Hai să râdem niţel !

Aici poti face urmatoarele:
-Sa te descri..
-Sa iti cauti jumatatea...
-Sa deschizi subiecte despre ce doresti inafara de
*Reclama,comert intre servere sau sa aduci jigniri unui jucator..
Nerespectarea conditiilor duce la T/C + cos gunoi !
[Lady]Bia

Re: Hai să râdem niţel !

Post by [Lady]Bia » Sat Sep 05, 2015 5:17 am

:lol: :lol: :lol:

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: Hai să râdem niţel !

Post by [VIP]Adinna » Sat Sep 05, 2015 2:53 pm

[SGA]Geo wrote:Image
O SĂ MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOR
Image

User avatar
[VIP]Geo
Posts: 896
Location: DnB
Contact:

Re: Hai să râdem niţel !

Post by [VIP]Geo » Sat Sep 05, 2015 3:08 pm

[MISS]Adinna wrote:
[SGA]Geo wrote:Image
O SĂ MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOR
:lol: :lol: :lol: :lol:
Image

User avatar
Pukaa
Posts: 8
Location: [VIP]Maya ❤

Re: Hai să râdem niţel !

Post by Pukaa » Sat Sep 05, 2015 3:25 pm

N-am antidot că-s antidot că-s antidot ce mă-nconjoară,
Vreau să dau viaţă morţii şi să las viaţa să moară.
[Rappa]

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: Hai să râdem niţel !

Post by [VIP]Adinna » Sat Sep 05, 2015 3:33 pm

Image

User avatar
[VIP]Geo
Posts: 896
Location: DnB
Contact:

Re: Hai să râdem niţel !

Post by [VIP]Geo » Sat Sep 05, 2015 3:35 pm

Image

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: Hai să râdem niţel !

Post by [VIP]Adinna » Sat Sep 05, 2015 3:40 pm

şi mai era una, dar avea o voce mai groasă :lol: :lol: :lol:
Image

[VIP]Lorre.
Posts: 172
Location: nu

Re: Hai să râdem niţel !

Post by [VIP]Lorre. » Sat Sep 05, 2015 3:48 pm


User avatar
Costi
Posts: 137
Location: SHDZH DQG ORYH ► 意味のメッセージ
Contact:

Re: Hai să râdem niţel !

Post by Costi » Sat Sep 05, 2015 3:51 pm

Image

User avatar
[VIP]Geo
Posts: 896
Location: DnB
Contact:

Re: Hai să râdem niţel !

Post by [VIP]Geo » Sat Sep 05, 2015 3:54 pm

"Suna la cimitr" :lol: :lol:
Image

Post Reply

Return to “Discutii Libere”