
[Portofoliu]Geo (Lyght)
Re: [Portofoliu]Geo (Lyght)
edit :[MOD]Geo wrote:
Toata stima , tot respectul ! o opera de arta , ce atata ps...când poti face in paint cvr...
Mnu , bravo , arata bineeee
Când poţi.. inspiră , când nu mai poţi expiră..
----------------------------------------
----------------------------------------
- [MOD]Lorena
- Posts: 6718
- Location: Leona♕❤⚘❤
Re: [Portofoliu]Geo (Lyght)
Geo,când ai timp te rog să-mi faci şi mie un userbar cu numele Lorena şi textul" Lioness never die" şi să apară si un leuț mic mulțu❤

"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥


- [Diva]Diabla
- Posts: 8263
- Contact:
Re: [Portofoliu]Geo (Lyght)
topical asta se apropie de 10.000 de vizualizari ;>
- [MOD]Lorena
- Posts: 6718
- Location: Leona♕❤⚘❤
Re: [Portofoliu]Geo (Lyght)
up aici Geo.
[MISS]Lorena wrote:Geo,când ai timp te rog să-mi faci şi mie un userbar cu numele Lorena şi textul" Lioness never die" şi să apară si un leuț mic mulțu❤

"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥


Re: [Portofoliu]Geo (Lyght)
Che șmâk
Când poţi.. inspiră , când nu mai poţi expiră..
----------------------------------------
----------------------------------------
- [MOD]Lorena
- Posts: 6718
- Location: Leona♕❤⚘❤
Re: [Portofoliu]Geo (Lyght)
sus.

"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥


Re: [Portofoliu]Geo (Lyght)
10k bvv
Când poţi.. inspiră , când nu mai poţi expiră..
----------------------------------------
----------------------------------------


