Hai să râdem niţel !

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !

User avatar
iLaur
Posts: 368
Location: ''Fii fericit cât trăieşti , pentru că mort o să fii mult timp ''

Re: Hai să râdem niţel !

Post by iLaur » Sun Jul 24, 2016 5:40 pm


User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5884
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: Hai să râdem niţel !

Post by [GM]Lexx » Sun Jul 24, 2016 7:00 pm

Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

User avatar
[VIP]Al3x
Posts: 1220
Location: A♥A

Re: Hai să râdem niţel !

Post by [VIP]Al3x » Fri Jul 29, 2016 9:42 pm

Image
Să ierți, e divin.
Să-i dai dracu, e senzațional. ^_^

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: Hai să râdem niţel !

Post by [VIP]Adinna » Fri Jul 29, 2016 9:53 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Image

User avatar
[VIP]Al3x
Posts: 1220
Location: A♥A

Re: Hai să râdem niţel !

Post by [VIP]Al3x » Fri Jul 29, 2016 11:50 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Image
Image
Să ierți, e divin.
Să-i dai dracu, e senzațional. ^_^

User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5884
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: Hai să râdem niţel !

Post by [GM]Lexx » Sat Jul 30, 2016 1:41 pm

[VIP]Al3x wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Image
:lol: :lol: :lol: :lol:
Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Hai să râdem niţel !

Post by [Diva]Diabla » Sat Jul 30, 2016 3:19 pm

:lol: :lol:

User avatar
[VIP]Al3x
Posts: 1220
Location: A♥A

Re: Hai să râdem niţel !

Post by [VIP]Al3x » Sun Jul 31, 2016 11:55 am

Image
Image
Să ierți, e divin.
Să-i dai dracu, e senzațional. ^_^


Post Reply

Return to “Discutii Libere”