SwitchBot

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
ToaderCosmin
Posts: 1

SwitchBot

Post by ToaderCosmin » Tue Nov 25, 2014 11:48 pm

Salutare, nu v-ati gandit sa adaugati switchbot la client?? Bonusurile si schimbatoarele sunt accesibile, adica e server pvp... De ce nu s-ar adauga switchbot in client :-?? :?: :?:

User avatar
[GM]SilenT
Posts: 1635

Re: SwitchBot

Post by [GM]SilenT » Sun Nov 30, 2014 2:29 pm

Image
Image

[Lady]Bia

Re: SwitchBot

Post by [Lady]Bia » Mon Dec 01, 2014 8:18 pm

Contra ! ;o3

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: SwitchBot

Post by [VIP]Sophieee » Thu Dec 04, 2014 11:10 am


Image
Cum a zis şi Adina , munciţi şi voi pentru itemele voastre , nu aşteptaţi totu' de-a gata .
Passe, passe, passera, la dernière restera

User avatar
[VIP]Riku
Posts: 65

Re: SwitchBot

Post by [VIP]Riku » Thu Dec 04, 2014 6:58 pm

Contra !
Image

“Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm.”

xRockBoy
Posts: 107

Re: SwitchBot

Post by xRockBoy » Tue Dec 09, 2014 2:49 pm

Pro, oricum merge switchul cu tot cu "protectia" lu' Fifty, de ce sa ne mai ascundem dupa deget? :lol:
Image

CodPenal
Posts: 6

Re: SwitchBot

Post by CodPenal » Mon Dec 29, 2014 4:36 pm

CONTRA

User avatar
[VIP]Dany
Posts: 631
Location: Bucuresti
Contact:

Re: SwitchBot

Post by [VIP]Dany » Mon Mar 09, 2015 9:19 pm

LENEEEE !!!
Contra !
Image
[̲̅A̲̅][̲̅N̲̅][̲̅A̲̅] ◑෴◐ ̿ ̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\ ◢ ◤ ►▼◄ "Set mod v5 2014/2015" http://i67.tinypic.com/a27rcg.png Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ®҉๖ ❻❾ ♧ ☆ ¤ •● •ิ.•

User avatar
Geov
Posts: 69

Re: SwitchBot

Post by Geov » Tue Mar 10, 2015 9:51 pm

Mda...se putea sa fie un pro din staff? Deci este un server pvp, cu 30% playeri modati. Deja cred ca ati observat cum pvm serverul a tot scazut de-a lungul timpului... Adinna am vazut ca ai zis ca ar trebui sa muncim pentru iteme si sunt total de acord, insa nu crezi ca e de ajung ca muncesti sa faci rost de ele? Cu exceptia jokerului ( tot serverul are aproape) itemele le evoluezi/farmezi iar dupa nu cred ca mai ai tu chef sa bonusezi si sa te oftici ca nu iti intra nici 1 bns... "Deja câţiva playeri au seturi făcute, FĂRĂ SWITCH, făcute rapid" - foarte adevarat (sunt sarcastic) - te-ai gandit ca le au de cand era switch/le-au cumparat (nu toti dar o parte) + nu cred ca le-au facut asa rapid, doar daca 2-3 ore nu sunt putine. Daca nu ma crezi, iti cer sa incerci sa faci un set (cu tot cu armura si arma) sa vad cat de repede il faci.Pacat ca putini playeri au cont pe acest forum si mai pacat ca o mare parte nu au curajul sa spuna ce cred ...
P.S:Adinna nu te-am luat pe tine ca am ceva personaj cu tine sau ceva, insa ai scris cel mai mult :)).
Eu zic PRO.

Mereluş
Posts: 90

Re: SwitchBot

Post by Mereluş » Wed Mar 11, 2015 11:41 am

ToaderCosmin wrote:Salutare, nu v-ati gandit sa adaugati switchbot la client?? Bonusurile si schimbatoarele sunt accesibile, adica e server pvp... De ce nu s-ar adauga switchbot in client :-?? :?: :?:
CONTRA !!!!
Image

Locked

Return to “Sugestii si Sfaturi - Suggestions and Advices”