Propunere 100%

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
Post Reply
User avatar
BAGDAD66
Posts: 1

Propunere 100%

Post by BAGDAD66 » Tue Mar 15, 2022 2:36 pm

PROPUNERE
In primul rand modificare discord
de ce ?
- Membrii nu mai sunt cum erau odata cu skype-ul .. Toti sunt pe discord. Pus la punct discordul, comenzi. Canale noi. Permisiunile facute calumea + Aspect
La Sectiunea ` Market Place ` Facut benner pentru fiecare pachet in parte ( Pot sa va ajut eu ca lucrez in 2D si sunt si GFX )
Ca sa nu mai stea sa intre pe link si chestii de genu. Are direct poza in fata cu pretu , si ce ofera fiecare.
- Adaugare concurs MISS MISTER ( Multi o sa invite oameni ca sa ii voteze ) Facut 2 seturi speciale de miss si mister care expira in 30 de zile.
- Facut concurs cu unul din pachete, sau cu MD. * Concurs cine are cele mai multe invitatii in timp de 7 zile castiga un pachet * In primul rand unii din playeri
o sa intre si pe serverul de metin sa il incerce. Si cine o castige o sa aibe gradul de sustinator *
Fiecare membru staff sa fie obligat ca in fiecare zi sa publice 2 postari de promo pe ` Discord - Facebook - insta ` ( sunt foarte multe grupuri
Destinate special pentru reclama METIN2 )
- Postat pe grupurile de facebook ca recrutati Youtuberi ( Un salar minim 20 md pe clip ) Sau ceva de genu o mica atentie ) LA 20 clipuri 1 costum personalizat)
Asa o sa evolueze si Youtuberi si serverul in sine )
------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------
Modificare STEEL
- Fiind un server lv maxim 250.
Cum intrii pe server sa ai lv 100 ( pentru a nu fii atata munca pentru playerii noi. )
Timp de 2 saptamani ( Pachet de inceput ) O esearfa cu monstri ) Un mount diferit ) Ceva sa atraga jucatorii sa intre
**
Cum suntem in 2022 Toata lumea vrea sa arate bine
Asa ca - Implementarea unui boss nou ( Am eu 3 bossi daca aveti nevoie ) Care sa dropeze fracment )
5 bossi intr-o mapa . care sa dropeze fiecare boss 1 fracment. 50% sanse ( La 500 fracmente sa poti face un costum personalizat ( Bosul sa nu poti sa il bati singur ) Sa fie munca in echipa.
500 fracmente costumul
500 Freza
1000 Skinul
( Specularul sa fie doar prin donatie )
Asa playerii o sa fie atrasi
**
Diferenta dintre donator si unul care farmeaza sa fie scazuta
( Multi playeri au zis ca deja au ramas doar cei care au donat. )
Pv-ul sa fie scazut ( Multi cand vad 350 k Pv se sperie )
Daca stai 1 zi sa te gandesti ce bonusuri sa schimbi sa il faci umpic mai normal lv pv La multi o le placa .
**
Restrictie iteme site
- In map 1 Rosu sa fie restrictie de iteme site. Adica sa poata face generala si cei care nu au posibilitatea sa doneze.
( Am eu pe cineva care va poate ajuta cu modificarea astea )
In fiecare vineri sa fie 1v1 pe rase. Cu iteme clasice. ( Aici pot sa va ajut si eu )
**
Odata la 2 saptamani sa fie war de breasle ( Si cei care castiga sa aibe un costum personalizat )
** Am vazut ca sunt extrem de multe iteme in plus. Cele care sunt in plus si nu ajuta la nimic sa fie scoase. ( Daca vrei iti fac o lista impreuna cu playerii ce iteme sunt in plus )
( Unu care intra acum se pierde in ele nu stie ce sa pastreze ce sa arunce )
**
Facut un tutorial cum sa evoluezi pe server... Ce sa farmezi si unde. ( Asta e usor de facut )
Ca sa aibe o idee playerii care intre ce sa faca ( Un mic plan de bataie sa zic )
**
E server vechii si asa o sa prinda incredere lumea.
Inteleg ca serverul este vechii. Dar odata cu chestiile noi adaugare scoase unele vechii.
Multi s-au lasat ca nu pot face rost de unele iteme care sunt doar prin donatie
Multi inteleg asta prin ( Aaaa Asta e server de donatii )
Sunt doar un player la inceput. Asta e parerea mea.. Daca modifici asta .. Si cu faza cu discordu Crede-ma o sa ai un succes masiv.
Stricta mea parere
Asta e doar o mica parte din ce ar trebuii modificat
Daca iti place ideea vorbim si in privat si va pot ajuta.
Cu DRAG BAGDAD

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Propunere 100%

Post by [VIP]Thor » Wed Mar 16, 2022 2:03 pm

Intenții bune și idei utile, Staff de căcat cu gândire de căcat.
Nu au știut decât să sugă la grade și să lingă cu șamance prin map1.
Moduri exagerat de multe, multe iteme noi doar la donații (sv de făcut bani),
Durere în pl față de jucători, ți se dă ban una două.
Au scos orice avantaj din a mai fi VIP, au lăsat totul la voia sorții.
Nu s-a modificat unele chestii de Luni, ANI buni.
Propunerea asta va ajunge unde sunt și celelalte, în a 765-a pagină din secțiunea aceasta.
Acu vor venii GREII serverului să mă întrebe de ce nu facem noi reclame și promovări, la ce rasa mă-sii să fac reclamă? La buguri, la mape vechi de când lumea?
La iteme de doi lei, la sisteme de doi lei?
Puneți SERVERUL la punct și apoi cereți reclamă și playeri, ori altfel închideți-l .
Aviz Fifty aka Bogdănel, mai fa în plm ceva nu aștepta doar bani.

[MOD]Nedyre
Posts: 30

Re: Propunere 100%

Post by [MOD]Nedyre » Fri Mar 18, 2022 12:38 am

PRO

Post Reply