[Avatar & Semnatură] Lexx

User avatar
Cain
Posts: 123
Location: pă tron, pwp.
Contact:

Re: [Avatar & Semnatură] Lexx

Post by Cain » Thu Dec 29, 2016 12:39 pm

[MISS]Lorena wrote:Lasă-l că el s-a găsit să comenteze despre portofoliul lui Geo..care le face frumoase nu ca el numai pentru"pokemoni" şi un singur stil csf.. şi app: Cain , măcar Razv a ajuns unde şi-a propus cu pasiunea dar tu?A stai tu te bagi ca ob-ul pe J4M nasol man.
[VIP]Răzv wrote:Nu mă boss, zeii erau acum 4-5 ani pe comunitatea asta, atunci când nici tu, nici eu, și nici majoritatea celor care mai sunt pe aici nu știau cu ce se mănâncă PS. După cum vezi serveru e pe moarte din cauza oamenilor toxici, dar cam asta cauți și tu, că dacă nu te interesa părerea cuiva de aici, mai mult ca sigur nu mai dădeai nici un reply :roll:
mor=)))
în potofoliul lui Geo mi-am spus strict părerea cum trebuie să facă fiecare dar se pare că tu nu ştii să accepţi critici şi nici nu e al tău.
le face frumoase? lol, dacă nu ştii nu vorbi.
a ajuns unde şi-a propus?lol, bravo lui, şi eu am ajuns unde mi-am propus, am propuneri pentru webdesign mai mereu, în prezent lucrez la un proiect în web, sunt designer pe diferite forumuri.
Legat de j4m, vreau să văd şi eu pe Geo al tău când o să fie designer pe j4m.
Scuză-mă Geo, dar ei sunt ce-i care te au băgat în discuţie.
Eu am venit şi mi-am prezentat portofoliul ca fiecare designer, sunteţi voi ce-i care vă frustraţi şi nu puteţi accepta o critică, lol.

///
Nu mă boss, zeii erau acum 4-5 ani pe comunitatea asta, atunci când nici tu, nici eu, și nici majoritatea celor care mai sunt pe aici nu știau cu ce se mănâncă PS. După cum vezi serveru e pe moarte din cauza oamenilor toxici, dar cam asta cauți și tu, că dacă nu te interesa părerea cuiva de aici, mai mult ca sigur nu mai dădeai nici un reply :roll:
"nu mă boss", serverul nu e pe moarte din cauza oamenilor toxici ci doar din cauza administratorilor că dacă rămânea cum era odată poate azi era mult mai popular, era mult mai bun atunci când îţi treabuia dinţi, limbi, foi şi când făceai lucifer din lumină cu marmură şi perlă vegetaţie dacă îmi amintesc bine, atunci era bun, nu acum.
Aşa e, eu mi-am prezentat portofoliul şi mi.am spus stric părerea în portofoliul lui Geo despre cum merg treburile la ora actuală că navighez pe fiecare forum şi pot spune că ştiu cum merg lucrurile şi la rându lui şi el e liber să spună stric părerea lui despre portofoliul meu, sunteţi voi care nu puteţi accepta o critică, şi vorba lu' prietena ta, lucrez pentru pokemoni, atunci lăsaţi-mi frate portofoliul, mă mulţumesc cu pokemonii mei.

vă urez multă baftă.
Mulţi tineri recruţi pe internet despică,
iar când îi pui să tragă transpiră de frică.




Image

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: [Avatar & Semnatură] Lexx

Post by [MOD]Lorena » Thu Dec 29, 2016 10:20 pm

sincer? mă bucur că ai ales şi comunitatea noastră dar te rog să nu mai critici moderatorii acestui server.Şi hai să nu mai facem chat la cererea lui Lexx, mulţumesc.Up pentru cerere.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
Cain
Posts: 123
Location: pă tron, pwp.
Contact:

Re: [Avatar & Semnatură] Lexx

Post by Cain » Fri Dec 30, 2016 1:21 am

[MISS]Lorena wrote:sincer? mă bucur că ai ales şi comunitatea noastră dar te rog să nu mai critici moderatorii acestui server.Şi hai să nu mai facem chat la cererea lui Lexx, mulţumesc.Up pentru cerere.
voi ați început nu eu.
nu am criticat mi-am spus părerea în portofoliul lui că pentru asta sunt portofoliile.
sper să fi încheiat, multă baftă vă urez.
Mulţi tineri recruţi pe internet despică,
iar când îi pui să tragă transpiră de frică.




Image

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: [Avatar & Semnatură] Lexx

Post by [MOD]Lorena » Tue Jan 03, 2017 1:12 pm

up la cerere.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[VIP]Geo
Posts: 896
Location: DnB
Contact:

Re: [Avatar & Semnatură] Lexx

Post by [VIP]Geo » Tue Jan 03, 2017 9:26 pm

Cain wrote:mor=)))
în potofoliul lui Geo mi-am spus strict părerea cum trebuie să facă fiecare dar se pare că tu nu ştii să accepţi critici şi nici nu e al tău.
le face frumoase? lol, dacă nu ştii nu vorbi.
a ajuns unde şi-a propus?lol, bravo lui, şi eu am ajuns unde mi-am propus, am propuneri pentru webdesign mai mereu, în prezent lucrez la un proiect în web, sunt designer pe diferite forumuri.
Legat de j4m, vreau să văd şi eu pe Geo al tău când o să fie designer pe j4m.
Scuză-mă Geo, dar ei sunt ce-i care te au băgat în discuţie.
Eu am venit şi mi-am prezentat portofoliul ca fiecare designer, sunteţi voi ce-i care vă frustraţi şi nu puteţi accepta o critică, lol.


"nu mă boss", serverul nu e pe moarte din cauza oamenilor toxici ci doar din cauza administratorilor că dacă rămânea cum era odată poate azi era mult mai popular, era mult mai bun atunci când îţi treabuia dinţi, limbi, foi şi când făceai lucifer din lumină cu marmură şi perlă vegetaţie dacă îmi amintesc bine, atunci era bun, nu acum.
Aşa e, eu mi-am prezentat portofoliul şi mi.am spus stric părerea în portofoliul lui Geo despre cum merg treburile la ora actuală că navighez pe fiecare forum şi pot spune că ştiu cum merg lucrurile şi la rându lui şi el e liber să spună stric părerea lui despre portofoliul meu, sunteţi voi care nu puteţi accepta o critică, şi vorba lu' prietena ta, lucrez pentru pokemoni, atunci lăsaţi-mi frate portofoliul, mă mulţumesc cu pokemonii mei.

vă urez multă baftă.
Usor nenea, ca eu nu ma dau designer. Cea ce fac sau faceam pe aici, o faceam doar ca-mi placea mie sa ma joc prin paint, n-am dat critici/pareri la nimeni. Fiecare are libertatea sa fie designer in felul lui. Imi e indiferent de gradul de designer, cu sau fara el, n-o sa se schimbe nimic. Pe j4m? De ce as fi designer acolo, nu vad vreun folos, desi am postat si acolo un portofoliu, unde am primit tot felul de pareri, dar nu l-am postat pentru asta. Pur si simplu sa-mi vada si altii creatiile. Insa am o singura critica, in ziua de azi 8 din 10 "designeri", folosesc un blur si un border pe un avatar/semnatura si ajung sa dea pareri altora si asta mi se pare de cacat. Ala nu e design, ala e un tutorial pentru incepatori in PS. Lucrez si n-am timp de chestii de genul, dar vad ca se foloseste numele meu aiurea.
Image

User avatar
Cain
Posts: 123
Location: pă tron, pwp.
Contact:

Re: [Avatar & Semnatură] Lexx

Post by Cain » Wed Jan 04, 2017 1:14 am

[MOD]Geo wrote:
Cain wrote:mor=)))
în potofoliul lui Geo mi-am spus strict părerea cum trebuie să facă fiecare dar se pare că tu nu ştii să accepţi critici şi nici nu e al tău.
le face frumoase? lol, dacă nu ştii nu vorbi.
a ajuns unde şi-a propus?lol, bravo lui, şi eu am ajuns unde mi-am propus, am propuneri pentru webdesign mai mereu, în prezent lucrez la un proiect în web, sunt designer pe diferite forumuri.
Legat de j4m, vreau să văd şi eu pe Geo al tău când o să fie designer pe j4m.
Scuză-mă Geo, dar ei sunt ce-i care te au băgat în discuţie.
Eu am venit şi mi-am prezentat portofoliul ca fiecare designer, sunteţi voi ce-i care vă frustraţi şi nu puteţi accepta o critică, lol.


"nu mă boss", serverul nu e pe moarte din cauza oamenilor toxici ci doar din cauza administratorilor că dacă rămânea cum era odată poate azi era mult mai popular, era mult mai bun atunci când îţi treabuia dinţi, limbi, foi şi când făceai lucifer din lumină cu marmură şi perlă vegetaţie dacă îmi amintesc bine, atunci era bun, nu acum.
Aşa e, eu mi-am prezentat portofoliul şi mi.am spus stric părerea în portofoliul lui Geo despre cum merg treburile la ora actuală că navighez pe fiecare forum şi pot spune că ştiu cum merg lucrurile şi la rându lui şi el e liber să spună stric părerea lui despre portofoliul meu, sunteţi voi care nu puteţi accepta o critică, şi vorba lu' prietena ta, lucrez pentru pokemoni, atunci lăsaţi-mi frate portofoliul, mă mulţumesc cu pokemonii mei.

vă urez multă baftă.
Usor nenea, ca eu nu ma dau designer. Cea ce fac sau faceam pe aici, o faceam doar ca-mi placea mie sa ma joc prin paint, n-am dat critici/pareri la nimeni. Fiecare are libertatea sa fie designer in felul lui. Imi e indiferent de gradul de designer, cu sau fara el, n-o sa se schimbe nimic. Pe j4m? De ce as fi designer acolo, nu vad vreun folos, desi am postat si acolo un portofoliu, unde am primit tot felul de pareri, dar nu l-am postat pentru asta. Pur si simplu sa-mi vada si altii creatiile. Insa am o singura critica, in ziua de azi 8 din 10 "designeri", folosesc un blur si un border pe un avatar/semnatura si ajung sa dea pareri altora si asta mi se pare de cacat. Ala nu e design, ala e un tutorial pentru incepatori in PS. Lucrez si n-am timp de chestii de genul, dar vad ca se foloseste numele meu aiurea.
Ăh, eu am dat o părere în portofoliul tău CĂ PENTU ASTA NU PORTOFOLIILE, sunteți voi, sau cel puțin prietenii tăi care au înțeles greșit.
Asta e, că tot veni vorba, să îmi lași și mie tutorialul de la blurul meu că vreau să văd cum se face, mersi.
Mulţi tineri recruţi pe internet despică,
iar când îi pui să tragă transpiră de frică.




Image

User avatar
[VIP]Geo
Posts: 896
Location: DnB
Contact:

Re: [Avatar & Semnatură] Lexx

Post by [VIP]Geo » Wed Jan 04, 2017 4:25 pm

Blur-ul tău și a altor 80% care-l folosesc, doar ești webdesigner ce plm.
Image

User avatar
[VIP]Răzv
Posts: 379
Location: Micro Air of Texas.

Re: [Avatar & Semnatură] Lexx

Post by [VIP]Răzv » Wed Jan 04, 2017 6:38 pm

Geo, lasă-l că nu ai cu cine te înțelege, e greu să realizeze că el e la fel de prins de metin cum sunt restu obsedaților de pe aici.
Rutina îmi dă teroare, de-aia îmi plac schimbările
Şi mă plictisesc uşor, de-aia schimb şi stările.

User avatar
Cain
Posts: 123
Location: pă tron, pwp.
Contact:

Re: [Avatar & Semnatură] Lexx

Post by Cain » Wed Jan 04, 2017 10:25 pm

[VIP]Răzv wrote:Geo, lasă-l că nu ai cu cine te înțelege, e greu să realizeze că el e la fel de prins de metin cum sunt restu obsedaților de pe aici.
mor, omg =))).
pentru a te înforma, m-am lăsat de metin de mult.
ar fi mai bine să teminăm aici, multă baftă.
Mulţi tineri recruţi pe internet despică,
iar când îi pui să tragă transpiră de frică.




Image

User avatar
[VIP]Răzv
Posts: 379
Location: Micro Air of Texas.

Re: [Avatar & Semnatură] Lexx

Post by [VIP]Răzv » Wed Jan 04, 2017 10:58 pm

ou ma gash
Mă refeream la comunitate în sine, pe ce forumuri ești designer? webdesigner ești pentru site-uri de metin? greu îți pică fisa, duuamne Dacă vrei să termini discuția fii tu ăla deștept și taci.
Rutina îmi dă teroare, de-aia îmi plac schimbările
Şi mă plictisesc uşor, de-aia schimb şi stările.

Locked

Return to “Cereri rezolvate !”