Vreau parerea jucatorilor de pe steel in acest topic

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
GbElectro
Posts: 15

Vreau parerea jucatorilor de pe steel in acest topic

Post by GbElectro » Sun Feb 26, 2017 3:47 pm

Am facut acest topic pentru urmatorul lucru: am observat ca aici este un obicei tare nasol, sa nu zic altfel, ca apoi se supara cineva, si acela ar fi: nu inteleg un lucru, de ce dati T/C la topic dupa ce dati un raspuns? nu ma refer la sectiunea rapoarte staff sau player, ma refer la celelalte sectiuni, deci, aveti aici un obicei asa de nasol sa dati T/C la topic, am observat ca dupa ce dati raspunsul, gata, T/C, autorul care a creeat topicul, daca vrea sa mai ZICA ceva, nu mai poate ca sa dat T/C, asta nu inteleg eu la voi astia din staff, care aveti grad pe forum si dati T/C, dati raspunsul si gata, repede T/C, ala care a facut topicul nu mai apuca sa zica nimic, nush ce sa zic, dar vreau parerea tuturor playerilor de pe steel la acest aspect, sa vad ce parerea au si alti, le place asa? sau nu numa la playeri, si la ceilalti, VIP-MOD, sa vad daca is incantati cand un Staff da un raspuns si rpd T/C, el nu mai apuca sa zica nimic sau daca vrea sa mai adauge ceva! Astept parerea tuturor jucatorilor de pe steel. Acest topic lam facut sa isi exprime fiecare parerea lui, oricare ar fi aia.

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Vreau parerea jucatorilor de pe steel in acest topic

Post by [MOD]Lorena » Sun Feb 26, 2017 3:51 pm

Dacă ar mai fi avut incă ceva de adăugat, ar face alt topic să spună că nu le-a mers răspunsul dat de acel membru staff sau ar spune deschide-mi cererea .. cum au făcut şi alţii.. părerea mea.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Vreau parerea jucatorilor de pe steel in acest topic

Post by [VIP]Admir » Sun Feb 26, 2017 4:14 pm

Bine lovit :!:
Sunt de aceeasi parere. Se intampla foarte des si la " raportari buguri ".
Mai nou nici sugestiile nu se mai tin deschise. Ca decide unu din staff in locul a 100 de playeri daca acea sugestie e buna sau nu. Ca dracu, ei sunt intelepti doar :lol: :lol: .
Prietene tre' sa intelegi ca unii vor sa fie priviti ca pe niste ZEI!
Raspunsul lor e batut in piatra, e drept, corect si intelept.

GbElectro
Posts: 15

Re: Vreau parerea jucatorilor de pe steel in acest topic

Post by GbElectro » Sun Feb 26, 2017 4:54 pm

Sau inca ceva, daca autorul care a facut topicul, vrea raspuns de la un anumit membru din staff, adica sa dea acel membru staff raspunsul final ce si cum, de exempu aici: viewtopic.php?f=12&t=20284&start=10 , eu am cerut sa dea raspunsul [Owner]Fifty, nu Who, si macar de ar sti despre ce e vorba, el intra si imi zice ca nu ai ban si ca ai fost debanat direct ca VIP, si am scris la inceput ca nu are nici o legatura cu cererea unban, dar mna, ca sa vezi, si asta ar fi inca o chestie, daca unu cere sa ii dea raspunsul un anumit membru din staff, apoi ala sa fie, nu cum a facut [ADM]Who, daca e sa fie decizia lu Fifty legat de acel suspend si sa primesc VIP, asta e, dar sa confirme el treaba asta, dar mna, ca sa vezi.....

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Vreau parerea jucatorilor de pe steel in acest topic

Post by [MOD]Lorena » Sun Feb 26, 2017 4:58 pm

Zeratul, răspunsul l-ai primit de la Robert (WHO) , iar undown de la Staff la vip de la Fifty, dacă aşa a hotărât ştie el de ce...răspunsul l-ai primit de mult ai primit unban cu condiţia să ai vip dar se pare că tu nu inţelegi asta.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

GbElectro
Posts: 15

Re: Vreau parerea jucatorilor de pe steel in acest topic

Post by GbElectro » Sun Feb 26, 2017 5:03 pm

Uite ca aici tu nu ai inteles cum sta treaba, deci Lorenna, eu nu am avut ban de la bun inceput, asta am vrut sa zic, eu am facut cererea aia sa vad de ce pe mine ma scazut de la [SGA] la [VIP], stiu ca pentru inactivitate, dar nici decum ca am avut ban, ca ban nu am avut, mia dat Who, dar si atunci numa asa ca el a crezut ca mai foloseste altcineva contul, practic eu imi schimbasem modemul si logic ca se schimbase si Ipul, in fine nu conteaza asta, deci acuma intelegi?

GbElectro
Posts: 15

Re: Vreau parerea jucatorilor de pe steel in acest topic

Post by GbElectro » Sun Feb 26, 2017 5:13 pm

Si nu am avut ban pentru inactivitate, am luat suspend pentru ca nu prea am mai intrat, atata tot, am fost scazut de la [SGA] la [VIP], si eu asta am vrut sa stiu, de ce ma scazut de la [SGA] la [VIP], cand pe alti ia scazut de la [SGA] la [MOD], de aia am vrut raspunsul de la el sa stiu de ce a facut diferenta de la un staff la altul, atata tot

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Vreau parerea jucatorilor de pe steel in acest topic

Post by [MOD]Lorena » Sun Feb 26, 2017 5:22 pm

am inţeles, trebuia să explici asta la cerere aia , ai warn pentru dublu post.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

GbElectro
Posts: 15

Re: Vreau parerea jucatorilor de pe steel in acest topic

Post by GbElectro » Sun Feb 26, 2017 5:25 pm

Am explicat si la cererea aia, dar mna, daca Who o inteles altceva, cfs, in fine

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Vreau parerea jucatorilor de pe steel in acest topic

Post by [VIP]Admir » Sun Feb 26, 2017 7:20 pm

GbElectro wrote:Am explicat si la cererea aia, dar mna, daca Who o inteles altceva, cfs, in fine
Iti intru eu pe 100 de ip'uri si nu se baneaza contul.
Ce legatura are modemul cu banarea/scaderea in grad (in cazul tau) pentru instrainare? Ca doar, routerul ala nu ti-a dat un alt ip folosit de altcineva.

Locked

Return to “Sugestii si Sfaturi - Suggestions and Advices”