Inca asteptam. . / Pro.[Owner]Fifty wrote:Aici nu e vb de model 3D e vorba de o simpla culoare facuta pentru .DDS e simplu de facut un costum in orice culoare.
Ca ideie e foarte buna!
Multumim
Design nou pentru costum de iepure ( F )
Re: Design nou pentru costum de iepure ( F )
Re: Design nou pentru costum de iepure ( F )
Bravo foarte frumos <3



→♥ ✌ ◘ ♛ [̲̅A̲̅][̲̅N̲̅][̲̅A̲̅] ◑෴◐ ̿ ̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\ ◢ ◤ ►▼◄ ❤ "Set mod v5 2014/2015" http://i67.tinypic.com/a27rcg.png Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ®҉๖ ❻❾ ™ ▓ ♧ ☆ ¤ •● •ิ.• ♣ ☠ ღ←

