagati voi vedetiva de modurile voastre ca daca va vad inr ealitate e vai de voi
3 am zis semnezi nu comentezi daca era spuneam sus comenteaza am inteles nu vr nu vr pa drum bun dute frate gasesc ca voi si la Magazin Mix
4 la mana si cu asta incehi lasati comentariile de genu cu Andy ca vreau si eu ,si eu VIP Dl Yako merita ridicat inapoi si o sami cer scuze de la urmatori membri staff: Bia nu face nimic nu stie nici sa faca OX (scz bia )
Daniel cand ii dau pm :scz andy fa print nu ies camera de gm(scz frt)
Adinna face si ea ce poate nu zic ca sta de pomana
Cosmin facea comert (bine ca sa dus )
SilenT respect frate pt eu nam ce reprosa
Twist (ciprian) au baiat de gasca respect frate Ever
Iulian merge uneori mai calca pe bec
Disayer nici un repros
Fifty merge destul de bn dur si increzator place Like Boss
Voi fratiorilor sunteti catei aveti grija ce comentati ca se rasfrange asupra voastra "Cand urci pe o scara ai grija ce faci ca sar putea cand cobori sa dai de aceasi oamnei" (vorba spusa de Bunica mea R.I.P ) si deci atat am avut de zis.
Sa-mi bag **** de am inteles ce ai zis tu aici =)). . nu ca m-am obosit asa tare sa citesc.
Image

Locked