► Denumire Bug : O eroare..ceva...
► Manifestare Bug: Pai... am intrat pe forum si eram altcineva... dar am dat restart la PC =)) m,am speriat
► Dovada : http://i57.tinypic.com/uxbq.jpg
► Gravitatea Bug-ului: Nu cred ca e asa mare...
► Remediere(dacă şti): Nu stiu








