Joc Palidorm ¿¿¿
-
[Dn]Dianne
- Posts: 70
Re: Joc Palidorm ¿¿¿
Ah, mi-a furat-o[MISS]Diabla wrote:nc
ELE NE SEDUC CU DESENELE.
Ion a luat luni vinul tau la noi.
- [MOD]Lorena
- Posts: 6718
- Location: Leona♕❤⚘❤
Re: Joc Palidorm ¿¿¿
Ele.

"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥


- [Diva]Diabla
- Posts: 8263
- Contact:
Re: Joc Palidorm ¿¿¿
a mai fost de muuuuuuuuuuuuulte ori
-> UIT SEC TOT CE STIU
-> UIT SEC TOT CE STIU
- [MOD]Lorena
- Posts: 6718
- Location: Leona♕❤⚘❤
Re: Joc Palidorm ¿¿¿
Pup.

"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥


- [MOD]Lorena
- Posts: 6718
- Location: Leona♕❤⚘❤
Re: Joc Palidorm ¿¿¿
lol.

"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥


