Ăă.. Stuffs.

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
uNNiQue
Posts: 107

Re: Ăă.. Stuffs.

Post by uNNiQue » Fri Jul 25, 2014 9:24 pm

Pro Anee.. :*
Image

User avatar
[Owner]Fifty
Posts: 334

Re: Ăă.. Stuffs.

Post by [Owner]Fifty » Fri Jul 25, 2014 9:48 pm

[VIP]Anesthesia se pare ca te ti de cuvant cu ce ai promis!
In legatura cu ce ai precizat mai sus suna interesant !
Mai trebuie sa ma uit mai bine a vad ce si cum e oky si revin cu edit cu PRO sau Contra si cu argumente!
Multumesc!

User avatar
[VIP]Anesthesia
Posts: 134
Location: Don't quit.
Contact:

Re: Ăă.. Stuffs.

Post by [VIP]Anesthesia » Fri Jul 25, 2014 11:40 pm

[Owner]Fifty wrote:[VIP]Anesthesia se pare ca te ti de cuvant cu ce ai promis!
In legatura cu ce ai precizat mai sus suna interesant !
Mai trebuie sa ma uit mai bine a vad ce si cum e oky si revin cu edit cu PRO sau Contra si cu argumente!
Multumesc!
Eu îţi mulţumesc Fifty pentru timpul acordat. :) !

User avatar
[VIP]Dany
Posts: 631
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Ăă.. Stuffs.

Post by [VIP]Dany » Thu Jan 29, 2015 3:58 am

Image
Image
[̲̅A̲̅][̲̅N̲̅][̲̅A̲̅] ◑෴◐ ̿ ̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\ ◢ ◤ ►▼◄ "Set mod v5 2014/2015" http://i67.tinypic.com/a27rcg.png Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ®҉๖ ❻❾ ♧ ☆ ¤ •● •ิ.•

[Lady]Bia

Re: Ăă.. Stuffs.

Post by [Lady]Bia » Thu Jan 29, 2015 5:26 pm

Pro
Pro
Pro
Contra
Pro !

User avatar
[VIP]Răzv
Posts: 379
Location: Micro Air of Texas.

Re: Ăă.. Stuffs.

Post by [VIP]Răzv » Thu Feb 26, 2015 3:41 am

[VIP]Anesthesia wrote:
II. Secţiunea Design şi aprobarea avatarelor.
În primele sugestii am văzut că Fifty a spus că acest lucru se va reface curând, dar propun ca înainte de acest lucru să fie organizat concursul, nu după.
De ce? Pentru a evita acele .. " Dar eu am lucrat mai mult pentru server ca alţii" care adesea pot fi enervante, şi duse la extrem, provocă certuri, scandaluri, "cuvinte grele".
Cât despre avatare, dacă tot nu a fost aprobată încă folosirea lor, aş dori să sugerez o mărime ideală pentru ele.
De ce este nevoie de aşa ceva? Pentru că pe aici sunt destui mici artişti [vă ştiţi voi. :3] care de mai mult timp îşi doreau o mărime mai mare a avatarelor pentru a-şi "da frâu liber imaginaţiei" pe o mărime..ceva mai mare.
Deci din punctul meu de vedere , o mărime destul de "ok" ar fi : 160 x 250 .
pro.
Rutina îmi dă teroare, de-aia îmi plac schimbările
Şi mă plictisesc uşor, de-aia schimb şi stările.

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: Ăă.. Stuffs.

Post by [VIP]Adinna » Thu Feb 26, 2015 10:24 am

Pro , dar în legătură cu donatorii . . nu cred că le-ar fii foarte greu unora , dacă vor să-şi facă alt cont să doneze iar =) .
Cel puţin , pentru bancari e de ajuns 5 lei . .
Faza cu lista . . e mult de muncă , sunt mii de donatori . . care donează mai puţin , mai mult . .
Image

User avatar
Perf
Posts: 71

Re: Ăă.. Stuffs.

Post by Perf » Thu Feb 26, 2015 1:34 pm

Pro for all!
Image
→ '' #Monoton, simţ uşor, dezinvolt. Un copil pierdut sau mort.
Într-o lume psihopată, dereglată, înnecată.
Într-o artă fără pată, dar la capăt colorată! '' ♥

User avatar
Myriam
Posts: 234
Location: legends never die
Contact:

Re: Ăă.. Stuffs.

Post by Myriam » Sun Jul 17, 2016 10:56 pm

n-am citit nmc, dar io îţi dau up şi pro
o banană,
două portocale,
tutti frutti

User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5884
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: Ăă.. Stuffs.

Post by [GM]Lexx » Mon Jul 18, 2016 10:31 am

Hm, PRO
Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

Post Reply

Return to “Sugestii si Sfaturi - Suggestions and Advices”