[Avatar & Semnatură] Lexx

User avatar
ʍ¡ϟ‡¡¢
Posts: 36

Re: [Avatar & Semnatură] Lexx

Post by ʍ¡ϟ‡¡¢ » Sun Jan 08, 2017 11:07 pm

[VIP]Răzv wrote:Nu mă boss, zeii erau acum 4-5 ani pe comunitatea asta
Inca sunt aici :lol:, va da-ti voi mari designeri si aveti toti un singur stil, folositi toti un singur blur de tot rasul si copiati de rupeti, sunt N mii de tutoriale pe youtube si toti sunteti designeri? :lol: Un designer bun nu face avatare si semnaturi pana nu mai stie de capul lui. Un designer bun face totul de la un buton pana la desen grafic. Si stie si HTML/CSS daca tot vorbesti de webdesign Razvane. Da-ti T/C aici sa nu mai citesc si alte prostii.
"Sunt multe tipuri de Jidvei, zi-mi de care vrei
Vezi ce devin și mă vezi că eu nu-s ca ei"

User avatar
Cain
Posts: 123
Location: pă tron, pwp.
Contact:

Re: [Avatar & Semnatură] Lexx

Post by Cain » Mon Jan 09, 2017 4:20 pm

ʍ¡ϟ‡¡¢ wrote:
[VIP]Răzv wrote:Nu mă boss, zeii erau acum 4-5 ani pe comunitatea asta
Inca sunt aici :lol:, va da-ti voi mari designeri si aveti toti un singur stil, folositi toti un singur blur de tot rasul si copiati de rupeti, sunt N mii de tutoriale pe youtube si toti sunteti designeri? :lol: Un designer bun nu face avatare si semnaturi pana nu mai stie de capul lui. Un designer bun face totul de la un buton pana la desen grafic. Si stie si HTML/CSS daca tot vorbesti de webdesign Razvane. Da-ti T/C aici sa nu mai citesc si alte prostii.
=))arăta-ţi frate după care tutoriale sunt făcute lucrările mele.
dude, m am uitat în portofoliul tău şi nu văd nimic special, ba chiar am văzut o lucrare după ceva tutorial + ceva ce nu era al tău, cel puţin nu îşi are locul pe lângă celălante aşa îţi zic să îţi vezi de borşul tău înainte să comentezi, out.
Mulţi tineri recruţi pe internet despică,
iar când îi pui să tragă transpiră de frică.




Image

User avatar
ʍ¡ϟ‡¡¢
Posts: 36

Re: [Avatar & Semnatură] Lexx

Post by ʍ¡ϟ‡¡¢ » Mon Jan 09, 2017 5:15 pm

Cain wrote:
ʍ¡ϟ‡¡¢ wrote:
[VIP]Răzv wrote:Nu mă boss, zeii erau acum 4-5 ani pe comunitatea asta
Inca sunt aici :lol:, va da-ti voi mari designeri si aveti toti un singur stil, folositi toti un singur blur de tot rasul si copiati de rupeti, sunt N mii de tutoriale pe youtube si toti sunteti designeri? :lol: Un designer bun nu face avatare si semnaturi pana nu mai stie de capul lui. Un designer bun face totul de la un buton pana la desen grafic. Si stie si HTML/CSS daca tot vorbesti de webdesign Razvane. Da-ti T/C aici sa nu mai citesc si alte prostii.
=))arăta-ţi frate după care tutoriale sunt făcute lucrările mele.
dude, m am uitat în portofoliul tău şi nu văd nimic special, ba chiar am văzut o lucrare după ceva tutorial + ceva ce nu era al tău, cel puţin nu îşi are locul pe lângă celălante aşa îţi zic să îţi vezi de borşul tău înainte să comentezi, out.
Acelasi blur + text pe toate imaginile, pot sa bag mana in foc ca descarci pack-uri de psd-uri de pe google si zici ca le-ai facut tu, arata si tu niste psd-uri si nu te mai da mare miez de caramida, apropo amice eu nu fac avatare/semnaturi + unele sunt foarte vechi ca sunt de 5-6 ani pe aici, eu fac desen grafic/webdesign/html + programare C++, criptare, pawno.. asa ca mai bine taci.
"Sunt multe tipuri de Jidvei, zi-mi de care vrei
Vezi ce devin și mă vezi că eu nu-s ca ei"

User avatar
Cain
Posts: 123
Location: pă tron, pwp.
Contact:

Re: [Avatar & Semnatură] Lexx

Post by Cain » Mon Jan 09, 2017 8:23 pm

Acelasi blur + text pe toate imaginile, pot sa bag mana in foc ca descarci pack-uri de psd-uri de pe google si zici ca le-ai facut tu, arata si tu niste psd-uri si nu te mai da mare miez de caramida, apropo amice eu nu fac avatare/semnaturi + unele sunt foarte vechi ca sunt de 5-6 ani pe aici, eu fac desen grafic/webdesign/html + programare C++, criptare, pawno.. asa ca mai bine taci.
=)), lasă-te frate, nici nu cred că poţi găsi pack-uri cu psd-uri.
eu ţi-am dat şansa să o termini aici să nu te bag în cct, dar bn atunci.
şi eu mă ocup în zona web stai chill.
ma-m uitat la primele lucrări ale tale cele "de 5 ani" şi la cele postate recent şi nu văd diferenţa.
desen graphic am făcut şi eu şi aş vrea să te rog să îmi spui şi mi-e cum se face, cu ce se face, sau ce e, că doar ai spus că faci.
progamare c++ şi celălante nu ma interesat niciodată deci multă baftă.
şi acum ceva ciudat:

O diferență care ar putea să o vadă oricine.

Imagine postătă în octombrie.
Bur decent.
Text chiar reușit.
Border bine ales pentru imagine.
Bine redimensionat.
Image


Imagine postată zilele trecute insă unde ar trebui să se vadă evoluția nu se vede, chiar e mai praf domnule desen graphic.
Blur praf.
Text chiar praf.
Border ala, sunt începător și încerc noi experiențe.
Prost dimensionat.
Optical flare-uri de proastă calitate unde nu își are locul.
Image

///

Concluzie, aia ori e furată ori făcut după ceva tutorial ori ți sa dat psd și doar ai schimbat text, observ că e marcată just4metin, deci sunt posibilități să ți-o fi făcut un designer pe j4m intr-o cerere, ne explici şi nouă? este prea mare diferenţa.
+ celălante care sunt ciudate, speedartul care mai este pe alte site-uri străine :-?.
Nu am mai stat să cercetez şi pentru celălante că cine ştie.
hai, aştept explicaţie zeule, out.
Mulţi tineri recruţi pe internet despică,
iar când îi pui să tragă transpiră de frică.




Image

User avatar
ʍ¡ϟ‡¡¢
Posts: 36

Re: [Avatar & Semnatură] Lexx

Post by ʍ¡ϟ‡¡¢ » Mon Jan 09, 2017 9:12 pm

Cain wrote:
Acelasi blur + text pe toate imaginile, pot sa bag mana in foc ca descarci pack-uri de psd-uri de pe google si zici ca le-ai facut tu, arata si tu niste psd-uri si nu te mai da mare miez de caramida, apropo amice eu nu fac avatare/semnaturi + unele sunt foarte vechi ca sunt de 5-6 ani pe aici, eu fac desen grafic/webdesign/html + programare C++, criptare, pawno.. asa ca mai bine taci.
=)), lasă-te frate, nici nu cred că poţi găsi pack-uri cu psd-uri.
eu ţi-am dat şansa să o termini aici să nu te bag în cct, dar bn atunci.
şi eu mă ocup în zona web stai chill.
ma-m uitat la primele lucrări ale tale cele "de 5 ani" şi la cele postate recent şi nu văd diferenţa.
desen graphic am făcut şi eu şi aş vrea să te rog să îmi spui şi mi-e cum se face, cu ce se face, sau ce e, că doar ai spus că faci.
progamare c++ şi celălante nu ma interesat niciodată deci multă baftă.
şi acum ceva ciudat:

O diferență care ar putea să o vadă oricine.

Imagine postătă în octombrie.
Bur decent.
Text chiar reușit.
Border bine ales pentru imagine.
Bine redimensionat.
Image


Imagine postată zilele trecute insă unde ar trebui să se vadă evoluția nu se vede, chiar e mai praf domnule desen graphic.
Blur praf.
Text chiar praf.
Border ala, sunt începător și încerc noi experiențe.
Prost dimensionat.
Optical flare-uri de proastă calitate unde nu își are locul.
Image

///

Concluzie, aia ori e furată ori făcut după ceva tutorial ori ți sa dat psd și doar ai schimbat text, observ că e marcată just4metin, deci sunt posibilități să ți-o fi făcut un designer pe j4m intr-o cerere, ne explici şi nouă? este prea mare diferenţa.
+ celălante care sunt ciudate, speedartul care mai este pe alte site-uri străine :-?.
Nu am mai stat să cercetez şi pentru celălante că cine ştie.
hai, aştept explicaţie zeule, out.
Vai de capul tau, prima semnatura are text secundar "just4metin" pentru ca e o fosta semnatura de acolo, am grad pe comunitatea aia ;)
Si la a 2-a semnatura text-ul ala "praf" e scris cu brush-ul, ceva ce tu pun pariu ca nu poti face :)). Lorena a vrut ceva simplu si atata timp ca ea mi-a spus s-o las asa nu ai ce comenta, apropo mare designer esti tu https://www.google.ro/search?q=forum+si ... YQ_AUIBigB

Arata-mi un proiect de webdesign de al tau :)))
"Sunt multe tipuri de Jidvei, zi-mi de care vrei
Vezi ce devin și mă vezi că eu nu-s ca ei"

User avatar
Cain
Posts: 123
Location: pă tron, pwp.
Contact:

Re: [Avatar & Semnatură] Lexx

Post by Cain » Mon Jan 09, 2017 9:21 pm

zeule, încă nu mi-ai răspuns la întrebare
ce este desenul grphic, cu ce se face, cum se face :-?
=))
arată-mi frate una din lucrările mele care o găseşti şi pe acolo
//
nu mă înebuni, ai fost designer pe j4m? când? cu ce nume?
ce grad ai pe comunitate?
şi asta nu schimbă cu nimic faptul că acea semnătură este diversă de celălante, psd dacă tot zici că este a ta.
Mulţi tineri recruţi pe internet despică,
iar când îi pui să tragă transpiră de frică.




Image

User avatar
ʍ¡ϟ‡¡¢
Posts: 36

Re: [Avatar & Semnatură] Lexx

Post by ʍ¡ϟ‡¡¢ » Mon Jan 09, 2017 10:01 pm

Cain wrote:zeule, încă nu mi-ai răspuns la întrebare
ce este desenul grphic, cu ce se face, cum se face :-?
=))
arată-mi frate una din lucrările mele care o găseşti şi pe acolo
//
nu mă înebuni, ai fost designer pe j4m? când? cu ce nume?
ce grad ai pe comunitate?
şi asta nu schimbă cu nimic faptul că acea semnătură este diversă de celălante, psd dacă tot zici că este a ta.
Eu ti-am cerut primu psd-uri unde sunt? Imi raspunzi cu alte cereri la cereri ca sa te scoti, lasa-te amice.
"Sunt multe tipuri de Jidvei, zi-mi de care vrei
Vezi ce devin și mă vezi că eu nu-s ca ei"

User avatar
Cain
Posts: 123
Location: pă tron, pwp.
Contact:

Re: [Avatar & Semnatură] Lexx

Post by Cain » Mon Jan 09, 2017 10:20 pm

ʍ¡ϟ‡¡¢ wrote:
Cain wrote:zeule, încă nu mi-ai răspuns la întrebare
ce este desenul grphic, cu ce se face, cum se face :-?
=))
arată-mi frate una din lucrările mele care o găseşti şi pe acolo
//
nu mă înebuni, ai fost designer pe j4m? când? cu ce nume?
ce grad ai pe comunitate?
şi asta nu schimbă cu nimic faptul că acea semnătură este diversă de celălante, psd dacă tot zici că este a ta.
Eu ti-am cerut primu psd-uri unde sunt? Imi raspunzi cu alte cereri la cereri ca sa te scoti, lasa-te amice.
http://imgur.com/a/UYhxx

pwp, să te văd zeule.
şi răspunde, ce grad ai pe j4m, ai grijă la ce răspunzi să nu te bagi in cct singur, zic.
Mulţi tineri recruţi pe internet despică,
iar când îi pui să tragă transpiră de frică.




Image

User avatar
ʍ¡ϟ‡¡¢
Posts: 36

Re: [Avatar & Semnatură] Lexx

Post by ʍ¡ϟ‡¡¢ » Mon Jan 09, 2017 10:52 pm

Cain wrote:
ʍ¡ϟ‡¡¢ wrote:
Cain wrote:zeule, încă nu mi-ai răspuns la întrebare
ce este desenul grphic, cu ce se face, cum se face :-?
=))
arată-mi frate una din lucrările mele care o găseşti şi pe acolo
//
nu mă înebuni, ai fost designer pe j4m? când? cu ce nume?
ce grad ai pe comunitate?
şi asta nu schimbă cu nimic faptul că acea semnătură este diversă de celălante, psd dacă tot zici că este a ta.
Eu ti-am cerut primu psd-uri unde sunt? Imi raspunzi cu alte cereri la cereri ca sa te scoti, lasa-te amice.
http://imgur.com/a/UYhxx

pwp, să te văd zeule.
şi răspunde, ce grad ai pe j4m, ai grijă la ce răspunzi să nu te bagi in cct singur, zic.
Vrei sa vezi ce grad am pe j4m intrii acolo, si degeaba si psd-urile cum am spus, sunt pack-uri luate de pe google si te dai designer :)).
"Sunt multe tipuri de Jidvei, zi-mi de care vrei
Vezi ce devin și mă vezi că eu nu-s ca ei"

User avatar
Cain
Posts: 123
Location: pă tron, pwp.
Contact:

Re: [Avatar & Semnatură] Lexx

Post by Cain » Mon Jan 09, 2017 11:13 pm

ăşa e bă rippăre.
vreau să termin odată că deja eşti stresant.

ce ziceam mai sus:
observ că e marcată just4metin, deci sunt posibilități să ți-o fi făcut un designer pe j4m intr-o cerere
exact aşa e, cererea incă există.
http://just4metin.ro/post386356.html#p386356
putem observa aceiaşi imagine, a fost închisă şi probabil ţi-a trimiso in pm un designer întârziat.
eşti RIP-er, aşa că lasăte.
să îmi laşi şi mi-e packul cu lucrările mele că sunt curios.
am spus ce am aveam de spus, multă baftă ripăre, out.
Mulţi tineri recruţi pe internet despică,
iar când îi pui să tragă transpiră de frică.




Image

Locked

Return to “Cereri rezolvate !”