Metin2Steel Debaneaza Toate Conturile!

Topicurile vechi importante, care numai de actualitate, sunt arhivate aici!
User avatar
[GM]Senzor
Site Admin
Posts: 135

Metin2Steel Debaneaza Toate Conturile!

Post by [GM]Senzor » Wed Oct 02, 2019 8:42 pm

Image


Echipa Metin2Steel a decis sa ofere o nouă şansă majorităţii celor ce au conturile banate / blocate !
Desigur, pentru a participa şi a primi unban, trebuie să îndepliniţi unele cerinţe !



Contul / conturile banate pentru furt ( fie de iteme, fie de conturi, keylogger etc.) NU se debanează !
Chiar dacă postaţi la event, dacă al dvs. cont este banat pentru furt, NU se va debana !

Nu postaţi într-un limbaj jignitor, acele postări vor avea consecinţe !
Nu postaţi lucruri ce NU au legătură cu acest eveniment !


Veţi primi cel mai probabil aici ca un reply la postul vostru o decizie de-a unui membru STAFF cu posibilitatea debanării dacă s-a debanat sau NU contul dvs. !
NU minţiţi în postare, motivul banării şi cel ce a dat banul se va vedea în căutarea contului !
De aceea este event, se oferă o şansă la debanare celor ce NU au fost banaţi pentru motivele de mai sus scrise în errorbox.


MODEL DE POSTARE

〤 Nume de caracter:
〤 Nume cont:
〤 Motivul banării:
〤 De cine eşti banat?:
〤 De ce doreşti să revii pe Metin2Steel?:
Image
Image
Image

[SGA]qAlcool
Posts: 3

Unban

Post by [SGA]qAlcool » Fri Oct 04, 2019 9:42 pm

Numele contului: felix93
► Numele caracterului : [VIP]qAlcool
► Motivul banării: Am luat key si mi sa furat tot de pe el si a furat ala de un prieten un mod da i sa recuperat.
► De ce meriţi unban? : pentru-ca eu nam furat deloc de cand joc.

lOyOl
Posts: 1

Re: Metin2Steel Debaneaza Toate Conturile!

Post by lOyOl » Tue Oct 15, 2019 5:10 pm

〤 Nume de caracter: Rock69
〤 Nume cont: malacai123
〤 Motivul banării: Nu stiu , este banat de cativa ani
〤 De cine eşti banat?: nu stiu
〤 De ce doreşti să revii pe Metin2Steel?: ca vreau sa ma reapuc de server si aveam multe mod-uri , si am donat foarte mult pentru ele.

alexandru432
Posts: 1

Re: Metin2Steel Debaneaza Toate Conturile!

Post by alexandru432 » Fri Oct 18, 2019 12:16 am

NUME CONT : [SGA]Alex - [VIP]xDrake
MOTIVUL BANARI : STIE HADES DE CE
BANAT DE : HADES
DE CE DORESTI SA REVII PE METIN2 STEEL: PENTRU CA AM DONAT FOARTE MULTI BANI SI A TRECUT FOARTE MULT TIMP DE LA DATA DE CAND AM LUAT BAN. DACA TOTI SPUNETI CA OFERITI O SANSA ,HAI SA VAD UNDE E SANSA MEA . NU AM FURAT NU AM DAT KEYLOGGERE ,AM LUAT BAN PE MOTIV DE REA-PURTARE CU COLEGII STAFF.CE SA ZIC , IMI PARE RAU . AM FACUT SI LUCRURI RELE PE SERVEL DAR SI LUCRURI BUNE ( NU STIU DACA TINETI MINTE CAND AM DESCOPERIT CEI 2 DIN STAFF CARE FACEAU RECLAME PE STEEL SI FURA PLAYERII PE SERVERUL LOR , NU II DEPISTATI NICI PANA ACUM DACA NU II DEPISTAM EU. AM AJUTAT SI LA SERVER CUM AM PUTUT ( FINANCIAR MAI MULT ) VREAU SI EU SANSA MEA HADES . NU O MAI LUA PERSONAL CA A TRECUT CEVA TIMP. UITE NA SUNT EU ALA CARE IMI ASUM VINA SI IMI CER SCUZE CA TE-AM JIGNIT MEREU . DAR NU A FOST NUMAI VINA MEA , CATEODATA LUAI NISTE DECIZII AIUREA , DAR ASTA E A TRECUT.

yonutz0904
Posts: 1

Re: Metin2Steel Debaneaza Toate Conturile!

Post by yonutz0904 » Tue Oct 22, 2019 10:23 am

NUME CONT : RaNkA
MOTIVUL BANARII : SUNT BANAT DE 3 ANI, ULTIMA OARA CAND AM CERUT UNBAN MI S-A SPUS CA PENTRU RECLAMA, DAR EU NU AM FACUT RECLAMA NICIODATA
DE CE DORESTI SA REVII PE METIN2 STEEL : DE MULT TIMP VREAU SA REVIN, MI-A PLACUT DINTOTDEAUNA ACEST SERVER DE METIN2, ASTEPT RASPUNS. PS: Nu mai stiu parola la cont.

alexboys29
Posts: 1

Re: Metin2Steel Debaneaza Toate Conturile!

Post by alexboys29 » Wed Oct 30, 2019 12:07 pm

Nume caracter:Numai stiu numele caracterului
Nume cont:quitros1926
Motivul banarii: Comert de iteme
De cine esti banat: Nu stiu
De ce doresti sa revii pe Metin2Steel?:Ca vreau sa ma reapuc si mai am niste iteme pe el

moro96
Posts: 1

Re: Metin2Steel Debaneaza Toate Conturile!

Post by moro96 » Thu Oct 31, 2019 3:43 pm

nume caracter: nu mai stiu
nume cont: marius9696
motivul banarii : nu stiu exact, scrie ca pentru iteme mod deoarece nu am raportat bugul dar eu nu stiu despre ce e vorba
Sunt banat de fifty
Doresc sa ma reapuc deaorece este un server foarte distractiv si imi place foarte mult comunitatea

『Ðn』๖ۣShu
Posts: 6

Re: Metin2Steel Debaneaza Toate Conturile!

Post by 『Ðn』๖ۣShu » Fri Nov 01, 2019 5:03 pm

〤 Nume de caracter: [Dn]Shu
〤 Nume cont:privat
〤 Motivul banării: prea multă șmek
〤 De cine eşti banat?: Hades, Fifty, Who
〤 De ce doreşti să revii pe Metin2Steel?: de prost.

asti92
Posts: 1

Re: Metin2Steel Debaneaza Toate Conturile!

Post by asti92 » Sun Nov 03, 2019 1:43 pm

〤 Nume de caracter: Nu mai stiu numele caracterului
〤 Nume cont:Qu220ac0
〤 Motivul banării:Prea mult timp de inactivitate.
〤 De cine eşti banat?: HAdes
〤 De ce doreşti să revii pe Metin2Steel?: Vreau sa ma reapuc, si am donat foarte mult.

victor12345
Posts: 4

Cerere unban

Post by victor12345 » Sun Nov 03, 2019 7:20 pm

Nume de caracter: xClutterfunk
〤 Nume cont:-
〤 Motivul banării: negoț între servere, limbaj.
〤 De cine eşti banat?: Who
〤 De ce doreşti să revii pe Metin2Steel?:steel e svu meu de suflet, m am apucat din 2014 și îmi cam lipsește :)

Sper să îmi oferiți o a doua șansă, nu o să vă pară rău.

Locked