Salut, rog pe cineva sa-mi dea skype-ul lui Disayer sau Fifty. Am o problema.
Astazi la chinuit pe un prieten sa imi reseteze parola. Imi stia id de la cont si email. A intrat pe site si a dat resetare parola. Problema este ca eu nu mai stiu parola la acel cont si aia de la recuperare. Ofer orice informatie ca sa imi recuperez cont-ul. Aveam moduri pe el. Va rog ajutati-ma.
Ma jucam cu numele Ded3Man.
Problema cont
Re: Problema cont
Incearca sa vorbesti cu [S]SilenT pe joc sau cu [ADM]Disayer dupa ce se incheie donatiile.
Ei te pot ajuta...
Bafta.
Ei te pot ajuta...
Bafta.

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel

- [Diva]Diabla
- Posts: 8263
- Contact:
Re: Problema cont
Stai liniştit , nu este o problemă gravă
Deschide o cerere la ' cereri unban ' unde adaugi şi e-mail-ul pe care ai făcut contul şi se va rezolva , cel mai probabil o să primeşti parola schimbată în mesaj privat pe forum.
T/C .
Deschide o cerere la ' cereri unban ' unde adaugi şi e-mail-ul pe care ai făcut contul şi se va rezolva , cel mai probabil o să primeşti parola schimbată în mesaj privat pe forum.
T/C .