New

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
Anhiyde.Andrei
Posts: 32

New

Post by Anhiyde.Andrei » Sat Jan 26, 2019 6:01 pm

Propuneri:

1: Un topic separat la cereri ,sa faca embleme pt bresle
2:Ar fi bine o data la 1 luna de ex sa se dea unban la un nr ne exact de playeri vechi/noi

Mai vin cu edit

User avatar
[VIP]Veneto
Posts: 49

Re: New

Post by [VIP]Veneto » Sat Jan 26, 2019 6:16 pm

Ce propuneri... unban se dă celui care merită, iar faza cu imagine la breaslă poți face singur in paint nu e ff greu.
Topic inutil, coș pls
Image

Anhiyde.Andrei
Posts: 32

Re: New

Post by Anhiyde.Andrei » Sun Jan 27, 2019 10:57 am

Mai preput ,fa ti tu in paint emblema ,si la AIA cu unban e pt playerii vechi sa se mai populeze copil prost

santal1234
Posts: 29

Re: New

Post by santal1234 » Sun Jan 27, 2019 12:30 pm

[VIP]Drogatu wrote:Ce propuneri... unban se dă celui care merită, iar faza cu imagine la breaslă poți face singur in paint nu e ff greu.
Topic inutil, coș pls

Aici ai dreptate, tu chiar meritai unban ca ai furat de atatea ori, sincer

Da nu si copi aia care au furat odata si poate siau invatat lectia, aia chiar nu merita

Ma bucur ca ai fost avansat la grad de sga direct de la vip, pe merite, nu ca alti care doneaza, cred ca esti cel putin cel mai tare sga din univers sau daca nu chiar din casa la tine, mult suces in cotinuare marius si tineo tot asa

ala412345678
Posts: 16

Re: New

Post by ala412345678 » Mon Jan 28, 2019 2:44 pm

santal1234 wrote:
[VIP]Drogatu wrote:Ce propuneri... unban se dă celui care merită, iar faza cu imagine la breaslă poți face singur in paint nu e ff greu.
Topic inutil, coș pls

Aici ai dreptate, tu chiar meritai unban ca ai furat de atatea ori, sincer

Da nu si copi aia care au furat odata si poate siau invatat lectia, aia chiar nu merita

Ma bucur ca ai fost avansat la grad de sga direct de la vip, pe merite, nu ca alti care doneaza, cred ca esti cel putin cel mai tare sga din univers sau daca nu chiar din casa la tine, mult suces in cotinuare marius si tineo tot asa
da ce pretentii sa avem noi de la marius daca el nu gandeste inainte sa zica cv...

User avatar
[VIP]Pose
Posts: 46

Re: New

Post by [VIP]Pose » Mon Jan 28, 2019 2:51 pm

Drogatu aka Marius e prea ratat și prost să fie luat în seama , cel mai bine ar fi să l ignorați cum o face toată lumea !
when grief is deepest , words are fewest .
Image
may you be in heaven a full half hour before the devil knows you’re dead

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: New

Post by [Diva]Diabla » Mon Jan 28, 2019 5:51 pm

eu sunt PRO!( sa nu se dea unban ptr furt/key..chestii nasoale)

ala412345678
Posts: 16

Re: New

Post by ala412345678 » Mon Jan 28, 2019 7:21 pm

[MISS]Diabla wrote:eu sunt PRO!( sa nu se dea unban ptr furt/key..chestii nasoale)
o idee ar fi sa se impuna niste conditii pt cei care vor uban, gen cand cnv face o cerere unban, un membru staff verifica de ce playerul repectiv a luat ban si se consulta cu alti membri staff daca sa i ofere o sansa, acolo intervin ''conditiile'' alea mai mult ca niste task-uri care trebuie indeplinite de acel player sa ia unban cum ar fi: sa joace timp de o saptamana doua pe un cont nou, sa aiba un anumit nr de minute in astea 2 saptamani, sa fie activ, sa faca o reclamatie doua la playeri daca e nev, sa nu aiba nicio abatere de niciun fel in aceste 2 saptamani si altele nuj... si pentru asta sa se faca o subsectiune la cereri unban in care playeru dupa alea 2 sapt posteaza dovezile cu nr de minute cu ce a facut el pt a ajuta serverul, eventual niste reclame, dar aia e deja prea mult de cerut dupa pararea mea, dar daca playeru respectiv chiar isi doreste poate face munca in plus nu... daca adoptati chestia asta ar trebui sa le dati sanse mai multor playeri, daca o sa respecte conditiile inseamna ca chiar isi doresc unban si poate si au invatat lectia, gen nuj sa le respingeti cererile doar celor care au dat keyloger.
acuma puteti sami multumiti de idee si stati linistiti eu no sa fac cerere unban daca adoptati aceasta masura.

santal1234
Posts: 29

Re: New

Post by santal1234 » Mon Jan 28, 2019 7:28 pm

ala412345678 wrote:
[MISS]Diabla wrote:eu sunt PRO!( sa nu se dea unban ptr furt/key..chestii nasoale)
o idee ar fi sa se impuna niste conditii pt cei care vor uban, gen cand cnv face o cerere unban, un membru staff verifica de ce playerul repectiv a luat ban si se consulta cu alti membri staff daca sa i ofere o sansa, acolo intervin ''conditiile'' alea mai mult ca niste task-uri care trebuie indeplinite de acel player sa ia unban cum ar fi: sa joace timp de o saptamana doua pe un cont nou, sa aiba un anumit nr de minute in astea 2 saptamani, sa fie activ, sa faca o reclamatie doua la playeri daca e nev, sa nu aiba nicio abatere de niciun fel in aceste 2 saptamani si altele nuj... si pentru asta sa se faca o subsectiune la cereri unban in care playeru dupa alea 2 sapt posteaza dovezile cu nr de minute cu ce a facut el pt a ajuta serverul, eventual niste reclame, dar aia e deja prea mult de cerut dupa pararea mea, dar daca playeru respectiv chiar isi doreste poate face munca in plus nu... daca adoptati chestia asta ar trebui sa le dati sanse mai multor playeri, daca o sa respecte conditiile inseamna ca chiar isi doresc unban si poate si au invatat lectia, gen nuj sa le respingeti cererile doar celor care au dat keyloger.
acuma puteti sami multumiti de idee si stati linistiti eu no sa fac cerere unban daca adoptati aceasta masura.

Aici are dreptate, naveti ce zice

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: New

Post by [Diva]Diabla » Mon Jan 28, 2019 7:36 pm

da, e o idee

Post Reply