Ăă.. Stuffs.
- [Owner]Fifty
- Posts: 334
Re: Ăă.. Stuffs.
[VIP]Anesthesia se pare ca te ti de cuvant cu ce ai promis!
In legatura cu ce ai precizat mai sus suna interesant !
Mai trebuie sa ma uit mai bine a vad ce si cum e oky si revin cu edit cu PRO sau Contra si cu argumente!
Multumesc!
In legatura cu ce ai precizat mai sus suna interesant !
Mai trebuie sa ma uit mai bine a vad ce si cum e oky si revin cu edit cu PRO sau Contra si cu argumente!
Multumesc!
- [VIP]Anesthesia
- Posts: 134
- Location: Don't quit.
- Contact:
Re: Ăă.. Stuffs.
Eu îţi mulţumesc Fifty pentru timpul acordat.[Owner]Fifty wrote:[VIP]Anesthesia se pare ca te ti de cuvant cu ce ai promis!
In legatura cu ce ai precizat mai sus suna interesant !
Mai trebuie sa ma uit mai bine a vad ce si cum e oky si revin cu edit cu PRO sau Contra si cu argumente!
Multumesc!
Re: Ăă.. Stuffs.


→♥ ✌ ◘ ♛ [̲̅A̲̅][̲̅N̲̅][̲̅A̲̅] ◑෴◐ ̿ ̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\ ◢ ◤ ►▼◄ ❤ "Set mod v5 2014/2015" http://i67.tinypic.com/a27rcg.png Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ®҉๖ ❻❾ ™ ▓ ♧ ☆ ¤ •● •ิ.• ♣ ☠ ღ←
Re: Ăă.. Stuffs.
pro.[VIP]Anesthesia wrote:
II. Secţiunea Design şi aprobarea avatarelor.
În primele sugestii am văzut că Fifty a spus că acest lucru se va reface curând, dar propun ca înainte de acest lucru să fie organizat concursul, nu după.
De ce? Pentru a evita acele .. " Dar eu am lucrat mai mult pentru server ca alţii" care adesea pot fi enervante, şi duse la extrem, provocă certuri, scandaluri, "cuvinte grele".
Cât despre avatare, dacă tot nu a fost aprobată încă folosirea lor, aş dori să sugerez o mărime ideală pentru ele.
De ce este nevoie de aşa ceva? Pentru că pe aici sunt destui mici artişti [vă ştiţi voi. :3] care de mai mult timp îşi doreau o mărime mai mare a avatarelor pentru a-şi "da frâu liber imaginaţiei" pe o mărime..ceva mai mare.
Deci din punctul meu de vedere , o mărime destul de "ok" ar fi : 160 x 250 .
Rutina îmi dă teroare, de-aia îmi plac schimbările
Şi mă plictisesc uşor, de-aia schimb şi stările.
Şi mă plictisesc uşor, de-aia schimb şi stările.
- [VIP]Adinna
- Posts: 5597
- Location: » la dracu la Mereni
- Contact:
Re: Ăă.. Stuffs.
Pro , dar în legătură cu donatorii . . nu cred că le-ar fii foarte greu unora , dacă vor să-şi facă alt cont să doneze iar =) .
Cel puţin , pentru bancari e de ajuns 5 lei . .
Faza cu lista . . e mult de muncă , sunt mii de donatori . . care donează mai puţin , mai mult . .
Cel puţin , pentru bancari e de ajuns 5 lei . .
Faza cu lista . . e mult de muncă , sunt mii de donatori . . care donează mai puţin , mai mult . .

Re: Ăă.. Stuffs.
Pro for all!

→ '' #Monoton, simţ uşor, dezinvolt. Un copil pierdut sau mort.
Într-o lume psihopată, dereglată, înnecată.
Într-o artă fără pată, dar la capăt colorată! '' ♥
Re: Ăă.. Stuffs.
Hm, PRO

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel



