[NEW EVENT] DROPVENT
Posted: Mon Mar 23, 2015 2:35 pm
Nume Caracter: UpBaBY
Event: As vrea sa prpun un event gen PVM insa putin schimbat.Se vor strange playerii intr-un loc anume si se vor chema mobii la care pica anumite iteme (ex. Orc Negru/Soldat Brotac/Golem de Gheata).Sa se aduca un anumit numar de mobi , de catre STAFF-ul repsectiv , iar la final cine va avea cele mai multe iteme dropate de la mobul respectiv sa castige premiul.In acest event modatii nu sunt exclusi decat daca se vor da pe liber si omoara playerii nemod pentru ai oprii din dropul itemelor respective.Vor fii pedepsiti cum va decide STAFF-ul.Acest event are si o parte negativa.Playerii pot dropa dinainte acele obiecte care pica la mobii respectivi.Daca s-ar putea ca la acei mobi (ex. Orc Negru) sa dropeze atunci Dinte de Orc + care pica mai rar sa nu se poata face dinaintea eventului.Aceasta e propunerea mea , astept opinii
Event: As vrea sa prpun un event gen PVM insa putin schimbat.Se vor strange playerii intr-un loc anume si se vor chema mobii la care pica anumite iteme (ex. Orc Negru/Soldat Brotac/Golem de Gheata).Sa se aduca un anumit numar de mobi , de catre STAFF-ul repsectiv , iar la final cine va avea cele mai multe iteme dropate de la mobul respectiv sa castige premiul.In acest event modatii nu sunt exclusi decat daca se vor da pe liber si omoara playerii nemod pentru ai oprii din dropul itemelor respective.Vor fii pedepsiti cum va decide STAFF-ul.Acest event are si o parte negativa.Playerii pot dropa dinainte acele obiecte care pica la mobii respectivi.Daca s-ar putea ca la acei mobi (ex. Orc Negru) sa dropeze atunci Dinte de Orc + care pica mai rar sa nu se poata face dinaintea eventului.Aceasta e propunerea mea , astept opinii