SUGESTIE - NEMOD

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
Post Reply
User avatar
[VIP]Drogatu
Posts: 137
Location: BabiMinune◄███▓▒░░

SUGESTIE - NEMOD

Post by [VIP]Drogatu » Fri May 08, 2020 12:36 pm

Propun adăugarea Fumurilor de arma și pentru playerii nemod, fumu arma sa il poti obtițe destul de greu, bonusarea lui să fie la fel de grea.
De exemplu: Să se implementeze un nou run care să fie atât de greu de facut incat sa iti ia ceva timp sa iti bonusezi Fumul arma.
Propun rezolvarea peturilor gen: Pheonix de Foc / etc... bonusurile care sunt scrise pe ele nu le oferă
Image

User avatar
[MOD]poRRc
Posts: 190
Location: I`m not here to make friends, i`m here to make MONEY

Re: SUGESTIE - NEMOD

Post by [MOD]poRRc » Sat May 09, 2020 7:52 pm

Babi minune, e un sv tip pvp-pvm, iar ceva destul de greu? Un player nemod care vede ca se fac exagerat de greu itemele de ce ar mai sta, ca sa il bata modatii din map1?

User avatar
[VIP]Drogatu
Posts: 137
Location: BabiMinune◄███▓▒░░

Re: SUGESTIE - NEMOD

Post by [VIP]Drogatu » Sun May 10, 2020 8:40 am

[VIP]poRRc wrote:
Sat May 09, 2020 7:52 pm
Babi minune, e un sv tip pvp-pvm, iar ceva destul de greu? Un player nemod care vede ca se fac exagerat de greu itemele de ce ar mai sta, ca sa il bata modatii din map1?
Și de ce să nu se adauge fum armă pentru nemodați ? :)))
Image

User avatar
[MOD]poRRc
Posts: 190
Location: I`m not here to make friends, i`m here to make MONEY

Re: SUGESTIE - NEMOD

Post by [MOD]poRRc » Wed May 13, 2020 2:25 pm

[VIP]Drogatu wrote:
Sun May 10, 2020 8:40 am
[VIP]poRRc wrote:
Sat May 09, 2020 7:52 pm
Babi minune, e un sv tip pvp-pvm, iar ceva destul de greu? Un player nemod care vede ca se fac exagerat de greu itemele de ce ar mai sta, ca sa il bata modatii din map1?
Și de ce să nu se adauge fum armă pentru nemodați ? :)))
Nu am spus sa nu se bage, am spus doar in cazul in care se baga sa nu se obtina exagerat de greu asa cum cereai tu.. totusi sv. e cu modati, pvp-pvm, nu pvm-hard, parerea mea. :)

User avatar
[VIP]Drogatu
Posts: 137
Location: BabiMinune◄███▓▒░░

Re: SUGESTIE - NEMOD

Post by [VIP]Drogatu » Wed May 13, 2020 3:59 pm

[VIP]poRRc wrote:
Wed May 13, 2020 2:25 pm
[VIP]Drogatu wrote:
Sun May 10, 2020 8:40 am
[VIP]poRRc wrote:
Sat May 09, 2020 7:52 pm
Babi minune, e un sv tip pvp-pvm, iar ceva destul de greu? Un player nemod care vede ca se fac exagerat de greu itemele de ce ar mai sta, ca sa il bata modatii din map1?
Și de ce să nu se adauge fum armă pentru nemodați ? :)))
Nu am spus sa nu se bage, am spus doar in cazul in care se baga sa nu se obtina exagerat de greu asa cum cereai tu.. totusi sv. e cu modati, pvp-pvm, nu pvm-hard, parerea mea. :)
Dacă se obtine gen Cristalele curcubeu să craftezi fumu din ceva ar fi ok :D (să craftezi din niste upp uri noi)
Image

Post Reply