Evoluţii iteme. -prezentare-
Re: arme şmk
Pro, doar pentru arcu` ăla.
Epoca lui "bine boss" şi "fraţii"
Şi neni care dau tunuri ei cu toţi asociaţii,
Cu paparazii şi statut de Pavarotti
Alo nenea, păi de unde până unde morţii mătii ?!
Şi neni care dau tunuri ei cu toţi asociaţii,
Cu paparazii şi statut de Pavarotti
Alo nenea, păi de unde până unde morţii mătii ?!
-
[VIP]Lorre.
- Posts: 172
- Location: nu
Re: arme şmk
Daca le baga, le baga, daca nu, nu. Oricum nu are rost "contra" asta pentru ca astea sunt doar sugestii pe care Disayer si Fifty trebuie sa le puna in aplicare. Si daca le baga, 'peste un an sau doi' , o sa fii disperata sa le ai cum ai facut si cu armele alea de saman.Lora wrote:Contra..cât s-a stat pentru o platină și câteva acc ...pentru astea se v-a sta minim un an[MOD]Bella ❤ wrote:prin v5 (aici a fost v6 şi am modificat) poate apar şi astea sunt suuuuuuuuuuuuuuper
(părerea mea)) dacă nu 2.
Sunt frumoase unele.
- [Diva]Diabla
- Posts: 8263
- Contact:




