xFane - Parodie Costel Biju #1
- [MOD]Lorena
- Posts: 6718
- Location: Leona♕❤⚘❤
Re: xFane - Parodie Costel Biju #1
da

"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥


- [MOD]Lorena
- Posts: 6718
- Location: Leona♕❤⚘❤
Re: xFane - Parodie Costel Biju #1
hai wă şi cu parodia lui salam sau gută

"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥



