Page 1 of 1

Userbar.

Posted: Mon Sep 11, 2017 9:30 pm
by Leona
Bună, vreau şi eu un userbar alb cu negru (userbarul sa fie alb iar textul negru).
Imagine: nu am.
Text principal :Lorena❤Andrei sa fie in mijloc iar in stanga la inceputul userbarului sa fie o printesa care se misca si in dreapta un print care se misca
Va dau ca exemplu acest userbar : Image

Re: Userbar.

Posted: Mon Sep 11, 2017 10:49 pm
by [VIP]Sophie
Model cereri
Imagine:
Text principal:
Text secundar (opţional):
Alte detalii (opţional):

Re: Userbar.

Posted: Mon Sep 11, 2017 11:04 pm
by Leona
E bun si modelul meu de postare. Nu le-am mai scris si pe celelalte deoarece text secundar nu am si nici alte detalii deci.. .Multumesc celui care incearca sa-l faca.

Re: Userbar.

Posted: Mon Sep 11, 2017 11:34 pm
by [VIP]Miley
Regulamentul din zona de design cu "modelul de postare" este pentru toata lumea...nu conteaza ca ai sau nu text secundar, trebuie sa ai model de postare.