Metin2Steel un nou inceput

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
Locked
GuritzaTaa
Posts: 2

Metin2Steel un nou inceput

Post by GuritzaTaa » Mon Jul 21, 2014 8:33 pm

Bun deschid acest topic pentru a face o propunere inedita sa imbunatatim aspectul forumului respectiv pagini de pornire pentru a castiga mai multi playeri pe sv ....In 4 ani de zile de cand lucrez ca designer am observat ca aceste chesti chiar ii atrag pe jucatorii din lumea intreaga daca imi este perims in 2-3 zile pot face niste lucrari pentru forum respectiv pagina de pornire + un intro al sv-ului ... astept deci cu nerabdare sa vad raspunsurile voastre ... app deoarece tot am deschis acest topic vreau sa VA SALUT PE TOTI SI SA VA SPUN Guritaz IS BACK haideti impreuna sa facem din acest sv ceva si mai FRUMOS !!!

am modificat ceva la a imaginea de la concursul de pe fb sper sa va placa :http://www.girlshare.ro/33788537.2
Last edited by GuritzaTaa on Tue Jul 22, 2014 3:32 pm, edited 1 time in total.

[VIP]Sony
Posts: 17

Re: Metin2Stell un nou inceput

Post by [VIP]Sony » Tue Jul 22, 2014 12:46 am

Nu descarcati nimic , poate e keylogger !!
Daca tot ai modificat imaginea , de ce n-o pui cu [img]LINK[/img] ?
Image
Image

D3vilMan
Posts: 2

Re: Metin2Stell un nou inceput

Post by D3vilMan » Tue Jul 22, 2014 1:14 am

:P Nu e nici un Keylogger , sunt 2 imagini super tari,parerea mea este ca acest baiat e foarte priceput, ar trbui sa-l ascultati,de la mine ai un PRO MARE
Attachments
D3vilMan.JPG
Salutari de la D3vilMan
D3vilMan.JPG (34.88 KiB) Viewed 4336 times

TwisTLeMoN
Posts: 45

Re: Metin2Stell un nou inceput

Post by TwisTLeMoN » Tue Jul 22, 2014 2:31 am

Nu înţeleg cum ai putea tu să ajuţi serveru' , când nici măcar nu-i şti numele -_- . Este Metin2Steel , nu Stell , nici Stil .
Image - New.
Image
Image
Image

GuritzaTaa
Posts: 2

Re: Metin2Steel un nou inceput

Post by GuritzaTaa » Tue Jul 22, 2014 1:30 pm

bun gresala mea eram obosit abea venisem acasa de la munte am facut un drum de aproape 24 si chiar nu prea am fost atent la gramatica si la punctoatie ...deci in cer scuze pentru aceasta ...
pentru a evita chesti de genul keylogger postezi acest site cu acele 2 lucrari +niste lucrari mia vechi :D http://postimg.org/gallery/dhd3xtqs/b87187d1/ si app daca noi ca oameni care jucam pe acest server ajungem sa ne furam intre noi atunici sincer suntem pierduti pentru societate ... sincer chiar m-am simtit foarte jignit de cele spuse mai sus ....app mz Devil


imaginea cu turnul eiffel http://postimg.org/image/c9l3huxct/

User avatar
[VIP]Anesthesia
Posts: 134
Location: Don't quit.
Contact:

Re: Metin2Steel un nou inceput

Post by [VIP]Anesthesia » Wed Jul 23, 2014 8:47 am

GuritzaTaa wrote:bun gresala mea eram obosit abea venisem acasa de la munte am facut un drum de aproape 24 si chiar nu prea am fost atent la gramatica si la punctoatie ...deci in cer scuze pentru aceasta ...
pentru a evita chesti de genul keylogger postezi acest site cu acele 2 lucrari +niste lucrari mia vechi :D http://postimg.org/gallery/dhd3xtqs/b87187d1/ si app daca noi ca oameni care jucam pe acest server ajungem sa ne furam intre noi atunici sincer suntem pierduti pentru societate ... sincer chiar m-am simtit foarte jignit de cele spuse mai sus ....app mz Devil


imaginea cu turnul eiffel http://postimg.org/image/c9l3huxct/
Opinie personală - OFF-TOPIC : 4 ani de PS.. ? Şi intrai în PS doar de sărbători.. sau cum? Nu vreau să fiu impertinentă, dar mai mult de 2 săptămâni nu ţi-aş da în PS nici să mă plăteşti..

ON-TOPIC : Aspectul forumului este destul de atrăgător şi aşa, nu ca toate celelalte forumuri de tip phpBB3, etc.
Nu înţeleg ce modificări ai vrea tu să aduci.. But still, ok. You can try .:D

[Lady]Bia

Re: Metin2Steel un nou inceput

Post by [Lady]Bia » Sat Feb 21, 2015 1:12 pm

Forumul este OK aşa cum este el ! T/C!

Locked

Return to “Sugestii si Sfaturi - Suggestions and Advices”