Page 1 of 1

Metin2Steel un nou inceput

Posted: Mon Jul 21, 2014 8:33 pm
by GuritzaTaa
Bun deschid acest topic pentru a face o propunere inedita sa imbunatatim aspectul forumului respectiv pagini de pornire pentru a castiga mai multi playeri pe sv ....In 4 ani de zile de cand lucrez ca designer am observat ca aceste chesti chiar ii atrag pe jucatorii din lumea intreaga daca imi este perims in 2-3 zile pot face niste lucrari pentru forum respectiv pagina de pornire + un intro al sv-ului ... astept deci cu nerabdare sa vad raspunsurile voastre ... app deoarece tot am deschis acest topic vreau sa VA SALUT PE TOTI SI SA VA SPUN Guritaz IS BACK haideti impreuna sa facem din acest sv ceva si mai FRUMOS !!!

am modificat ceva la a imaginea de la concursul de pe fb sper sa va placa :http://www.girlshare.ro/33788537.2

Re: Metin2Stell un nou inceput

Posted: Tue Jul 22, 2014 12:46 am
by [VIP]Sony
Nu descarcati nimic , poate e keylogger !!
Daca tot ai modificat imaginea , de ce n-o pui cu [img]LINK[/img] ?

Re: Metin2Stell un nou inceput

Posted: Tue Jul 22, 2014 1:14 am
by D3vilMan
:P Nu e nici un Keylogger , sunt 2 imagini super tari,parerea mea este ca acest baiat e foarte priceput, ar trbui sa-l ascultati,de la mine ai un PRO MARE

Re: Metin2Stell un nou inceput

Posted: Tue Jul 22, 2014 2:31 am
by TwisTLeMoN
Nu înţeleg cum ai putea tu să ajuţi serveru' , când nici măcar nu-i şti numele -_- . Este Metin2Steel , nu Stell , nici Stil .

Re: Metin2Steel un nou inceput

Posted: Tue Jul 22, 2014 1:30 pm
by GuritzaTaa
bun gresala mea eram obosit abea venisem acasa de la munte am facut un drum de aproape 24 si chiar nu prea am fost atent la gramatica si la punctoatie ...deci in cer scuze pentru aceasta ...
pentru a evita chesti de genul keylogger postezi acest site cu acele 2 lucrari +niste lucrari mia vechi :D http://postimg.org/gallery/dhd3xtqs/b87187d1/ si app daca noi ca oameni care jucam pe acest server ajungem sa ne furam intre noi atunici sincer suntem pierduti pentru societate ... sincer chiar m-am simtit foarte jignit de cele spuse mai sus ....app mz Devil


imaginea cu turnul eiffel http://postimg.org/image/c9l3huxct/

Re: Metin2Steel un nou inceput

Posted: Wed Jul 23, 2014 8:47 am
by [VIP]Anesthesia
GuritzaTaa wrote:bun gresala mea eram obosit abea venisem acasa de la munte am facut un drum de aproape 24 si chiar nu prea am fost atent la gramatica si la punctoatie ...deci in cer scuze pentru aceasta ...
pentru a evita chesti de genul keylogger postezi acest site cu acele 2 lucrari +niste lucrari mia vechi :D http://postimg.org/gallery/dhd3xtqs/b87187d1/ si app daca noi ca oameni care jucam pe acest server ajungem sa ne furam intre noi atunici sincer suntem pierduti pentru societate ... sincer chiar m-am simtit foarte jignit de cele spuse mai sus ....app mz Devil


imaginea cu turnul eiffel http://postimg.org/image/c9l3huxct/
Opinie personală - OFF-TOPIC : 4 ani de PS.. ? Şi intrai în PS doar de sărbători.. sau cum? Nu vreau să fiu impertinentă, dar mai mult de 2 săptămâni nu ţi-aş da în PS nici să mă plăteşti..

ON-TOPIC : Aspectul forumului este destul de atrăgător şi aşa, nu ca toate celelalte forumuri de tip phpBB3, etc.
Nu înţeleg ce modificări ai vrea tu să aduci.. But still, ok. You can try .:D

Re: Metin2Steel un nou inceput

Posted: Sat Feb 21, 2015 1:12 pm
by [Lady]Bia
Forumul este OK aşa cum este el ! T/C!