Propunere

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
Post Reply
User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Propunere

Post by [VIP]Thor » Wed Mar 03, 2021 2:47 pm

Henlo! Propun adăugarea altui layout forumului pentru că actuala temă este foarte deprimanta!
Propun adăugarea unui live-chat pentru a se răspunde mai ușor anumitor probleme de exemplu dar și pentru comunicarea noastră în general, evident cu regulile de rigoare (injurii/reclamă=pedeapsă )
Propun să rezolvați problema care apare când schimbi rasa sau sexul caracterului(sereseteaza skillurile)
Propun adăugarea unui sistem automat de reward cu MD.
Propun scăderea cerințelor de upgrade pentru accesoriile Olimp! După câte știu este un pvm-pvp nu un pvp hard.
Propun ridicarea procentajul bonusurilor itemelor din site la 50%
Adăugați și voi Freza Egipt în iShop!
Adăugați iteme de upp dar și armuri plus accesorii în iShop!
Propun adăugarea funcției Anti-Experienta!
Propun scoaterea questului acela inutil "Misiune level 5"
Propun adăugarea unei descrieri sub itemele de upgrade ca să știe tot omul de unde să facă rost de ele
Sau adăugarea unui quest cu întrebările generale și răspunsurile lor gen :Cauți perle?
R: le găsești în cuferele de perle sau la Uriel

Aștept pro/contra dacă mai îi pasă cuiva!

eodarius
Posts: 35

Re: Propunere

Post by eodarius » Thu Dec 09, 2021 12:23 am

Nu se mai acupa nimeni de server in momentul de fata adica nu vezi ce update-uri baga cu acelasi iteme de anii si ani o fost si la dovleci le-o pus la 500 dovleci :))) mai ai sperante din ce ai zis tu mai sus sa se intample? :))
Eu nu prea cred,donatiile il tin inca in viata ca daca nu...vai si amar de capu lor ca o sa cada incet.

Post Reply