[EVENT]Publicitate

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
User avatar
[VIP]Valy
Posts: 356
Location: #DPAS

Re: [EVENT]Publicitate

Post by [VIP]Valy » Wed Aug 16, 2017 11:02 pm

Ai PRO . E chiar bună ideea, premiile mi se par ok, bravo fată. [Lady]Sofi pe viaţă.
"Dacă Dumnezeu există, va trebui să-mi implore iertarea" !

Image

User avatar
[VIP]Sophie
Posts: 424

Re: [EVENT]Publicitate

Post by [VIP]Sophie » Thu Aug 17, 2017 2:26 am

[VIP]Lexx wrote:Până nu avem ceva stabil nu ai cum te apuca de reclame.
Playerii noi la ora actuala sunt foarte dezavantajati din toate puncetele de vedere. In ultima perioadă nu s-a adăugat nimic pentru a ''ajuta'' incepatorii.
In medie un player nou intra, sta 2-3 zile , dă de modati care nu-l lasa nici sa iasa din cerc, si se lasă instant.

Un event de promovare nu ar aduce un plus de jucători activi și relevanți (părerea mea) -la ora actuală.
Şi dacă în parcursul celor două săptămâni un player nou intră, vede concursul şi se hotărăşte să participe ptr un mod 100 rase? Sau îşi mai cheamă prieteni ca să aibă un premiu mai consistent?

Problema noastră sunt modurile, în loc să vă gândiţi cum să scăpaţi de ea de ce nu vă gândiţi cum să o folosiţi în favoarea voastră? :oops:

[SGA]Berila wrote:Ai PRO . E chiar bună ideea, premiile mi se par ok, bravo fată. [Lady]Sofi pe viaţă.

Te ţuc ❤ :oops:
Image
Image
stay blessed

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: [EVENT]Publicitate

Post by [MOD]Lorena » Thu Aug 17, 2017 12:14 pm

pro
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[VIP]Sophie
Posts: 424

Re: [EVENT]Publicitate

Post by [VIP]Sophie » Sun Aug 20, 2017 12:25 am

UP pentru prietenul meu crystal care zice că e un event foarte prost, că na, i-am insultat ideea care aparent, pentru el, revoluționa întreaga comunitate metin2steel. Bine, bă băiatule, ești legendar să moară mama!


Nu, nu ești, calmează-te. :lol:

Problema noastră sunt modurile, în loc să vă gândiţi cum să scăpaţi de ea de ce nu vă gândiţi cum să o folosiţi în favoarea voastră?


Nu te-ai fi gândit la asta, nu? Tocmai d-asta noi nu suntem la același nivel intelectual și avem idei diferite...se știe ale cui sunt mai bune. Și da, acum "îndrăznesc" să bat un apropo mai neplăcut atât la adresa ta cât și a celor care au aceeași gândire ca tine. ;)
Image
Image
stay blessed

User avatar
CRYSTAL
Posts: 41

Re: [EVENT]Publicitate

Post by CRYSTAL » Sun Aug 20, 2017 12:39 am

[VIP]Sophie. wrote:UP pentru prietenul meu crystal care zice că e un event foarte prost, că na, i-am insultat ideea care aparent, pentru el, revoluționa întreaga comunitate metin2steel. Bine, bă băiatule, ești legendar să moară mama!


Nu, nu ești, calmează-te. :lol:

Problema noastră sunt modurile, în loc să vă gândiţi cum să scăpaţi de ea de ce nu vă gândiţi cum să o folosiţi în favoarea voastră?


Nu te-ai fi gândit la asta, nu? Tocmai d-asta noi nu suntem la același nivel intelectual și avem idei diferite...se știe ale cui sunt mai bune. Și da, acum "îndrăznesc" să bat un apropo mai neplăcut atât la adresa ta cât și a celor care au aceeași gândire ca tine. ;)
[/quotea]

Iți răspund simplu și cu sictir,eu nu am moduri și nu folosesc moduri,pot confirma playerii map 1 am dat moduri 100 pe donatii si bani...și aceasta idee strălucită va fi ca eventul de acum un an unde sau facut peste 1000 reclame de player să spunem,și unde is playerii noi,a da nu exista...
Image

User avatar
CRYSTAL
Posts: 41

Re: [EVENT]Publicitate

Post by CRYSTAL » Sun Aug 20, 2017 12:46 am

Din cate știu,acesta a fost strălucitul eveniment :D
viewtopic.php?f=31&t=16785

ai warn pentru dublu-post. -[SGA]Ronak
Image

User avatar
[VIP]Sophie
Posts: 424

Re: [EVENT]Publicitate

Post by [VIP]Sophie » Sun Aug 20, 2017 1:05 am

Vai Doamne, ai dat moduri 100 pe nemod? Bă, da' tare ești, să mor, cum reușești? Învață-ne și pe noi frate, nu ne vezi ce amărâți suntem? :roll:

Îți mai zic o dată să te calmezi, că vorbești aiurea și mna, nu dă bine la reputația aia a ta șmecheră, maestre. :oops: Ai comparat cele două evente? Nu, așa credeam și eu. Ce am scris eu acolo e mult mai diferit față de tentativa aia de publicitate pe care a făcut-o Fifty, dacă aveai ceva mai mulți neuroni îți dădeai seama. Dacă aveai ceva mai mulți neuroni știai și de existența butonului de edit, dar na, vremuri grele...
Image
Image
stay blessed

User avatar
CRYSTAL
Posts: 41

Re: [EVENT]Publicitate

Post by CRYSTAL » Sun Aug 20, 2017 1:11 am

[VIP]Sophie. wrote:Vai Doamne, ai dat moduri 100 pe nemod? Bă, da' tare ești, să mor, cum reușești? Învață-ne și pe noi frate, nu ne vezi ce amărâți suntem? :roll:

Îți mai zic o dată să te calmezi, că vorbești aiurea și mna, nu dă bine la reputația aia a ta șmecheră, maestre. :oops: Ai comparat cele două evente? Nu, așa credeam și eu. Ce am scris eu acolo e mult mai diferit față de tentativa aia de publicitate pe care a făcut-o Fifty, dacă aveai ceva mai mulți neuroni îți dădeai seama. Dacă aveai ceva mai mulți neuroni știai și de existența butonului de edit, dar na, vremuri grele...
Și mai ai mult de comentat mie unul imi place inteligenț pe care o ai...poate că câinele meu e mai inteligent ca tine și ceda,nu se complica dar imi place ca te complici degeaba,e u ma bucur că am hateri nu ești singura dar ori cu,ori fara voi tot in realitatea virtuala ne vedem,mult spor la...joc :)))
Image

User avatar
[VIP]Sophie
Posts: 424

Re: [EVENT]Publicitate

Post by [VIP]Sophie » Sun Aug 20, 2017 1:14 am

CRYSTAL wrote:
[VIP]Sophie. wrote:Vai Doamne, ai dat moduri 100 pe nemod? Bă, da' tare ești, să mor, cum reușești? Învață-ne și pe noi frate, nu ne vezi ce amărâți suntem? :roll:

Îți mai zic o dată să te calmezi, că vorbești aiurea și mna, nu dă bine la reputația aia a ta șmecheră, maestre. :oops: Ai comparat cele două evente? Nu, așa credeam și eu. Ce am scris eu acolo e mult mai diferit față de tentativa aia de publicitate pe care a făcut-o Fifty, dacă aveai ceva mai mulți neuroni îți dădeai seama. Dacă aveai ceva mai mulți neuroni știai și de existența butonului de edit, dar na, vremuri grele...
Și mai ai mult de comentat mie unul imi place inteligenț pe care o ai...poate că câinele meu e mai inteligent ca tine și ceda,nu se complica dar imi place ca te complici degeaba,e u ma bucur că am hateri nu ești singura dar ori cu,ori fara voi tot in realitatea virtuala ne vedem,mult spor la...joc :)))
Hateri? Crezi că ești atât de important pentru mine încât să te "urăsc"?Acum câteva zile nici nu știam de existența ta...bine, nici acum nu știu cine ești, dar mai nou îți sunt hateriță :lol: :lol: :lol: Pun pariu că al tău câine e mult mai inteligent decât tine, cred c-ar evita mai bine o cacofonie decât ai făcut-o tu :oops:
Image
Image
stay blessed

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: [EVENT]Publicitate

Post by [Diva]Diabla » Sun Aug 20, 2017 6:02 pm

CRYSTAL wrote:Din cate știu,acesta a fost strălucitul eveniment :D
viewtopic.php?f=31&t=16785

ai warn pentru dublu-post. -[SGA]Ronak
uh, nici nu imi mai aduc aminte contul ala :lol:
cat despre event, da sunt pro pentru publicitate dar din cate stiu are si lorena ceva asemanator pus pentru aprobare ;> :ugeek:

Post Reply