Propun implementarea butonului " Închidere rapidă joc " .
Unii poate se plictisesc să aştepte 10 secunde sau sunt deranjaţi de alţi playeri ce nu îi lasă să se delogheze / iasă din joc .
Dacă e nevoie , o să adaug şi o poză ca să vedeţi cam cum ar arăta .
Aştept PRO / CONTRA + argumentări dacă se poate .












