NEW MAP Bogdan arunca un ochi pls

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
[VIP]tbcck
Posts: 20
Location: Bucuresti

NEW MAP Bogdan arunca un ochi pls

Post by [VIP]tbcck » Sun Sep 21, 2014 10:44 am

Ar fi o solutie : din cele 3 map-GM pe care si asa nu le foloseste nimeni sa se implementeze una dintre ele in player panel sa fie map pt modati unde sa se faca si neghot sa se aseze NPC-urile acolo si cu ocazia asta sper sa se elibereze si map 1red ca e un foarte mare lag acolo +de asta ar putea si noi veniti nemodati sa profite de map1 atunci daca ar veni un nemodat in map speciala inseamna cal mananca :) si cum a spus si [Dn]Hades (intrun alt topic) in regulament sa se interzica [VIP]-ilor sa omoare playeri in map 1-2 PRO-CONTRA (NO COMENT!!!) poate a-mi raspunde si mie [ADM]Disayer sau Bogdan
Attachments
[VIP]tbcck.jpg
[VIP]tbcck.jpg (93.11 KiB) Viewed 3556 times
„In viata nu e suficient ca ai ales drumul cel bun. Daca nu mergi repede inainte, te calca in picioare cei care vin din urma.“

MarioPlay
Posts: 24

Re: NEW MAP Bogdan arunca un ochi pls

Post by MarioPlay » Sun Sep 21, 2014 6:50 pm

Pro (tbcck).

P.S.Adina gradul [MOD] e acelasi ca cel de [VIP] nu e nici o diferenta intre ele deci si tu ar trebui sa fi tratata ca "nişte simplii ' modaţi '".

User avatar
[VIP]Mister
Posts: 221
Location: [VIP]Mister

Re: NEW MAP Bogdan arunca un ochi pls

Post by [VIP]Mister » Sun Sep 21, 2014 7:09 pm

[VIP]tbcck wrote:Ar fi o solutie : din cele 3 map-GM pe care si asa nu le foloseste nimeni sa se implementeze una dintre ele in player panel sa fie map pt modati unde sa se faca si neghot sa se aseze NPC-urile acolo si cu ocazia asta sper sa se elibereze si map 1red ca e un foarte mare lag acolo +de asta ar putea si noi veniti nemodati sa profite de map1 atunci daca ar veni un nemodat in map speciala inseamna cal mananca :) si cum a spus si [Dn]Hades (intrun alt topic) in regulament sa se interzica [VIP]-ilor sa omoare playeri in map 1-2 PRO-CONTRA (NO COMENT!!!) poate a-mi raspunde si mie [ADM]Disayer sau Bogdan
Ce cod are a3-a camera GM? :)
Image

Q5Q
Posts: 21

Re: NEW MAP Bogdan arunca un ochi pls

Post by Q5Q » Tue Sep 23, 2014 4:29 am

PROPRO

User avatar
[VIP]Anesthesia
Posts: 134
Location: Don't quit.
Contact:

Re: NEW MAP Bogdan arunca un ochi pls

Post by [VIP]Anesthesia » Tue Sep 23, 2014 12:57 pm

si cum a spus si [Dn]Hades (intrun alt topic) in regulament sa se interzica [VIP]-ilor sa omoare playeri in map 1-2 PRO-CONTRA (NO COMENT!!!) poate a-mi raspunde si mie [ADM]Disayer sau Bogdan
Mi se pare o prostie. Atata timp cat un VIP a donat pentru a se face full din cap pana in picioare, sa existe o diferenta intre el si un simplu player nedonator, sa i se interzica sa foloseasca mod-urile in map 1/2 ? :))

Uau , atunci la ce a mai donat?
Nu vreti sa aiba si suspend la comenzi daca omoara un player? :)))

ManuOfHell
Posts: 165

Re: NEW MAP Bogdan arunca un ochi pls

Post by ManuOfHell » Fri Sep 26, 2014 1:22 pm

PRO

User avatar
[VIP]Riku
Posts: 65

Re: NEW MAP Bogdan arunca un ochi pls

Post by [VIP]Riku » Wed Oct 01, 2014 10:55 pm

Image
Image

“Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm.”

User avatar
[ADM]Disayer
Posts: 875
Location: hawaii
Contact:

Re: NEW MAP Bogdan arunca un ochi pls

Post by [ADM]Disayer » Thu Oct 02, 2014 6:13 am

[VIP]tbcck wrote:Ar fi o solutie : din cele 3 map-GM pe care si asa nu le foloseste nimeni sa se implementeze una dintre ele in player panel sa fie map pt modati unde sa se faca si neghot sa se aseze NPC-urile acolo si cu ocazia asta sper sa se elibereze si map 1red ca e un foarte mare lag acolo +de asta ar putea si noi veniti nemodati sa profite de map1 atunci daca ar veni un nemodat in map speciala inseamna cal mananca :) si cum a spus si [Dn]Hades (intrun alt topic) in regulament sa se interzica [VIP]-ilor sa omoare playeri in map 1-2 PRO-CONTRA (NO COMENT!!!) poate a-mi raspunde si mie [ADM]Disayer sau Bogdan
Nu sunt 3 mape de gm , este doar 1 , doar ca so tot schimbat :D .
Iar sa se fac o mapa doar pt shop .. atunci dc mai este map1 sau map2 cerc ?, sunt pt shop...
Si faza cu VIP sa nu mai omoare playeri... da sunt de acord sa nu omoare playeri noi , deoarece VIP este player cu comenzi , are acest drept .
★Regulile sunt facute pt binele vostru,daca voi nu vreti sa le respectati★
→Noi nu va obligam,dar suportati consecintele !

Image

Image

xh3lldown123
Posts: 17
Contact:

Re: NEW MAP Bogdan arunca un ochi pls

Post by xh3lldown123 » Wed Oct 08, 2014 11:33 pm

Exact cum zice si Stefan sa se face un Player Panel cum au si vipi sa fie daor pentru cei ce au [Dn] Pararea mea.
Image

[Lady]Bia

Re: NEW MAP Bogdan arunca un ochi pls

Post by [Lady]Bia » Thu Oct 09, 2014 12:39 pm

@Contra!

Locked

Return to “Sugestii si Sfaturi - Suggestions and Advices”