Page 1 of 2
Design nou pentru costum de iepure ( F )
Posted: Sat Jul 19, 2014 11:58 pm
by HorQy
Hi !
M-am cam plictisit de actualele costume de iepure si m-am gasndit sa creez ceva nou, ceva mai in voga.
Aspectul clasic l-am pastrat pt ca e inca " placut ochiului " Dar culoarea am indraznnit sa o schimb in ceva mai provocator .
Aici aveti imaginea :
Ar fi super sa fie implementat in joc !
Re: Design nou pentru costum de iepure ( F )
Posted: Sun Jul 20, 2014 12:51 am
by HorQy
Si uite ca l-am facut si pe cel pt băieti.
http://tinyurl.com/costum1
Re: Design nou pentru costum de iepure ( F )
Posted: Sun Jul 20, 2014 2:40 am
by Zaharel
Seamana mai mult a urs decat a iepure ...

Re: Design nou pentru costum de iepure ( F )
Posted: Sun Jul 20, 2014 2:43 am
by xDoody
Ok ok...model 3D?
Doar nu credeai ca doar punand photoshop peste o imagine faci un costum nou xD
Re: Design nou pentru costum de iepure ( F )
Posted: Sun Jul 20, 2014 3:59 am
by HorQy
Aici e problema @Doody
Cunostintele mele nu sunt asa de avansate in ceea ce priveste Photoshop...
O sa incerc sa il fac , dar nu promit nimic :3
Re: Design nou pentru costum de iepure ( F )
Posted: Sun Jul 20, 2014 2:47 pm
by [C]Yiulian
e dragut ,,macar isi da interesu sa faca ceva
BV
Re: Design nou pentru costum de iepure ( F )
Posted: Sun Jul 20, 2014 5:09 pm
by [Owner]Fifty
Aici nu e vb de model 3D e vorba de o simpla culoare facuta pentru .DDS e simplu de facut un costum in orice culoare.
Ca ideie e foarte buna!
Multumim
Re: Design nou pentru costum de iepure ( F )
Posted: Mon Jul 21, 2014 1:10 am
by horqy321
Ma bucur foarte mult ca va place , si m-as bucura si mai mult sa le vad in joc , ar fi un plus de culoare
.
Re: Design nou pentru costum de iepure ( F )
Posted: Wed Aug 06, 2014 2:33 am
by [Lady]Bia
E foarte frumos, felicitari ! ;o3
Re: Design nou pentru costum de iepure ( F )
Posted: Wed Aug 06, 2014 1:00 pm
by [GM]SilenT
Bravo e foarte frumos