Propunere
- [LADY]Bella
- Posts: 1093
- Location: Neverland Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
- Contact:
Re: Propunere
PRO
- Răzv ♥»»»Iubesc aproapele, da' nu-l iubesc prea tare.
Că-ntr-o zi mă va răni și-am auzit că doare . [preluat de la Mădă Şmk ]
Re: Propunere
Pro.

§ The best and most beautiful things in the world cannot be seen or even touched
- they must be felt with the heart. §
Re: Propunere
PRO!!!

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel

- [LADY]Bella
- Posts: 1093
- Location: Neverland Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ
- Contact:
Re: Propunere
Mulţumesc pentru sugestie , eu una o voi lua în considerare !
cel mai bun argument .Imperfecşăn wrote:
+ [hai să mai adaug un argument] dacă toată lumea se mută cu faţa la răspuns , ceilalţi playeri care nu ştiu răspunsul se iau după ei , rămânând în competiţie.
- Răzv ♥»»»Iubesc aproapele, da' nu-l iubesc prea tare.
Că-ntr-o zi mă va răni și-am auzit că doare . [preluat de la Mădă Şmk ]



